رفتن به مطلب

آیا پاور تست شده techpowerup همون پاور گرین مدل 1200 oc هستش ؟؟

Recommended Posts

سپاس از همه ی دوستان

دیگر به شخصه برای من  اصلا مهم نیست چی بوده و چی هست و چه خواهد شد و بعد از این هم سعی می کنم در خرید های خود دقت کنم 

آیا پاک کردن  یا مخفی نمودن پست  نشان دهنده ی بی احترامی به من کاربری که چندین روزه این بحث و پیگیری می کنم نیست؟

سپاس از استارتر و سایر دوستانی که این بحث و به اینجا رسوندندو امیدوارم

نتیجه هر آنچه که باشد امیدوارم برای همه خیر باشد 

لینک به دیدگاه

• ارسال 696
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سلام خدمت نماینده محترم گرین

پیشنهاد این بنده رو لطفا  درصورت امکان لحاظ کنید:

برای رفع هر چه بیشتر شبهات  هنگام تست از یکی از پاورهای برندهای معتبری که دوستان هم بشدت قبولش دارند استفاده کنید

اینجوری کاربر هم با مقایسه مستقیم بین پاور مورد بحث با پاوری که نظرهای خوبی در موردش هست راحت تر نتیجه گیری میکنه. 

خیال منه دارنده  پاور green 1200 هم بطور کامل برطرف میشه

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

ضمن سپاس از نماینده محترم شرکت گرین

متاسفانه هرچقدرهم که  در ظاهر اعلام آمادگی شما مثبت به نظر می رسه اما در حقیقت هدف دیگه ای رو دنبال میکنه.

نخست اینکه تلویحا تایید کردین که یک طراحی مشترک هستند اما مدعی هستید پاور شما گونه بهتر و اصلاح شده ای از همین پاوره- برای اثبات این قضیه نه به نمایش و نه به هدیه و پاداش دادن نیازه (لابد می خواین 4 نفر که با طراحی و تست پاور آشنایی ندارن  و تو عمرشون تجیهزات تست پاور ندیدن جمع کنید براتون کف و صوت بزنن)

بحث اصلی اینه که نمونه مشابه پاور شما توسط یک رسانه معتبر جهانی تست شده و نتیجه خیلی بدی داشته-نه اینکه کارایی پاور شما چطوره. فقط در صورتی می تونید از کارایی پاور خودتون صحبت کنید و بگید این نقص هارو نداره که اثبات کنید متفاوت از اونیه که تست شده- و الی خودروهای ایرانی هم 50 تا  گواهی ایمنی  و ..... دارن!

خودتون بشینید برا خودتون تست کنید که نمیشه. بنده مدعی هستم نمونه مشابه پاور شما توسط یک رسانه معتبر تست شده و افتضاح بوده اما شما میگی نه پاور ما عالیه و اونی نیست که techpowerup تست کرده. فقط در صورتی میشه دنبال درست بودن یا نبودن ادعای شما رفت (همون تست عملی) که ثابت کنید پاور شما به طور فیزیکی متفاوته.

نکته بعدی اینکه چرا به کسی که اثبات کنه این پاور مشکل داره 2 تومن پاداش میدین؟ چرا از خریدارایی که خریدن حرف نمی زنید اونا چی؟

جناب برای اثبات این موضوع به نمایش و ناهار دادن نیاز نیست اگه حق با شماست زحمت بکشید دقیقا همون عکسایی که سایت techpowerup از اون پاور گرفته رو شما از مدل 1200 واتی خودتون بگیرید و بزارید تا مشخص بشه به ادعای خودتون پاور شما متفاوت از اونه- با این توضیح که تصاویری که techpowerup گذاشته مربوط به مهم ترین اجزای پاوره که اونا تعیین کننده ویژگی ها وکارایی اون هستن نه اینکه رنگ قاب پاور یا رنگ فن یا چیزای دیگه تاثیر داشته باشه. پس اگه پاور شما بهتره نباید این اجزای مهم و کلیدی یکسان باشن یا حداقل همه شون یکی نباشن و الی بگین چیرو اصلاح کردین و وقتی دقیقا یکی هستن چطور پاور شما میتونه این نقص هارو نداشته باشه؟ 

متاسفانه به جای پاسخ درست و اصولی سعی دارین خودتون رو انتقاد پذیر و البته عاری از هرگونه نقص نشون بدین و با خلق یک چهره مثبت از خودتون بنده رو نا به حق نشون بدین.

عزیزانی که منتقد این جوابیه بنده هستن (فکر میکنن باید پاشم برم گرین):
 اگه اثبات کردن قطعات کلیدی و تعیین کننده پاور یکی نیست بعد بیان بگن بفرمایید تست عملی و الی یک رسانه معتبر جهانی تست کرده و نیازی به تست مجدد نیست.

طراحی این دو تا پاور  یکیه اما گرین مدعیه نه اصلاحات و تغییرات صورت گرفته و پاور اونا بهتره- لطفا با عکس نشون بدین که تغییرات انجام دادین و  یکی نیستن نه اینکه 4 نفر که  هرگز تجهیزات فنی تست پاور ندیدن رو دعوت کنید و یه چیزی که نمیدونن چیه و نمیتونن تفسیر کنن نشونشون بدین بگید بیا پاور ما خوبه.

لینک به دیدگاه

حالا که استارتر محترم جواب رو دادن اجازه میخام که یک مطلب رو عرض کنم

در مورد این عبارت

در 4 ساعت قبل، OverExtreme گفته است :

لازم به ذکر است که در صورت صلاحدید مدیریت سایت، به جز پست اول (پست شما) و این پاسخ، سایر پست ها موقتا از دسترس خارج شده

ببینید یه سری کاربر و از همه مهمتر مصرف کننده اومدن در مورد ریویو یک سایت معتبر تبادل عقیده میکنن

و اینکه کسی بیاد و تمام پست ها رو به هردلیلی پاک کنه حتی برای یک ثانیه بنظر من فرقی با سانسور نداره

درمورد توهین ها و مواردی که خارج از عرفه شاید بشه تصمیم دیگه ای گرفت ولی خیلی از پست های این تاپیک درمورد درست یا غلط بودن این ادعا هست

هدفی که خود شما هم دنبا میکنید

چه بسا اگر توهینی هم صورت گرفته بعنوان یک برند معتبر ایرانی بجای پاک کردن بیاید دلجویی بکنید از اون شخص و با دلیل و مدرک نظرش رو عوض کنید

هیچ شرکتی با پاک کردن و سانسور به مشتریمداری نرسیده .

لینک به دیدگاه

درود مجدد،

ابتدا عذرخواهی می کنم از عزیزانی که پست هاشون موقتاً مخفی شده بود تا تاپیک جلو نره و استارت محترم جوابیه رسمی شرکت رو ببینند.

ممنون بابت شکیبایی این عزیزان .

در 43 دقیقه قبل، mdfarahani گفته است :

سلام

ضمن سپاس از نماینده محترم شرکت گرین

متاسفانه هرچقدرهم که  در ظاهر اعلام آمادگی شما مثبت به نظر می رسه اما در حقیقت هدف دیگه ای رو دنبال میکنه.

نخست اینکه تلویحا تایید کردین که یک طراحی مشترک هستند اما مدعی هستید پاور شما گونه بهتر و اصلاح شده ای از همین پاوره- برای اثبات این قضیه نه به نمایش و نه به هدیه و پاداش دادن نیازه (لابد می خواین 4 نفر که با طراحی و تست پاور آشنایی ندارن  و تو عمرشون تجیهزات تست پاور ندیدن جمع کنید براتون کف و صوت بزنن)

بحث اصلی اینه که نمونه مشابه پاور شما توسط یک رسانه معتبر جهانی تست شده و نتیجه خیلی بدی داشته-نه اینکه کارایی پاور شما چطوره. فقط در صورتی می تونید از کارایی پاور خودتون صحبت کنید و بگید این نقص هارو نداره که اثبات کنید متفاوت از اونیه که تست شده- و الی خودروهای ایرانی هم 50 تا  گواهی ایمنی  و ..... دارن!

خودتون بشینید برا خودتون تست کنید که نمیشه. بنده مدعی هستم نمونه مشابه پاور شما توسط یک رسانه معتبر تست شده و افتضاح بوده اما شما میگی نه پاور ما عالیه و اونی نیست که techpowerup تست کرده. فقط در صورتی میشه دنبال درست بودن یا نبودن ادعای شما رفت (همون تست عملی) که ثابت کنید پاور شما به طور فیزیکی متفاوته.

نکته بعدی اینکه چرا به کسی که اثبات کنه این پاور مشکل داره 2 تومن پاداش میدین؟ چرا از خریدارایی که خریدن حرف نمی زنید اونا چی؟

جناب برای اثبات این موضوع به نمایش و ناهار دادن نیاز نیست اگه حق با شماست زحمت بکشید دقیقا همون عکسایی که سایت techpowerup از اون پاور گرفته رو شما از مدل 1200 واتی خودتون بگیرید و بزارید تا مشخص بشه به ادعای خودتون پاور شما متفاوت از اونه- با این توضیح که تصاویری که techpowerup گذاشته مربوط به مهم ترین اجزای پاوره که اونا تعیین کننده ویژگی ها وکارایی اون هستن نه اینکه رنگ قاب پاور یا رنگ فن یا چیزای دیگه تاثیر داشته باشه. پس اگه پاور شما بهتره نباید این اجزای مهم و کلیدی یکسان باشن یا حداقل همه شون یکی نباشن و الی بگین چیرو اصلاح کردین و وقتی دقیقا یکی هستن چطور پاور شما میتونه این نقص هارو نداشته باشه؟ 

متاسفانه به جای پاسخ درست و اصولی سعی دارین خودتون رو انتقاد پذیر و البته عاری از هرگونه نقص نشون بدین و با خلق یک چهره مثبت از خودتون بنده رو نا به حق نشون بدین.

عزیزانی که منتقد این جوابیه بنده هستن (فکر میکنن باید پاشم برم گرین):
 اگه اثبات کردن قطعات کلیدی و تعیین کننده پاور یکی نیست بعد بیان بگن بفرمایید تست عملی و الی یک رسانه معتبر جهانی تست کرده و نیازی به تست مجدد نیست.

طراحی این دو تا پاور  یکیه اما گرین مدعیه نه اصلاحات و تغییرات صورت گرفته و پاور اونا بهتره- لطفا با عکس نشون بدین که تغییرات انجام دادین و  یکی نیستن نه اینکه 4 نفر که  هرگز تجهیزات فنی تست پاور ندیدن رو دعوت کنید و یه چیزی که نمیدونن چیه و نمیتونن تفسیر کنن نشونشون بدین بگید بیا پاور ما خوبه.

درود بر شما،

بنده انتظار داشتم شما فردی حرفه ای باشید(البته هنوز هم نظر بنده راجب شما تغییر نکرده و شما رو فردی حرفه ای می دونم)، وقتی فردی با این میزان از سطح اطمینان جملاتی رو در فضای مجازی منتشر می کنه می بایستی با اطمینان و اشراف کامل به بحث فنی جلو بیاد. در بخش ابتدایی و انتهایی فرمایشاتتون ذکر کردید: " نه اینکه 4 نفر که  هرگز تجهیزات فنی تست پاور ندیدن رو دعوت کنید "

باز با این حال اگر خود شخص شما هم به حیطه الکترونیک و منابع تغذیه سوئیچینگ آشنایی ندارید، برای این هم شرکت سیاره سبز راهکاری در متن جوابیه برای شما گذاشته، با مراجعه به متن اصلی جوابیه در پست 151#  مشاهده می کنید که شرکت امکان این رو برای شما محیا کرده تا فردی متخصص از آشنایان خودتون رو به همراه بیاورید تا اگر در جایی خدایی نکرده مهندسین شرکت خواستند از عدم آگاهی شما سوء استفاده بکنند، فردی امین در کنار شما باشه !!!

با این دید بد و بدگمانی نسبت به شرکت سیاره سبز که در متن شما هم مشهوده ما هرچی عکس و مدرک بگذاریم قطعاً شما قبول نمی کنید. همین کار رو فقط می خوایم در حضور خودتون انجام بدیم به همراه فیلم برداری که در فروم برای بقیه عزیزان قرار بدیم. شما ما رو قبول ندارین، ما داریم دعوت می کنیم تشریف بیارید در حضور خودتون این کار رو انجام بدیم... همین. حتی ذکر کردیم پاور رو خودتون با پول ما تهیه کنید !!! که خدایی نکرده ما پاور رو دستکاری نکرده باشیم.

جایزه رو هم برای این در نظر گرفتیم که از صحبت های رسمی خودمون به عنوان نیروی فنی شرکت و محصولمون اطمینان داریم (در صورت عدم اثبات از جانب ما این مبلغ تقدیم شما خواهد شد)

پی نوشت: در جایی ذکر می کنید که تا بحال تجهیزات تست پاور رو از نزدیک ندیدید و اطلاعاتتون ناقصه و در جای دیگه از متنتون بسیار منتقدانه و با علم بالا می فرمایید قطعات اصلی و تعیین کننده پاور که سایت معتبر techpowerup مطرح کرده با پاور گرین یکی هستش !!!

لینک به دیدگاه

هر نفر قیمت خودشو داره

تست و امتحان رو در جای عمومی با شرایط عادلانه برگزار کنید

یکی میبرید اون تو  بعد پاور های شما میشه برتر از EVGA و CORSAIRو...

لینک به دیدگاه

سلام

من پیشنهاد میکنم برای اینکه هیچ حرفی تو کار نباشه شرکت محترم و پاسخگوی گرین یک عدد از پاور مورد بحث رو به تیم آزمایش techpowerup بده و بخاد که مثل بقیه پاورها آزمایش و بررسی بشه

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید خدمت استارتر عزیز و دیگر دوستان 

با توجه به این موضوع تا این حد شباهت!!!!  غیر قابل قبول هست از جانب بنده 

با توجه به زمانی که من میخواستم سیستم بگیرم قیمت ها پایین تر از الان بود و بین دو مدل شک داشتم SuperNOVA 750 G1   و   پاور گرین 750 وات GP750B-OC+  که کدوم رو بگیرم که تفاوت قیمتیشون خیلی نبود اما با توجه به مشاوره ایی که از فروشنده گرفتم نمیدونم حالا چرا پلاتینیوم بودن گرین رو گوش زد کردند که اهمیت زیادی داره 

اما مشکل اصلی بنده که کارم ورک استیشن هست و مدت زیادی سیستم روشن هست  اما در مواقع زیادی دیدم که برای رندر گرفتن از کار ها پاور به برق رسانی دچار زورزدگی میشه

ولی با توجه به این تاپیک قصد فروش پاورم رو دارم چرا که هر کسی  برای داشته هاش زحمت کشیده و تهیه کرده و نمیخوام خدای نکرده دچار مشکلی بشم  که  جبران ناپذیر باشه مشکلاتی که طی بررسی دوستمون داشت دیدم با یه فاجعه رو به رو هستم و خبر نداشتم 

فقط امیدوارم هر چه زودتر یا نتایج بررسی  طبق گفته های نماینده گرین درست باشه  اگر هم صحت نداشت راه های زیادی برای کسب در امد هست
 دزدی کردن فقط از دیوار مردم بالا رفتن نیست 

ویرایش شده توسط N_N
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

هر نفر قیمت خودشو داره

تست و امتحان رو در جای عمومی با شرایط عادلانه برگزار کنید

یکی میبرید اون تو  بعد پاور های شما میشه برتر از EVGA و CORSAIRو...

درود،

دوست عزیز این حرفتون هم توهین به تیم R&D شرکت سیاره سبز هستش و هم توهین به استارتر محترم !!! (به من حق بدید که بهتون منفی بدم)

پیشنهاد می کنم شما با این دوست عزیزمون تشریف بیارید برای انجام تست ها. (به علاوه فردی فنی که ایشون با خودشون میارن)

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان عزیز .

به نظر بنده شرکت گرین پیشنهاد بسیار منصفانه ای داده است , به گونه ای که جای هیچ شک را باقی نمی گذارد و با فیلم گرفتن از این تست ما هم در جریان اتفاقات قرار می گیریم .

لینک به دیدگاه

میگم اینجوری پیش بره باید یه بازدید عمومی بزارید همه بیایم!
چون اینجا جو بر ضد گرین هست دلیلش هم معلومه مهمترین قسمت سیستم برقه و با مشکلش خیلی هزینه بیشتر از 500 600 تومن پاور هست... مثل خود من که یه مین و هارد که مهمترین چیزم بود رو به خاطر پاور گرین از دست دادم.

اون بحث عکس گذاشتن از اجزای داخلی مثل ماسفت ها و خازن های پاور بسیار مهم هست.

اگر مارک و سریال نامبر یکی باشه احتمال یکی بودن نتایج خیلی بیشتر میشه. که این اصا خوب نیس.

یه چیزیم هست البته. تو تاریخ سی و خورده ای این نظام نبوده جنسی به شرکتی سفارش داده بشه و بعدش که وارد ایران میشه برای مونتاژ یه سری دستکاری های قهرمانانه نشه روش برای افزایش هرچه بیشتر سود! مخصوصا که اون برند یا اون محصول جا بیفته این پدیده شدیدتر هست.

به نظر من گذاشتن عکس میتونه خیلی شبهه ها رو حل کنه.

دوستی هم که گفتن با دونستن برد و قطعه و ... میشه نتیجه گرفت که یکیه باید بگم بله.

تو بحث سویچینگ مهمترین قسمت ها برد سلف  خازن و ماسفت هست. اگر این 4 قطعه یکی باشه 99% نتیجه یکسان میشه.

به امید پیشرفت ایران.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hamed گفته است :

عزیز آخه با عکس چطوری میخوای کیفیت قطعه رو تشخیص بدی ؟ چطوری میخوای متوجه بشی که کیفیتشون یکیه یا متفاوته . اصلا شما شکل بورد رو یکسان در نظر بگیر . فکر کن یکی هستن از نظر ظاهری . کیفیتش رو هم یکسان در نظر میگیری ؟ نمیشه از روی ظاهر قضاوت کرد.  اجازه بدید تا همونطور که به صورت آماری و تست و نمودار ایرادی از کالا گرفته شده ، به همون شکل هم ازش دفاع بشه . به نظر من الان گرین بهترین کار رو انجام داده . هیچ کاری جز این نمیتونست کاملا مسئله رو شفاف کنه . پس منتظر اعلام نتیجه باشید . ضمن اینکه تصویر بورد پاور 1200 در سایت گرین موجوده و میتونید ببینید .

درود

درسته که این موضوع برای بنده دیگر اصلا اهمیتی نداره

و درسته نمیشه با عکس کیفیت کاری  قطعات و تشخیص دادولی می توان از مرغوب بودن و اصالت سازنده ی آن اطمینان حاصل کرد 

ولی اگر نیم نگاهی دیگر به عکس هایی که سایت ریویو کننده گذاشته با عکس هایی که گرین پاور 750 بیاندازیم تشابه ساختار را مشاهده می کنیم

اگر به قول دوستان گرینی کلا تغییراتی صورت گرفته قائدتا باید تغییراتی در قطعات الکترونیکی به کار گرفته شده مانند کنترلر و ماسفت و ......  را شاهد باشیم و به هیچ عنوان اسراری بر گذاشتن عکس و عدم تست آزمایشگاهی نداشته و نداریم ما نیز بر آن هستیم که نه تنها تست آزمایشگاهی پاور 1200 بلکه تست آزمایشگاهی  خانواده پلاتونیوم در تاپیکی جداگانه به عنوان مرجع گذاشته بشه تا کسانی که قصد خرید پاور با قیمت بالا رو  دارن بتوانند باستناد به اون تست ها انتخاب بهتری داشته باشند نه اینکه پس از چند سال استفاده از پاور شاهد چنین ریویو هایی باشیم که شک و تردید و دل مشغولی و در بین کاربرانی که با هزار امید و زحمت و هزینه قطعاتی  تهیه کردند و بیشتر بکنه

و امیدوارم

نتیجه هر آنچه که باشد امیدوارم برای همه خیر باشد 

لینک به دیدگاه

شرکت سیاره سبز بهتره بجای نهار و رفت و آمد و دو میلیون و ... چند تا از محصولات خودش - در واقع فقط پاور هم ما راضی هستیم- رو جهت بررسی به سایت های معتبر سخت افزاری خارج از ایران بده، قطعا این خواسته استارتر و همه کسانیه که این تاپیکو خوندن و یا خرید از این برند رو در نظر گرفتن و بهترین تبلیغ هم برای این شرکت هست، خودشون هم که به صحت عملکرد پاوراشون اطمینان دارن، پس نباید مشکلی باشه.

Sent from my D6503 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

درود بر شما،

جناب شعبانی عزیز

اولا شما و به طور کلی گرین بعد شکست در فریب دادن با 4 تا تست خود ساخته دارید سعی می کنید شخصیت بنده رو زیر سوال ببرید تا از این طریق کل صورت مسئله رو پاک کنید. بنده مبتدی هستم یا حرفه ای هیچ فرقی نمیکنه و به شما هم ربط نداره چون یک وب سایت مشهور و معتبر دنیا پاور شمارو داخل یک قاب دیگه دیگه تحت یه برند دیگه تست کرده و افتضاح بوده.  پس سعی نکنید ذهنیت مخاطبین رو منحرف کنید- فرضا که چندتا اشتباه از بنده گرفتین-بررسی تک پاور آپ رو چیکار میکنی؟!

یعنی کلا از استارتر استارتر گفتن دست بکشید شما باید جواب خریداراتون رو بدین.

البته برخی از خریداران گرامی هم سختشونه پول دادن پاور شمارو گرفتن الان نتیجه بررسی معتبر این شده- دارن با تحریف خود خواسته واقعیت تلاش میکنن با این قضیه کنار بیان و در نتیجه اون دارن خودشون رو فریب میدن.

اما چرا مخالف حرکت ظاهرا خوب شما هستم( دعوت برای بررسی عملی از نزدیک)؟

اولا چون قرار نیست بریم یه جای مستقل تست کنید و خودتون تست می کنید که کلا کارتون رو بی معنی میکنه. دوما قرار نیست 4 تا یوزر بردارید ببرید تست بگیرید بگید بیا خوبه دیگه. فریب کاری جواب نمیده دوست من. ضمنا خیلی از کاربران به ظاهر حرفه ای که این ور اون ور هستن دقیقا دارن از سوی شرکت هایی مثل گرین حمایت مالی و مادی میشن پس انتظار نداشته باشید برید یه چهره شناخته شده رو بردارید بیارید ملت به به کنه براتون.

من متخصص تست پاور از کجا بیارم؟ به فرض برداشتم یکی رو آوردم تست کردن نتیجه همون techpowerup شد- چه تضمینی وجود داره شما اونم رد نکنی؟

حالا چیکار کنیم؟

میل خودتون چیکار می کنید و منم صرفا برداشتم بررسی پاور شمارو از یک سایت معتبر دنیا گذاشتم (کار ندارم داخل خود شرکت گرین چطور تست می گیرین برا خودتون چون فقط مصرف داخلی داره براتون) و نشون میده پاور شما نقص داره اصلا خوب نیست. کاری که من کردم بهش میگن اطلاع رسانی اما واکنش شما یه چیز دیگه است!

به عنوان پیشنهاد دوست داشتید یه نمونه پاور 1200 واتی خودتون رو باز کنید عکس های techpowerup رو تکرار کنید و به ما نشون بدین دقیقا چیرو اصلاح کردین تغییر دادین بهتر کردین که باعث میشه به ادعای خودتون پاور شما بهتر باشه و نقص هایی که  techpowerup اشاره کرده رو نداره. نزاشتین هم که دیگه مشخصه چرا نمی زارین.

ختم کلام ظاهرا هیچ وقت فکر چنین روزی رو نکرده بودین که پاور شما از یه سایت معتبر جهانی سر در بیاره و رسوایی به بار باره. حالا هی بیا استارتر استارتر کن... بیخیال استارتر جواب ملت رو چی میدین؟!

لینک به دیدگاه

چند تا نکته خیلی خیلی مهم

اول این که هیچ تستی بهتر از ارسال پاور برای یه سایت معتبر خارجی نیستش . جایی که بی طرفانه پاور رو تست می کنند . وگرنه قبل از برگذاری تست در محل گرین میبایست سلامت دستگاه های تست کننده هم مشخص بشه که این خودش یه نکته مهمه .  ضمن این که باید بی طرفی حفظ بشه که به این شکل بعید هستش .

باید شرایط استاندارد رعایت بشه .

نکته بعدی اینه که ما نیاز به پاور شاهد هم داریم .

باید پاور به روز و مشابه از برندهای مطرح جهان هم حضور داشته باشه . اون هم نه هر برندی مثلا سوپر فلاور یا seasonic یا EVGA یا انرمکس تا هر تستی و تحت هر شرایطی برای پاور گرین هستش برای اون پاور مورد تائید هم باشه

لینک به دیدگاه

با اینکه وضعیت هرکی رو نیگاه میکنم تعداد زیادی هستن که درحال بازدید از این تاپیک هستن و هرلحظه داره یه کامنت جدید ثبت میشه نمیدونم چرا تنها بازدید کننده از این تاپیک هستم !!

111.JPG.62967fec5a896ca2d9634cb036e1cb20.JPG

چرا واقعا ؟

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

با اینکه وضعیت هرکی رو نیگاه میکنم تعداد زیادی هستن که درحال بازدید از این تاپیک هستن و هرلحظه داره یه کامنت جدید ثبت میشه نمیدونم چرا تنها بازدید کننده از این تاپیک هستم !!

111.JPG.62967fec5a896ca2d9634cb036e1cb20.JPG

چرا واقعا ؟

واقعا چرا؟:D

564.PNG

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sadeh گفته است :

سلام

من پیشنهاد میکنم برای اینکه هیچ حرفی تو کار نباشه شرکت محترم و پاسخگوی گرین یک عدد از پاور مورد بحث رو به تیم آزمایش techpowerup بده و بخاد که مثل بقیه پاورها آزمایش و بررسی بشه

من دوباره پیشنهادم رو تکرار میکنم.هر کی موافقه فیدبک مثبت بده تا مسئولان گرین متوجه رای اکثریت بشن

لینک به دیدگاه

به نظر من که پیشنهاد مسئولان گرین کاملا محترمانه و منصفانه و شجاعانه هستش. به نظر من تست تو ازمایشگاه گرین با حضور نمایندگان معترض بهتر از پیشنهاد ارسال به ازامایشگاه techpowerup هست. ولی اگر باز هم دوستان معترض هم اگر اصرار به فرستادن پاور به ازمایشگاه techpowerup دارن مشکلی نیست. اگر امکانش فراهم شد چه بهتر.

من تو این یکی دو روز این تاپیک رو دنبال کردم. ولی دوست (دوستان) معترضمون اگر پیشنهاد گرین رو قبول نکنن بهتره این بحث رو ادامه ندن چون به نوعی نشون  میده که بیشتر دنبال بحث و جدل های بی مورد هستن و از بحث منطقی و علمی دوری میکنن

ویرایش شده توسط maximal10
لینک به دیدگاه

از نظر من یک نفر مانند آقای شعبانی که سالهاست کارشون تعمیر پاورهای گرین هستش رو به عنوان نماینده بچه ها فرستاده بشه در صورتی که خودشون هم موافق باشن،

ایشون از لحاظ بار فنی تو انجمن تک هستن و کارشون هم همین هست.

لینک به دیدگاه

دستگاههای الکترونیک مجموعه ایی از قطعات الکتریکی هستن که با هم ارتباط دارن.

یعنی همون قطعات را یه دانش آموز آشنا به اصول لحیمکاری  لحیم کنه نتیجه  متفاوت نمیشه چون تک تک قطعات همه استاندارد و با مشخصات فنی یکسان هستند. مگر اینکه از قطعات با کیفیت تر استفاده بشه که نتیجه باید بهتر بشه، چه خروجی چه عمر مفید قطعه و...

اگر غیر از این هست بفرماییدکه اصلاح بشه.

اینجا دوتا بحث باز میشه

یکی بحث پلتفورمه  و دیگر بحث کیفیت قطعاته

پلتفورم ، شکی درش نیست که یکی هست. قطعات هم تا چشم کار میکنه یکی هست.

برای رفع این قضیه و شفاف سازی بهتره شرکت سیاره سبزاول  برادیشونو ثابت کنن (بفرمایند به زبان ساده، کدام قسمت پاورهایی که دست مصرف کننده ایرانی هست متفاوت با مورد آزموده شده هست ) بعد بر سر آزمایش در آزمایشگاه گرین  و جایزه و مسایل بعدی.

یه مثل هست که میگه :

قسم حضرت عباستو قبول کنم یا دم خروسو!!!

مسئله بعدی این قضیه آزمایش قطعه توسط خود قطعه ساز هست که میشه گفت خنده داره و هیچ جای دنیا سابقه نداره. ولو در حضور نماینده یه عده قلیل . شبیه این میمونه که ناظرساختمان  و سازنده یکی باشه!!!!!

دوستان مهندس حوضه ساختمان خوب میدونن این قضیه را و اصلا منع قانونی داره.

ویرایش شده توسط MHMAX
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، maximal10 گفته است :

به نظر من که پیشنهاد مسئولان گرین کاملا محترمانه و منصفانه و شجاعانه هستش. به نظر من تست تو ازمایشگاه گرین با حضور نمایندگان معترض بهتر از پیشنهاد ارسال به ازامایشگاه techpowerup هست. ولی اگر باز هم دوستان معترض هم اگر اصرار به فرستادن پاور به ازمایشگاه techpowerup دارن مشکلی نیست. اگر امکانش فراهم شد چه بهتر.

من تو این یکی دو روز این تاپیک رو دنبال کردم. ولی دوست (دوستان) معترضمون اگر پیشنهاد گرین رو قبول نکنن بهتره این بحث رو ادامه ندن چون به نوعی نشون  میده که بیشتر دنبال بحث و جدل های بی مورد هستن و از بحث منطقی و علمی دوری میکنن

درود دوست عزیز

متاسفانه دوستان گرینی حتی حاضر نشدند عکس از داخل پاور بزارن تا قطعات مقایسه بشه

اصولا هیچ جای دنیا برای تست و مقایسه به خودشون مراجعه نمی کنند

بعدش هم برای تست دوستانی که به برق و الکترونیک آشنا هستند باید تشریف ببرند و در یک ازمایشگاه بی طرف  که در هنگام تست بتونن تمامی نتایج و تجزیه و  آنالیز کنند و در نهایت هم جمع بندی نتیجه  

من نوعی که از برق و الکترونیک هیچ سر رشته ای ندارم برای انجام تست ها برم  هر چی بگن فقط باید تایید کنم

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، maximal10 گفته است :

شما فکر می کنید اگر استارتر بره پیش گرین و آخرش بگه پاور های گیرین عالی هستند من نوعی قبول می کنم ؟؟؟

یا اگر بره و بگه پاورهای گرین آشغال هستند باز من نوعی قبول می کنم ؟؟؟

این روش برای قانع کردن خود استارتر کافی هستش اما ابدا برای قانع کردن سایرین خیر . نمی خوام بگم اگر این کار انجام شد من تصور می کنم استارتر دروغ میگن ( فارغ از این که چه حرفی بزنن کار گرین رو رد یا تائید کنند ) صحبت سر اینه که گرین صلاحیت نمره دهی به محصول خودش رو نداره . استارتر هم فردی ناشناس هستش پس نمیشه 100 در 100 بهش اعتماد کرد چه از منظر راست گویی چه از منظر تخصص ( ابدا قصد بی احترامی ندارم و حتما استارتر محترم هم درک می کنند به صرف استارتر یه تاپیک بودن نمیشه به کسی اعتماد کرد اون هم جایی که صحبت سر اعتبار یک شرکت بزرگ و کلی پول هستش و با یک کار کامل تخصصی طرف هستیم )  پس ما در یک دور باطل برمیگردیم سر جای اول .

صحبت سر پاور آپ هم نیستش . هر سایت معتبر دیگه ای هم میتونه این کار رو انجام بده . یک بار و برای همیشه تکلیف مشخص میشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

واقعا اگر شرایط جوری باشه که یک نمونه پاور 1200 از بازار خریداری بشه و جهت تست به  TPU برسه دیگه جای هیچ گونه شک و شبهه ای نمیمونه.

فکر می کنم آزمایشگاهها و دستگاههای تست گرین هیچ چیزی کم تر از نمونه های خارجی ندارند(چون قبل ترقسمت هاییش رو دیدم) ولی برای شفاف سازی کامل و اینکه بعدا هیچ بحثی نمونه بهترین کار ارسال برای techpowerup هست. یه شخص و یه جای بی طرف ...

لینک به دیدگاه

من جای گرین بودم قبل از اینکه این بحثا پیش بیاد خودم میرفتم محصولاتم رو (حداقل اون رده بالاها رو) به آزمایشگاه های معتبر و معروف خارجی میدادم

این طوری مشت محکمی بود بر دهان استکبار و ایادی داخلیش و تمامی یاوه گویان و اجانب منطقه ای :D:D:D

چون از قدیم گفتن آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...