رفتن به مطلب

" طرفداران " : پاسکال

.VFSDF.
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

توی بتل 1 با 1070 میشه توی رزولوشن 1080*1920 روی تنظیمات اولترا 60 فریم گرفت؟

ویرایش شده توسط Dany-BFH
لینک به دیدگاه

• ارسال 573
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

توی بتل 1 با 1070 میشه توی رزولوشن 1080*1920 روی تنظیمات اولترا 60 فریم گرفت؟

صد در صد (100%).

لینک به دیدگاه

صد در صد (100%).

کاملاً با نظر دوستمون موافقم ، با توجه به اینکه موتور فراسبایت بسیار بهینه طراحی شده و از تمام منابع سخت افزاری سیستم به خوبی استفاده می کند ؛ من تضمین می کنم بالای 60 فریم در رزولوشن فول اچ دی دریافت کنید .

لینک به دیدگاه

بچه ها من منفیامو ندارم از کجا رصد کنم؟؟؟؟[emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24]

درود

فعلا 66 تا.

به نظرم مدتی توی تاپیکهای طرفداران نباشی بهتره.

فعلا دل ملت پره سریع نسبت به نوشته هات واکنش نشان می دن. دیوارت هم کوتاهه.

قصد تعمیم و نسبت دادن چنین رفتاری رو به طرفداران پاسکال ندارم. بگذریم که بی مزه است.

اما انصافا طرفداران پاسکال تاکنون کمتر به بحثهای فنی و بیشتر به حاشیه و جنجال توجه نشان داده اند.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

کاملاً با نظر دوستمون موافقم ، با توجه به اینکه موتور فراسبایت بسیار بهینه طراحی شده و از تمام منابع سخت افزاری سیستم به خوبی استفاده می کند ؛ من تضمین می کنم بالای 60 فریم در رزولوشن فول اچ دی دریافت کنید .

چشم انسان تفاوت 70 فریم با 60 فریم رو تشخیص میده؟

مثلا میتونه 70 80 فریم بده؟

لینک به دیدگاه

درود

فعلا 66 تا.

به نظرم مدتی توی تاپیکهای طرفداران نباشی بهتره.

فعلا دل ملت پره سریع نسبت به نوشته هات واکنش نشان می دن. دیوارت هم کوتاهه.

قصد تعمیم و نسبت دادن چنین رفتاری رو به طرفداران پاسکال ندارم. بگذریم که بی مزه است.

اما انصافا طرفداران پاسکال تاکنون کمتر به بحثهای فنی و بیشتر به حاشیه و جنجال توجه نشان داده اند.

من والله عشقی تاپیک زدم به همتونم شدیدا ارادت دارم اصلا مال این حرفا نیستم با هموطن گل گیمرم جدل کنم غیر علمی اونم همش حدث و گمان بود ان شا الله حلالمون کنین و این منفیامونو از کجا ببینیم؟
لینک به دیدگاه

چشم انسان تفاوت 70 فریم با 60 فریم رو تشخیص میده؟

مثلا میتونه 70 80 فریم بده؟

بله بستگی به چشم هر فرد و میزان رفرش ریت مانیتور داره . هر چه قدر میزان فریم در ثانیه بالاتر باشه تصاویر طبیعی تر و نرم تر به نظر می رسند .

لینک به دیدگاه

بله بستگی به چشم هر فرد و میزان رفرش ریت مانیتور داره . هر چه قدر میزان فریم در ثانیه بالاتر باشه تصاویر طبیعی تر و نرم تر به نظر می رسند .

با مانیتور LG 23MP67HQ 23Inch IPS LED Monitor بازی چقدر روون هست؟

لینک به دیدگاه

با مانیتور LG 23MP67HQ 23Inch IPS LED Monitor بازی چقدر روون هست؟

مشکلی نداره ، با تهیه GTX 1070 می توانید تصویر مناسبی را دریافت کنید . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت همه شما عزیزان من اینجا نمیخوام آتیش دعوا رو بیشتر کنم ولی انصافا آیا مبنا از خرید گرافیک گيمينگ فقط گرفتن فریم بیشتره (البته این یک مثال هست چون فن بوی های amd این روزها گیر دادن به کارتهای نسل قدیم و خیلی جالبه که همیشه گرافیک نسل جدید خودشون رو با گرافیک نسل قدیم انويديا مقایسه میکنن یعنی مثلا RX480=GTX 970 درحالی که بعد ادعا میکنن معماری GCN ماله چند ساله پیشه و amd با همین قراضه داره پوزه گرافیک های نسل جدید انويديا رو ميزنه)

اگر اينطوره شما هر گرافیکی که کمی قدرت بالا داره بگیر و تنظیمات گرافیکی بجز رزولوشن رو بیار پایین و با 1000 فریم بر ثانیه بازی کن

آیا این وسط کیفیت گرافیکی هیچ ملاکی نداره اینو اونايي که از هر دو برند داشتن ميتونن درک کنن

من خودم به شخصه هم گرافیک amd داشتم و هم گرافیک انويديا گرافیک چشم نوازی که انويديا به شما میده رو هیچ گرافیکی توانایی انجام اونو نداره و دلیل اون هم خیلی راحته اونم نه فقط بخاطره قدرت بی شک کارت انويديا بلکه بخاطره نرم افزار نویسی بسیار قوی که داره خیلی راحت میشه گرافیک بسیار عالی گرافیک های انويديا رو از amd تشخیص بدی این رو هم میتوان یکی از فرقهای سیستم گيمينگ از کنسول های نسل جدید برشمرد کیفیت بالای گرافیکهای انويديا میتونه هر کسی رو از خرید گرافیک amd باز داره

که نمونه بارزش خودمم و همچنین یکی از دوستام و همچنین خیلی هاي دیگه که کارت amd داشتن و الان گرافیک انويديا خریدن و به هیچ عنوان حاضر به خرید گرافیک amd نيستند

درود

کارت 480 برای مقابله با 970 اومده ؟؟!!! میشه برای این حرفتون منبعی قرار بدید ؟؟؟؟ 480 از اول هم که خود AMD گفته قدرتی بین 390X و کارت فیوری داره

تازه شما که میزان فریم ریت براتون مهم نیست ایا از لحاظ قیمت هم همینطوریه ؟؟؟ کارت 970 زمان لانچش بین 1600 تا 1800 در ایران قیمت داشت ولی این کارت با ورودش قیمت نسخه 4 گیگش کمتر از 1 تومن خواهد بود و نسخه 8 گیگ بین 1100 تا 1200 خواهد بود

در مورد کیفیت در انودیا بگم شما ملاک کیفیت تصویرتون چیه ؟؟ ایا منظورتون بازیهایی با گیم ورک هست ؟؟؟ ابزار انحصاری که توسط انودیا بلک باکس شده ؟؟؟ خوب اگه این طور هست چرا انودیا میترسه که گیم ورکز رو اوپن سُرسش کنه ایا میترسه سخت افزار رقیب گیم ورکز رو بهتر از سخت افزار خودش اجرا کنه ؟؟

فعلا که الان مسئله مهم برای هر گیمری DX 12 هست کسی که به فکر خرید محصول جدیدی هست بی شک اولین چیزی که براش مهم هست قابلیتهای قابل پشتیبانی گرافیک مورد نظرش از DX 12 هست خیلی از بازیهای جدید هم دیگه گیم ورکز رو به خاطر مشکلاتی که داخل بازیها به وجود میاره ازشون حذف شده مثل فارکرای پریمال دیویژن میرور ایج (البته فک کنم این بازی تایتل هیچ کدوم نبوده ) doom و خیلی بازیهای دیگه ای که قراره بیاد حتی نسخه جدید ابزار بنچمارک گیری 3d mark هم رفته سمت استفاده از قابلتهای dx 12 مثل async compute  (مثل اینکه استفاده از قابلتهای dx 12 برای بازی سازها درد سر کمتری داره تا استفاده از گیم ورکز)

با فراگیر شدن بازیهای DX 12 دیگه گیم ورکز هم مثل نسخه اول فیزیک به ملکوت اعلا میره

AMD هم GPU Open رو برای مقابله با همین گیم ورکز طراحیش کرده که حتی رویه کنسولها هم به راحتی قابل برنامه ریزی هست این ابزار اوپن سورس هست و مثل گیم ورکز بلک باکس نیست و کارایی اون فراتر از صنعت بازیسازی هست (برای طراحی هم میشه ازش استفاده کرد مثل گیم ورکز فقط محدود به بازیسازی نیست )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود .

به بقیه حرفاتون کاری ندارم چون تکراری هستش و حوصله جواب دادن ندارم .

اما در مورد جمله آخرتون . اگر به دقت بخونید نوشته تعدادی از کاربران که از نسخه فاندرز استفاده می کنن متوجه شدند که اگر مانیتور شما اورکلاک شده باشه به رفرش ریت 81 هرتز و پیکسل کلاک 330 مگاهرتز ، در زمان بوت سیستم اخلال به وجود میاد و سیستم ری استارت میشه و رفرش ریت بر میگرده به حالت دیفالت . جدای این مشکل من یه سوال از شما دارم ، الان اکثر مانیتورهایی که در منزل دوستان هست حداقل مجهز به یک پورت hdmi هستش ، اونوقت کی میاد از DVI استفاده کنه ؟ خود همین جای سوال داره که اون عزیزان فرنگی که پول داشتن و نسخه فاندرز ادیشن خریدن هنوز دارن از مانیتورهای قدیمی استفاده می کنن ؟ یا این هم توطئه ای ام دی فن ها برای خراب کردن انویدیاست ؟

شما که Guru3d را قبول نداشتی ، چی شد الان شده معتبر و درست و حسابی ؟ بجای اینکه گیر بدین به یک مشکل جزئی بهتر نیست به گند شرکت مبارکتون بپردازید که دمای کارتش از 90 درجه رد نشه .

انقدر هم شات این بازی آشغال استراتیژیک و باندل ای ام دی را قرار نده که همه فهمیدن داستان چیه ، یه بازی درپیت با فناوری های مزخرف و بی کاربرد ای ام دی که فقط برای تخریب انویدیا ساخته شده . ای ام دی اگر عرضه داشت میامد یک فناوری اختصاصی مثل gameworks می ساخت و با همکاری استدیو های بازی سازی این فناوری را وارد بازی های شاخص و روز دنیا می کرد نه اینکه بچسبه به یک بازی ای که نه سر داره و نه ته . یه زمان که با اون قضیه برف مسخره پای کوه گیر داده بودن به انویدیا که کارت هاش خرابه ، چه کسی این حرف های صد من یه غاز را باور میکنه ؟ کسی که قدرت تحلیل مسائل را نداشته باشد  و عاشق بازی ashes of the singularity باشد !

مهم نیست که شما قبول دارید یا ندارید

در مورد مشکل 1070 و 1080 مشکل خود کارتها هستند که به قول شما نمیتونن با مانیتور های اورکلاک شده تطبیق پیدا کنن فرض کن الان خود شما همون مانیتور رو داری پس در این صورت تکلیف شما چیه ؟؟؟

در مورد پورت DVI هم بگم هنوز خیلی ها هستن که حتی مانیتور فول اچ دی ندارند مانیتوراشون یا 19 یا 20 اینچه اونوقت شما صحبت از HDMI میکنید ؟؟؟

خود همین جای سوال داره که اون عزیزان فرنگی که پول داشتن و نسخه فاندرز ادیشن خریدن هنوز دارن از مانیتورهای قدیمی استفاده می کنن ؟

خوب میشه یه امار رسمی از فرنگی ها که الان دارند از مانیتور های حرفه ای استفاده میکنند رو بدی ؟؟ نمیدونم چرا پس وقتی فروشندگان گرافیک حالا چه AMD یا چه انودیا وقتی امار فروششون رو میدن بیشتر فروششون کارتهای رده متوسط به پایین هست  مثلا کارت 970 امار فروشش حتی تا 80 یا 90 درصد بیشتر از مثلا تایتان ایکس یا 980TI بوده حتی خیلی بیشتر از 980 معمولی !!! دلیلشم اینه هنوز خیلی ها حتی مانیتور فول اچ دی هم ندارند

شما که Guru3d را قبول نداشتی -

هنوزم قبول ندارم کجای صحبتهام دیدی بگم قبول دارم (یه نگاه به بنر سر در سایت گورو بندازی همه چیز واست روشن میشه )

انقدر هم شات این بازی آشغال استراتیژیک و باندل ای ام دی را قرار نده که همه فهمیدن داستان چیه ، یه بازی درپیت با فناوری های مزخرف و بی کاربرد ای ام دی که فقط برای تخریب انویدیا ساخته شده . ای ام دی اگر عرضه داشت میامد یک فناوری اختصاصی مثل gameworks می ساخت و با همکاری استدیو های بازی سازی این فناوری را وارد بازی های شاخص و روز دنیا می کرد نه اینکه بچسبه به یک بازی ای که نه سر داره و نه ته . یه زمان که با اون قضیه برف مسخره پای کوه گیر داده بودن به انویدیا که کارت هاش خرابه ، چه کسی این حرف های صد من یه غاز را باور میکنه ؟ کسی که قدرت تحلیل مسائل را نداشته باشد  و عاشق بازی ashes of the singularity باشد !

حالا که تویه این بازی انودیا تِر زده شد اشغال ؟؟؟ چطور بازی که انودیا دستکاری کنه و در اون AMD مشکل دار باشه از لحاظ شما عالیه ؟؟؟

خوب ASHES به درک به قول شما اشغال

این بازیها رو چی میگی ؟؟!!!

کوانتوم بریک یک بازی بی طرف که باندل هیچ شرکتی نیست

q71hvk66hqmwmy3dy6sg.png

k5rt6npldm8j9uu16hl2.png

phnt30nf6v063h1bh9ni.png

تنها بازیهای ساخته شده از پایه با DX 12 ( تامب رایدر با یه پچ 130 مگی شده DX 12 پایه اون بر مبنای DX 11 طراحی شده )

الانم میگم این تستها رو قبول ندارم چون شرایط تست در هر موقعی یکسان نیست

لینک به دیدگاه

مهم نیست که شما قبول دارید یا ندارید

در مورد مشکل 1070 و 1080 مشکل خود کارتها هستند که به قول شما نمیتونن با مانیتور های اورکلاک شده تطبیق پیدا کنن فرض کن الان خود شما همون مانیتور رو داری پس در این صورت تکلیف شما چیه ؟؟؟

در مورد پورت DVI هم بگم هنوز خیلی ها هستن که حتی مانیتور فول اچ دی ندارند مانیتوراشون یا 19 یا 20 اینچه اونوقت شما صحبت از HDMI میکنید ؟؟؟

خود همین جای سوال داره که اون عزیزان فرنگی که پول داشتن و نسخه فاندرز ادیشن خریدن هنوز دارن از مانیتورهای قدیمی استفاده می کنن ؟

خوب میشه یه امار رسمی از فرنگی ها که الان دارند از مانیتور های حرفه ای استفاده میکنند رو بدی ؟؟ نمیدونم چرا پس وقتی فروشندگان گرافیک حالا چه AMD یا چه انودیا وقتی امار فروششون رو میدن بیشتر فروششون کارتهای رده متوسط به پایین هست  مثلا کارت 970 امار فروشش حتی تا 80 یا 90 درصد بیشتر از مثلا تایتان ایکس یا 980TI بوده حتی خیلی بیشتر از 980 معمولی !!! دلیلشم اینه هنوز خیلی ها حتی مانیتور فول اچ دی هم ندارند

شما که Guru3d را قبول نداشتی -

هنوزم قبول ندارم کجای صحبتهام دیدی بگم قبول دارم (یه نگاه به بنر سر در سایت گورو بندازی همه چیز واست روشن میشه )

حالا که تویه این بازی انودیا تِر زده شد اشغال ؟؟؟ چطور بازی که انودیا دستکاری کنه و در اون AMD مشکل دار باشه از لحاظ شما عالیه ؟؟؟

خوب ASHES به درک به قول شما اشغال

این بازیها رو چی میگی ؟؟!!!

کوانتوم بریک یک بازی بی طرف که باندل هیچ شرکتی نیست

q71hvk66hqmwmy3dy6sg.png

k5rt6npldm8j9uu16hl2.png

phnt30nf6v063h1bh9ni.png

تنها بازیهای ساخته شده از پایه با DX 12 ( تامب رایدر با یه پچ 130 مگی شده DX 12 پایه اون بر مبنای DX 11 طراحی شده )

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-

اصلاً حوصله بحث با شما را ندارم چون آخرش به جایی ختم نمیشه ، نه من کوتاه میام و نه شما پس با گل ختم به خیر بشه بهتره . @};-  @};-

ممنون .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

Gtx 1060 در هنگ کنگ رویت شد امیدواریم مشخصات خوبی داشته باشه واز همه مهمتر قیمت عالی داشته باشه

مشخصات احتمالی:

1280 CUDA cores

6GB & 3GB MEMORY

192-bit memory bus

به احتمال زیاد در دو مدل 6gb با نام GP106-400و 3gb با نام GP106-300 عرضه خواهد شد

و rx 480 از شرکت رقیب را مورد هدف قرار گرفته است

منبع:VIDEOCARDZ

post-21119-0-04964900-1467099405_thumb.jpg

ویرایش شده توسط RISC1090
لینک به دیدگاه

Gtx 1060 در هنگ کنگ رویت شد امیدواریم مشخصات خوبی داشته باشه واز همه مهمتر قیمت عالی داشته باشه

مشخصات احتمالی:

1280 CUDA cores

6GB & 3GB MEMORY

192-bit memory bus

به احتمال زیاد در دو مدل 6gb با نام GP106-400و 3gb با نام GP106-300 عرضه خواهد شد

و rx 480 از شرکت رقیب را مورد هدف قرار گرفته است

منبع:VIDEOCARDZ

طراحی خیلی زیبایی داره...فقط امیدوارم قیمتش زیر 1 تومن باشه وگرنه ارزش خریدش خیلی میاد پایین..ضمن اینکه کوداش هم خیلی کمه و برای افرادی که با نرم افزار های طراحی کار میکنن ممکنه کافی نباشه

من یکی از گلایه هایی که همیشه از انویدیا دارم اینه که چرا انقدر کودای کارتاش بعد از این همه نسل هنوز پایینه؟ این کارت حتی از 680 هم کودا کمتری داره..اونم بعد از اینهمه سال و تفاوت نسل

حیف این کارت نیست اخه..حداقل 1600 تا داشت یه چیزی  :(

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

k5rt6npldm8j9uu16hl2.png

phnt30nf6v063h1bh9ni.png

جالبه، شما دقیقا دست میزارید روی بلایند اسپات. به خدا مردم کور نیستن. اولا چرا هیت من با درایور های بتا تست شده؟ شما به من بگو. دوم مگه بازی DX12 نداره؟ چرا تست اونو قرار ندادید؟ شما که میگید سری 1000 انویدیا بد عمل کرده تو API جدید پس این چیه:

jb0klxcev04fwovn7fhh.png

این از پرونده هیت من. اما اون دسته از افرادی که میگن AMD دلش برای مشتریاش سوخته بیان بگن چطوریه که (اصلا 1070 به کنار) کارت 650-500 دلاری فیوری ایکس با اون همه HBM و اینا، پا به پای 390 راه میاد. مگه اینا هم قیمتن؟

مورد بعد وار همر. شما بگو که چطوریه یک بازی با اضافه شدن کارت دوم نتنها پرفنس افزیاش پیدا نکرده، وحتی ثابت هم نمونده (که این دو مورد عادین به دلیل صحت پشتیبانی نرم افزار ها) ... با SLI کردن پرفرمن از حالت تکی کاهش هم پیدا کرده؟ (2 نمره با رسم شکل)

vmvgna49j1wlpu10v.png

این دو عامل داره یا بازی از موتور ایراد داره یا اینکه در آینده با پچ بر طرف میشه. در هر دو حالت تستشو به راحتی میشه دیسکوالیفاید اعلام کرد. چه انویدیا توش خوب عمل کنه، چه رادئون چه اینتل اچ دی.

پس خواهشا مخاطبتون رو نوب فرض نکنید، چهارتا پیج باز کردن و چارت گذاشتن کاری نداره و همه بلدن. نمیگم نزارید، درست بزارید.

لینک به دیدگاه

طراحی خیلی زیبایی داره...فقط امیدوارم قیمتش زیر 1 تومن باشه وگرنه ارزش خریدش خیلی میاد پایین..ضمن اینکه کوداش هم خیلی کمه و برای افرادی که با نرم افزار های طراحی کار میکنن ممکنه کافی نباشه

من یکی از گلایه هایی که همیشه از انویدیا دارم اینه که چرا انقدر کودای کارتاش بعد از این همه نسل هنوز پایینه؟ این کارت حتی از 680 هم کودا کمتری داره..اونم بعد از اینهمه سال و تفاوت نسل

درود   @};- 

الان دیگر تعداد هسته های کودا اهمیت زیادی نداره ، شما کارت GTX 780 Ti را با GTX 970 مقایسه کنید ، تعداد هسته های سایه زن GTX 970 پایین تره اما در گیم و حتی رندر از 780ti پیشی میگیره ، دلیلش هم افزایش تراکم ترانزیستور های پردازشگر گرافیکی  با توجه به کوچک تر شدن معماری هستش . یعنی در نسل های جدید هم ممکنه تعداد هسته های کودا یا هسته های سایه زن یه کارت کمتر باشه اما به دلیل افزایش ترانزیستور ها قدرت کارت افزایش خواهد یافت .

لینک به دیدگاه

درود   @};- 

الان دیگر تعداد هسته های کودا اهمیت زیادی نداره ، شما کارت GTX 780 Ti را با GTX 970 مقایسه کنید ، تعداد هسته های سایه زن GTX 970 پایین تره اما در گیم و حتی رندر از 780ti پیشی میگیره ، دلیلش هم افزایش تراکم ترانزیستور های پردازشگر گرافیکی  با توجه به کوچک تر شدن معماری هستش . یعنی در نسل های جدید هم ممکنه تعداد هسته های کودا یا هسته های سایه زن یه کارت کمتر باشه اما به دلیل افزایش ترانزیستور ها قدرت کارت افزایش خواهد یافت .

درود

780ti برای پردازش تصویر و مدل‌سازی  هنوز از بهترین‌هاست. ۹۷۰ به گردش نمی‌رسه. توی برنامه‌هایی که من استفاده می‌کنم از ۹۸۰ هم بهتر عمل می‌کنه.

لینک به دیدگاه

درود

780ti برای پردازش تصویر و مدل‌سازی  هنوز از بهترین‌هاست. ۹۷۰ به گردش نمی‌رسه. توی برنامه‌هایی که من استفاده می‌کنم از ۹۸۰ هم بهتر عمل می‌کنه.

درود  @};- 

درسته اما در برخی نرم افزارهای رندر GTX 970 بهتر عمل میکند . احتمالاً نرم افزای هایی که تست کردید بر مبنای تعداد هسته های کودا طراحی شده بودند .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

درود  @};- 

درسته اما در برخی نرم افزارهای رندر GTX 970 بهتر عمل میکند . احتمالاً نرم افزای هایی که تست کردید بر مبنای تعداد هسته های کودا طراحی شده بودند .

فقط کودا نیست

قدرت پردازش 780ti در حالت FP16/32/64 از 970 و 980 بالاتره

اما در حالت گیمینگ حساب کنیم مکسول جلوتر از کپلر قرار داره

لینک به دیدگاه

فقط کودا نیست

قدرت پردازش 780ti در حالت FP16/32/64 از 970 و 980 بالاتره

اما در حالت گیمینگ حساب کنیم مکسول جلوتر از کپلر قرار داره

که دلیلش کاملا مشخصه !

لینک به دیدگاه

که دلیلش کاملا مشخصه !

فن بازی جاش اینجاست :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=60266&page=16

لینک به دیدگاه

ما شاالله 970gtx هنوزم سالاره :laughing:

Radeon-RX-480-CD-Action-1.jpg

14209182478643970513.jpg

480gtx  کلا 5% بیشتر اور نمیشه . ولی 970gtx راحت تا 20% میشد

=))

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

اورکلاک خوب دمای خوب  :D 

1070 با خنک کننده مایع
The Fan's is ThermalTake ring 120 Red.. @900rpm.. Max temp is 44c at 2050mhz clock 

http://www.overclock.net/t/1544574/gigabyte-gtx-9xx-10xx-g1-gaming-h2o-air-bios-tweaking/5530#post_25279726

ویرایش شده توسط EDK-OverVolt
لینک به دیدگاه

دوستان من درک نمیکنم این حالت دوستانه طرفین دو برند رو

این دو کمپانی معظم که ارث جد پدری دوستان نبوده که انقدر به هم میپرید

هر دو کمپانی موفقیت هایی داشتند و شکست هایی هم داشتند شاید یکی بیشتر

ولی دو کمپانی در اینجا و خارج از اینجا و در کل دنیا طرفداذان خاص خودشون رو دارند

حالا هر فردی با دلایل فنی و خاص خودش که منطق خودش رو داشته و رفته سمت آن پلتفرم

دوستان میان اینجا هر فردی دلایلی برای انتخابش میگه و نکات مثبت و منفی انتخابش رو

در حقیقت دوستان اینجا سر اینکه تفکر من درست بوده و مال شما غلط به هم میپرن و اصلا" کاری هم به برند مورد بحث ندارند

خوب هر فردی تفکر خاص خودش رو داره و قرار نیست نظرات غالب به کرسی بشینه اگر قرار بود همه یکجور باشند و طرز تفکرات یکرنگ که دیگه دلیلی برای رقابت شرکت ها وجود نداشت

لینک به دیدگاه

5820K 4.7 1.38v | 4.0cache 1.17v - LLC7 optimized phase - VCCIN 1.95v SVID enabled - System Agent +0.2v - 100 strap. 2400MHz DDR4 11-11-11-24 1T. GTX1080 FE Hybrid +100mv, +225core, +470mem. Alias: Mobius0ne@kaskus, Mobius 1@NBR, TK421@OCN.

00087545_image7fj28.jpeg

http://www.3dmark.com/fs/8768084

ویرایش شده توسط EDK-OverVolt
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...