رفتن به مطلب

پست، مشکلات ایجاد شده به وسیله پست، راه حل ها، تجارب و ...

HeX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، arshiixx گفته است :

داداش دمت گرم، فقط الان من زنگ زدم ، 1 هم زدم ، اس ام اس به من میاد یا فروشنده؟ چون شماره ای نگرفت ازم این شماره گویاعه

برای خودتون میاد عزیز.

شماره نمی گیره چون با همون شماره بهش زنگ زدید دیگه. با تلفن ثابت که تماس نگرفتید؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، eshraghi2012 گفته است :

برای خودتون میاد عزیز.

شماره نمی گیره چون با همون شماره بهش زنگ زدید دیگه. با تلفن ثابت که تماس نگرفتید؟

نه موبایل بود ، اون گویاعه هم گفت تو شیراز مشاهده شده :/ یعنی دقیقا 7 روزه نفرستادن ؟ عجبا

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، arshiixx گفته است :

نه موبایل بود ، اون گویاعه هم گفت تو شیراز مشاهده شده :/ یعنی دقیقا 7 روزه نفرستادن ؟ عجبا

اون رو گفتم مهم نیست چون  جواب اون دقیقا جواب و وضعیت سایت رهگیری هست  و با هم سینک هستن. اگر سایت تغییر کنه، اونم تغییر می کنه.

از شهر فافا خریده بودید؟

ویرایش شده توسط eshraghi2012
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، eshraghi2012 گفته است :

اون رو گفتم مهم نیست چون  جواب اون دقیقا جواب و وضعیت سایت رهگیری هست  و با هم سینک هستن. اگر سایت تغییر کنه، اونم تغییر می کنه.

از شهر فافا خریده بودید؟

اره

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، arshiixx گفته است :

اره

حیف شیراز نیستم خودم وگرنه براتون پیگیریش می کردم
متاسفانه سایت اصلی رهگیری پست روی ADSL باز نمی کنه. ولی با موبایل شاید باز کنه . اما یه لینک از همین  بخش پیگیری توی سایت POSTBAR.IR  هست .
یه اسکرین شات از  نتیجه پیگیری اونجا و یه اسکرین شات هم  از شماره سفارش و تاریخ ارسال توسط فافا برام  PM  کنید ببینیم کاری میشه کرد یا نه.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، eshraghi2012 گفته است :

حیف شیراز نیستم خودم وگرنه براتون پیگیریش می کردم
متاسفانه سایت اصلی رهگیری پست روی ADSL باز نمی کنه. ولی با موبایل شاید باز کنه . اما یه لینک از همین  بخش پیگیری توی سایت POSTBAR.IR  هست .
یه اسکرین شات از  نتیجه پیگیری اونجا و یه اسکرین شات هم  از شماره سفارش و تاریخ ارسال توسط فافا برام  PM  کنید ببینیم کاری میشه کرد یا نه.

image.thumb.png.f1498faca73e0a6bdd0ff755067a3469.png
داداش حواسم نبود اصن ، فک میکردم اسم سایت فافا عه ، فروشگاهه مرکزیه اسمش

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، arshiixx گفته است :

داداش حواسم نبود اصن ، فک میکردم اسم سایت فافا عه ، فروشگاهه مرکزیه اسمش

عجیبه واقعا.
مرکزی به صورت دیفالت بسته رو پیشتاز می کنه و هزینه ارسالش هم از مشتری می گیره خیلی هم بالاست هزینه ارسال هاش به نسبت فروشگاه های دیگه ای که ارسال رایگان نیستن ! چون فکر می کنم هزینه پیک رو تا پست هم به هزینه پستی اضافه می کنه!
انشاء الله که دیگه تا فردا حداکثر برسه.

لینک به دیدگاه

خرید من که مربوط به چهارشنبه هفته قبل بود بلاخره امروز رسید دستم.

لینک به دیدگاه

خب آقا از فروشگاهی که ازش خرید کردم بهم زنگ زدن ، گفتن مثکه توی اون کامیونی که داشته بار هارو میاورده سمت تهران یه کالای ممنوعه بوده : | پلیس ضبط کرده ، برگشته پست ، تفکیک شده و فلان ، مثکه قراره امشب فرستاده شه : ) خلاصه خواستم بگم شانس نیس که ، عبوله رستمه : ))

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، arshiixx گفته است :

خب آقا از فروشگاهی که ازش خرید کردم بهم زنگ زدن ، گفتن مثکه توی اون کامیونی که داشته بار هارو میاورده سمت تهران یه کالای ممنوعه بوده : | پلیس ضبط کرده ، برگشته پست ، تفکیک شده و فلان ، مثکه قراره امشب فرستاده شه : ) خلاصه خواستم بگم شانس نیس که ، عبوله رستمه : ))

جل الخالق
شاهکار جدیدی از شرکت پست  رو دیدیم که تا حالا  نظیر نداشته!

لینک به دیدگاه

در در 27 آبان 1398 در 16:35، arshiixx گفته است :

سلام
آقا من یه اشتباهی کردم ، از شیراز سه شنبه هفته ی پیش ، 1 سی پی یو سفارش دادم 3 میلیون . بعد برام پست شد ، هی چک کردم خبری نشد ، الان هم تو سایت پیگیری میکنی ، مثل 4 روز گذشته زده  : ارسال به پست مقصد تهران
شکایت هم میکنی جوابای مسخره میدن ! واقعا نمیدونم چیکار کنم ، با هزار بدبختی خریدمش ، ممنون میشم بهم بگید چیکار کنم 

من از بندرعباسم یه خنک کننده پردازنده خریدم شنبه هفته پیش ،هرچی از سایت پیگیری کردم یه بات گذاشتن جواب تکراری میفرسته ،شنبه اینهفته هرچی زنگ زدم پست ۹ تا شماره پاشت از روابط عمومی بگیر تا قسمت پیشتازو اپراتور نزدیک به ۳۰ بار زنگ زدم جواب ندادن  تو سایت شماره مدیرعامل پست استانمون رو پیدا کردم زنگ زدم شاکیش شدم مشخصات رو گرفت گفت پیگیری میکنم بهم گفت از دوشنبه اومده بندرعباس گش...ا نیاوردن تحویل بد دیگه دو روز بعدش به دستم رسید 

یه پست پیشتاز نزدیک ۱۰ روز شد

خودت پاشو برو  اداره پست پیگیریش کن زودتر به نتیجه میرسی

لینک به دیدگاه

سلام.

دوستان وضعیت پست توی شیراز چجوریه؟

میخوام از فافا سفارش بدم. پست میاره یا میمونه فعلا؟

لینک به دیدگاه

خوزستان چند روزه اداره پست  بسته پستی برای ارسال قبول نمیکنه، میگه با مسوولیت خودتون میتونین بذارین اینجا هر وقت تونسنیم ارسال می‌کنیم!

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

سلام دوستان

چرا تو کشوری زندگی میکنیم که وقت مردم اهمیتی نداره؟
چرا تو کشوری زندگی میکنیم که بابت خدماتی هم که پولشونو پرداخت میکنیم 1000 تا مشکل داریم؟
چرا توی کشوری زندگی میکنیم که اداره جات دولتی حاضر به پاسخگویی نیستن؟ 150 بار زنگ زدم حرارست، بازرسی و... بوق اشغال الکی!
چرا تو کشوری زندگی میکنیم که با اعصاب و روان ملت بازی میشه؟
چرا تو کشوری زندگی میکنیم که برای اینکه حقمونو بگیریم هیچ راهی وجود نداره؟
چرا چرا چرا؟
این اداره پست لعنتی چرا اینجوره؟ مگه کارش چیه؟ چرا درست نمیشه، چرا هر سال بدتر میشه؟
چرا بنده بابت اشتباهات این اداره مذخرف متضرر بشم؟ چرا چرا چرا؟
لعنت به کسایی که نشستن پشت میزها و هیچ کار مثبتی انجام نمیدن!
لعنت به کسایی که از پول من و امثال من و مردم حقوقشونو میگیرن اما کاری انجام نمیدن!
لعنت به کسانی که اصلا بویی از شرافت و انسان بودن نبردن!
واقعا چرا اینجوره؟ من نمیتونم از این موضوع به سادگی عبور کنم، بابا یعنی چی؟

screenshot-eop.post.ir-2020.05.10-14_26_35.png

screenshot-tracking.post.ir-2020.05.10-13_32_17.png

لینک به دیدگاه

گویا، خیر

همین دیروز با یکی از دوستانم داشتم گفت و گویی میکردم

از msi، یک موس پد برنده شده بود و براش پست کرده بودن

محموله رو تحویل گرفته، با ذوق بسته رو باز کرده، و با کارتون خالی مواجه شده!!!! @MSI Support

کارتون موس پد خالی پست شده براش !!!

روی بسته، وزن محموله 360 گرم درج شده بوده در حالیکه ایشون وزن کردن و دیدن که 240 گرم تحویل گرفتن ...

یعنی، در این اداره دولتی، دستبرد میزنن به محموله شما. به یه تیکه موس پد هم رحم نمیکنن!

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

چرا تو کشوری زندگی میکنیم که بابت خدماتی هم که پولشونو پرداخت میکنیم 1000 تا مشکل داریم؟

چرا توی کشوری زندگی میکنیم که اداره جات دولتی حاضر به پاسخگویی نیستن؟ 150 بار زنگ زدم حرارست، بازرسی و... بوق اشغال الکی!

چرا چرا چرا؟

این اداره پست لعنتی چرا اینجوره؟ مگه کارش چیه؟ چرا درست نمیشه، چرا هر سال بدتر میشه؟

لعنت به کسایی که از پول من و امثال من و مردم حقوقشونو میگیرن اما کاری انجام نمیدن!

screenshot-eop_post.ir-2020_05.10-14_26_35.thumb.png.524de641cc732bd73a8fe286d08bf574.png

screenshot-tracking_post.ir-2020_05.10-13_32_17.thumb.png.a3e4bc9e87cf99a190333222848d43a2.png

چون چند نفر اون بالا بالا هستن که به دنبال خرد کردن اعصاب مردمن.

اداره پست هم که همه میدونن،یه بار یه کتاب خواستم از شهرمون پست کنم به اهواز ازم ۴۰ هزار تومن گرفتن،تازه سفارشی نه پیشتاز.با اینکه فاصله کمتر از ۱۶۰ کیلومتره.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

گویا، خیر

همین دیروز با یکی از دوستانم داشتم گفت و گویی میکردم

از msi، یک موس پد برنده شده بود و براش پست کرده بودن

محموله رو تحویل گرفته، با ذوق بسته رو باز کرده، و با کارتون خالی مواجه شده!!!! @MSI Support

کارتون موس پد خالی پست شده براش !!!

روی بسته، وزن محموله 360 گرم درج شده بوده در حالیکه ایشون وزن کردن و دیدن که 240 گرم تحویل گرفتن ...

یعنی، در این اداره دولتی، دستبرد میزنن به محموله شما. به یه تیکه موس پد هم رحم نمیکنن!

چه ربطی به MSI Supportداره؟کجا خریدی

لینک به دیدگاه

دوستان من بار اولم نیست که ضربه میخورم، البته الان خودم به واسطه کارم با شرکت های پستی باید کار کنم.
منتهی الان چند ماهی میشه با چاپار کار میکنم و راضی هستم، این بسته ها هم دو تا هستند، دو تا جداگونه
که هر دو با پست سفارشی فرستاده شدن، یکیشون شیرآلاته که خریدم و واقعا نیاز دارم و رو زمان رسیدنشون
حساب کرده بودم اما.... چند ماه قبل من یه بسته داشتم برای ارسال به اهواز تحویل گرفته بودن بسته رو
بعد از 5-6 روز مشتری زنگ زد په چی شد چرا این بسته تو سامانه هیچ حرکتی نکرده، زنگ زدم پست جواب ندادن با هزار تا
بدبختی جواب دادن، گفتن که بسته شما به دلیل این که شکستنیه ارسال نمیشه! گفتم میام پست رفتم دیدم
ای دل غافل بسته من اونجا داره خاک میخوره ، پرسیدم چرا نفرستادین هی پاسکاری، بعد رئیس اون بخش گفت چرا
روش زدی شکستنی، گفتم خو باید با احتیاط حمل بشه، محکمه بستش اما ممکنه آسیب ببینه حدود 2 میلیون
پولشه! بعد هی بهونه پشت بهونه گفتش طبق قوانین جدید بسته های بالایی 110 سانتیمتر ارتفاع ارسال نمیشن
گفتن برو متر بیار متر کن، متر هم نداشتن، بعد اون متصدی رو صدا زد شما معیارتون چیه؟ گفتش معیار ما کارشناس
اومد گفتش تا همینجا که دیوار سنگ شده، بعد بسته رو بلند کرد گذاشت دید از اون کمتره، بعد من پول پست مرسوله
رو که حدود 60 هزار تومن بود رو داده بودم، با هزارتا منت و فلان که پست زیر سوال نره تنها یه کار میتونیم بکنیم
شما میره بستتو باز وزن میکنی دوباره پولشو پرداخت میکنی و ما هم میفرستیم! آبروی پست در خطره!
چون دلم برای مشتریم میسوخت قبول کردم اما اینه وضع ما، اشتباه خودشون بوده بعد من مشتری تاوان بدم؟
اونم منت هم میزارن، قیافه هاشون رو میدیدم واقم میومد، خدا لعنتشون کنه، این نونی که میبرن سر سفره
خونوادشون ...

لینک به دیدگاه

پست و تیپاکس زیاد جالب نیستن!
تیپاکس بعضی چیزا رو مثل موبایل پست نمیکنه،

پست هم که انواع و اقسام بلا ها رو سر بسته میاره.
یه بار پستچی بسته رو اوده بود و بسته خیس بود!ولی خداروشکر فرستنده کتاب رو تو پلاستیک پیچیده بود و خیس نشده بود.

اگه به همین روال پیش بره باید بسته ها رو با سرب بپوشونیم تا مبادا تشعشعات رادیو اکتیو بهشون صدمه بزنه!!!!

پ.ن: اگه بسته رسیده به مرکز خودتم بری بهت میدنش،البته ریسک ویروس منهوث کرونا هم هست :)

ویرایش شده توسط Xen
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

چه ربطی به MSI Supportداره؟کجا خریدی

عزیز چجوری مطالعه کردی مطلب رو، یک بار دیگه بخونید ارسال من رو ...

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

پست بیاد درب خونه یه زنگ به موبایل میزنه معمولا عجیبه!

195 شکایت کن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

سلام دوستان

چرا چرا چرا؟

screenshot-eop.post.ir-2020.05.10-14_26_35.png

سلام عزیز دل

برات پرسیدم از یه پست چی اشنا گفت ما وقتی نمیرسیم بسته رو برسونیم  منظورش در ساعت کاریش 

باید اخر ساعت کاری جواب گو باشن و چه کار میکنن؟

بله میزنن در وضعیت که رفتم دم در خونه  داداش گلم نبود  😅😆

ولی بعدا میارن اگه مسیرشون بخوره  اونایی که یه کم از خدا میترسن

اگه نترسن که هیچی یه چند روز میزارن خاک بخوره دوباره میفرستن جلو در برا اخرین بار 😅 البته همون اولین و اخرین بار میشه

تجربه و سوال بنده از یک پستجی اشنا 

ویرایش شده توسط woooo639
لینک به دیدگاه

پست مرکزی به بازرسی کتبی شکایت کن اگه جواب سر بالا دادن از وزارت کشور بازرسی استانداری اقدام کن

تا وقتی نفر ب نفر دنبال حق خودمون نیوفتیم تا قیامت این بساط پهنه

پ ن: باید هرکی نمیره دنبال حقش جم کنه از ایران بره😒

لینک به دیدگاه

من که با پست چی رفیق شدم بسته میاد به اسمم زنگ میزنه که خونه باش بسته داری😋

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...