رفتن به مطلب

جدید ترین بازی های شبکه به صورت افلاین (Lan) و انلاین(Online)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عرض شد دوست عزیز

امیدوارم حالتون خوب باشه

عرضم به حضور شما اینه که من دنبال بازی هستم که بشه دو یا سه نفری بصورت آنلاین و به صورت اینترنتی انجام داد.یعنی من با دو نفر از رفیقام که تو یه شهر هستیم با هم یه بازی مثل کال آف یا بتل رو به صورت اینترنتی انجام بدیم؟آیا امکان پذیر هست یا خیر؟البته بگم که راهی بغیر از تهیه نسخه اورجینال بازی باشه

ویرایش شده توسط aliebrahimi04
لینک به دیدگاه

• ارسال 87
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام عرض شد دوست عزیز

امیدوارم حالتون خوب باشه

عرضم به حضور شما اینه که من دنبال بازی هستم که بشه دو یا سه نفری بصورت آنلاین و به صورت اینترنتی انجام داد.یعنی من با دو نفر از رفیقام که تو یه شهر هستیم با هم یه بازی مثل کال آف یا بتل رو به صورت اینترنتی انجام بدیم؟آیا امکان پذیر هست یا خیر؟البته بگم که راهی بغیر از تهیه نسخه اورجینال بازی باشه

سلام دوست گرامی

متشکر

بله این امکان هست. شما فقط می خواین با دوستانتون بازی کنید یا با سایر افراد هم؟

شما دقیق چه بازی مدنظرتون هست؟ بازی هایی که بالا هستند رو میتونید انلاین بازی کنید.

لینک به دیدگاه

سلام عرض شد دوست عزیز

امیدوارم حالتون خوب باشه

سلام دوست گرامی

متشکر

بله این امکان هست. شما فقط می خواین با دوستانتون بازی کنید یا با سایر افراد هم؟

شما دقیق چه بازی مدنظرتون هست؟ بازی هایی که بالا هستند رو میتونید انلاین بازی کنید.

برای مثال الان بنده میتونم بتل فیلد 4 رو آنلاین با افراد ایرانی بازی کنم؟یا کال آف جدید رو
لینک به دیدگاه

برای مثال الان بنده میتونم بتل فیلد 4 رو آنلاین با افراد ایرانی بازی کنم؟یا کال آف جدید رو

خیر

این بازی ها تو بخش انلاین هنوز هک نشدن.

بازیهایی که تو پست اول هستند رو میتونید به صورت افلاین (لن) بازی کنید و با همون ها میتونید به صورت انلاینم بازی کنید به جز چندتا که انلاین هم میشه از روش دیگه بازی کرد.

اسنایپر ها ،بتفیلد2 ، maxpayne3 ، 007 و mw3 میتونید با دوستانتون انلاین بازی کنید. ماشین سواری ها هم هستند.

لینک به دیدگاه

قیمت ها کاهش پیدا کرد ...........
به زودی Black ops2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

چندتا بازی انلاین قیمت مناسب به زودی اضافه میشه!!!!

کمترین قیمت در کل فروشگاه ها !

لینک به دیدگاه

چندتا بازی انلاین قیمت مناسب به زودی اضافه میشه!!!!

کمترین قیمت در کل فروشگاه ها !

لینک به دیدگاه

-------------------------- بروزرسانی ----------------------------------

ویرایش شده توسط gosbe
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...