رفتن به مطلب

❓❔ بهترین آموزشگاه شروع برنامه‌نویسی ؟ ؟؟

سپهر
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام لطفا تجربه‌ی خودتون از آموزشگاه‌های تهران رو بگید

برای شروع برنامه‌نویسی ترجیح میدم در کلاسهای حضوری ثبتنام کنم

ویرایش شده توسط سپهر
لینک به دیدگاه

سلام،  توی اینترنت همه آموزش ها هست، من خودم طراحی وب سایت با پایتون فریم ورک جنگو، css html و javascript رو اینترنتی یاد گرفتم، لازم نیست هزینه کنین، پشتکار زیاد میخواد با صبر و تحمل

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

آموزش توی سطح اینترنت خیلی زیاد هست و با سرچ، رایگان میتونید گیر بیارید.

توی زمینه برنامه نویسی هم، شما قبل از هر چیز باید سرچر خوب باشید تا برنامه نویس خوب، همه چیز با جستجو پیدا میشه.

من پیشنهاد میکنم "جادی" رو حتما دنبال کنید. آموزش های رایگان زیادی داره و یه قطب بزرگ توی این کامیونیتی محسوب میشه. از طرفی جای ماهی دادن، ماهی گیری کردن رو یاد میده و میتونید خودتون از پس خودتون بر بیاید.

توی سایت gotoclass هم یه دوره رایگان پایتون داره که برای شروع خوبه اون رو پیش ببرید و بعدش برید سمت یه فریم ورک و حسب نیازتون وارد مباحث پیشرفته بشید.

لینک به دیدگاه

30 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

درود

۱ ساعت قبل، فرهود وطن زاده گفته است:

سلام

درود به شما بزرگواران

ممنون که کمکم میکنید 🌷🙏🏻

ترجیح میدم برای شروع در کلاس‌های حضوری شرکت کنم 🌷🙏🏻

بعد از دوره‌ی مقدماتی حتما از منابع خارجی برای یادگیری استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، سپهر گفته است:

درود به شما بزرگواران

ممنون که کمکم میکنید 🌷🙏🏻

ترجیح میدم برای شروع در کلاس‌های حضوری شرکت کنم 🌷🙏🏻

بعد از دوره‌ی مقدماتی حتما از منابع خارجی برای یادگیری استفاده میکنم

درود بر شما و بر همه دوستان

منم پیشنهاد میکنم اگر با پایه اشنایی ندارید حتما یه اموزشگاه بروید تا پایه و اثاث کار دستتون بیاد(برا سوال  و جوابم بهتره)

سطح اموزشیشونم انچنان مهم نیست چون اغلب اموزشگاها برای پایه خوبن و برا حرفه ای ضعیفن و چیز زیادی یادت نمیدن

و وقتی پایه دستت اومد که بدونی اموزش های جدید حول چه چیزهای باشه اون وقت طبق گفته دوستان  اینترنت ،پشتکار ،برنامه ریزی و البت صبوری زیاد

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام تو بستر اینترنت و وب خیلی آموزش های مفیدی میتونی پیدا کنید که رایگان و یا هزینه کمتری هم نسبت به کلاس های حضوری دارند، من خودم آنلاین  "دوره برنامه نویسی سالیدیتی توکن خان"  و دیدم که نسبتا برنامه نویسی جدیدی هست، آموزش های خیلی کمی به فارسی میشه پیدا کرد در موردش، ولی توکن خان دوره کاملی ارائه داده و مطالبش خیلی مفید بود.

موفق باشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...