رفتن به مطلب

ایجاد پیکسل سوخته در مانیتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

بنده بتازگی حدود 1 ماه ونیم هستش یک مانیتور 29 الترا واید ال جی گرفتم 

کیفیت خیلی خوبی داره ولی امروز متوجه شدم 2 3 تا پیکسل سوخته دقیقا چسبیده به هم که شبیه یک نقطه شده افتاده گوشه مانیتور

خواستم بدونم دلیلش چی هست من طی این 15 20 سالی که با کامپیوتر در ارتباط هستم به پیکسل سوخته نخورده بودم 

چون این سیستم خونه هست و برق نوسان داره من بعد از خاموش کردن سیستم کابل برق رو کامل میکشم احتمال داره دلیلش همین باشه ؟ 

چون این سیستم در روز یک ساعت هم بیشتر روشن نیست و سیستم محل کارم که 3 مانیتور داره 24 ساعت توی برق هست چه روشن و چه خاموش ولی همچین موردی پیش نیومده

نیازه که از برق در نیارم یا این مورد عادی هست بین مانیتور های نسل جدید ؟

لینک به دیدگاه

24 دقیقه قبل، Mansbrz گفته است:

سلام دوستان

بنده بتازگی حدود 1 ماه ونیم هستش یک مانیتور 29 الترا واید ال جی گرفتم 

کیفیت خیلی خوبی داره ولی امروز متوجه شدم 2 3 تا پیکسل سوخته دقیقا چسبیده به هم که شبیه یک نقطه شده افتاده گوشه مانیتور

خواستم بدونم دلیلش چی هست من طی این 15 20 سالی که با کامپیوتر در ارتباط هستم به پیکسل سوخته نخورده بودم 

چون این سیستم خونه هست و برق نوسان داره من بعد از خاموش کردن سیستم کابل برق رو کامل میکشم احتمال داره دلیلش همین باشه ؟ 

چون این سیستم در روز یک ساعت هم بیشتر روشن نیست و سیستم محل کارم که 3 مانیتور داره 24 ساعت توی برق هست چه روشن و چه خاموش ولی همچین موردی پیش نیومده

نیازه که از برق در نیارم یا این مورد عادی هست بین مانیتور های نسل جدید ؟

بنظر من که عادی نیست...

من یک الترا گیر خریدم حدودا 4 ماهه 750 ساعت روشن مونده هنوز مشکلی واسش پیش نیومده...

مانیتور ال جی قبلیم هنوز روشنه :| و بدون مشکلی البته 7/8 پیکسل سوخته داره ولی برای کارکرد 4500 ساعت روشن بودن :|

لینک به دیدگاه

29 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است:

بنظر من که عادی نیست...

من یک الترا گیر خریدم حدودا 4 ماهه 750 ساعت روشن مونده هنوز مشکلی واسش پیش نیومده...

مانیتور ال جی قبلیم هنوز روشنه :| و بدون مشکلی البته 7/8 پیکسل سوخته داره ولی برای کارکرد 4500 ساعت روشن بودن :|

شما موقع خاموش کردن کلا کابل محافظ رو بیرون میارین ؟

لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، Mansbrz گفته است:

شما موقع خاموش کردن کلا کابل محافظ رو بیرون میارین ؟

نه اصلا...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...