رفتن به مطلب

آسان ترین روش ماینینگ Electroneum بر روی سیتسم های خانگی و لبتاپ با استفاده از Minergate

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز با توجه به ظهور ارز جدید Electroneum ,و ارزشی که در آینده پیدا خواهد کرد آسان راه استخراج این ارز رو براتون توضیح میدم اگر مقداری کمی هم بتونید استخراج کنید و دید بلند مدت داشته باشید سود بسیار خوبی خواهید داشت من خودم یکی از ریگ هامو گذاشتم فقط الکترونوم استخراج بکنه و نگاه یک ساله دارم بهش و طی دو هفته گذشته رشد دو برابری داشته از 0.04  دلار  به 0.07 دلار افزایش یافته 

1- همون طور که میدونید برای استخراج به 3 تا چیز احتیاج داری   آدرس کیف پول   نرم افزار  و سخت افزار 

https://downloads.electroneum.com/offline_paper_electroneum_walletV1.5.html  در آدرس زیر شما میتوانید کیف پول آفلاین یا Paper wallet  خودتونو بسازید و دقت کنید که حتما پرینت کنید و PDF  رو نگه دارید 

از سایت Minergate  آخرین نسخه رو دانلود کنید   https://minergate.com/downloads/gui   و نصب کنید 

veiw.thumb.PNG.ea7bbc2fb48a6b62ebce5a1ff4517c8f.PNG

به قسمت Veiw بروید و Show other pools  رو انتخاب کنید 

و منو بالا صفحه other pool رو انتخاب کرده و یک اسم  به دلخواه   آدرس استخر  و  آدرس کیف رو وارد کنید  و ADD Pool را بزنید  و ماینینگ خودتونو آغاز کنید 

در مثال زیر من از استخر  stratum+tcp://eupool.electroneum.com:3333  استفاده کردم  و برای CPU های معمولی و دستگاه های خانگی مناسب هست -----

(اصلاحیه  : این استخر خیلی جالب نیست از این آدرس استفاده کنید stratum+tcp://etn.easyhash.io:3630 )

و آدرس کیف پولتون به این شکل هست etnk2vc7Z39VnhkZZP5ZHr1WAMZYeu5VKJwT1u9zPT3his36t86keVBJuEpcPMxYz3HycnAAXntdb6r2u5oB24KJ7yRmLTVWupADRESS.thumb.PNG.7accc1febd6132ab92ccc71cc5cd0d52.PNG

باید دقت کنید که در هنگام کپی کردن آدرستون فاصله ای بین کاراکتر ها نباشه 

روش چک کردن آفلاین والت و انتقال .mp4

ویرایش شده توسط Farzad Jenabi
در انتها یک ویدیو اضافه شده است
لینک به دیدگاه

در ادامه شما حتما می خواهید که میزان کارکرد و تعداد سکه های ماین شده خودتونو ببینید  برای این کار به صفحه استخر مورد نظر میرید که در مثال قبلی   eupool.electroneum.com  بود 

electroneum.thumb.PNG.e4dc0430d393304f05b9f2e0e3bbb1f3.PNG

در قسمت Your Payment history  آدرس کیف پولتون رو کپی میکنید و دکمه Lookup  رو مزنید  همون طور که در عکس بالا میبینید  میتونید سرعت  و مقدار الکترونوم هایی که ماین کردید رو مشاهده کنید 

لینک به دیدگاه

سلام با سیستم خانگی متوسط میشه این کار رو انجام داد ؟ فشار نمیخوام خیلی بیاره به قطعات

مثلا روزی 5 ساعت کار کنه تو طی ماه چقد میشه ؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، amirafshar گفته است :

سلام با سیستم خانگی متوسط میشه این کار رو انجام داد ؟ فشار نمیخوام خیلی بیاره به قطعات

مثلا روزی 5 ساعت کار کنه تو طی ماه چقد میشه ؟

در حال حاضر چون سختی بالایی نداره میشه مقدار کمی استخراج  کرد و گذاشت بمونه برای آینده 

باید بدونم CPU ,  و گرافیکتون چی هست تا بتونم بیشتر راهنماییتون کنم 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Farzad Jenabi گفته است :

در حال حاضر چون سختی بالایی نداره میشه مقدار کمی استخراج  کرد و گذاشت بمونه برای آینده 

باید بدونم CPU ,  و گرافیکتون چی هست تا بتونم بیشتر راهنماییتون کنم 

Ryzen 1600

gtx 1060 dual oc

ram 8 3200

power gx550

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، amirafshar گفته است :

Ryzen 1600

gtx 1060 dual oc

ram 8 3200

power gx550

سلام شما با این سیستم در هر ساعت  می توانید 1  سکه ماین کنید که در حال حاظر هر سکه 10 سنت ارزش داره  ولی ارزش رو به رشدی خواهد داشت 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 57 دقیقه قبل، Farzad Jenabi گفته است :

سلام شما با این سیستم در هر ساعت  می توانید 1  سکه ماین کنید که در حال حاظر هر سکه 10 سنت ارزش داره  ولی ارزش رو به رشدی خواهد داشت 

یعنی تو 10 ساعت 1 دلار درسته ؟ ماهی 144 دلار ؟ اگه اشتباه میکنم تصحیح کنید

وتشکر از اشتراک گذاری مطلب

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/14, 23:49:17، Hassan.SK گفته است :

یعنی تو 10 ساعت 1 دلار درسته ؟ ماهی 144 دلار ؟ اگه اشتباه میکنم تصحیح کنید

وتشکر از اشتراک گذاری مطلب

بله درست است  , خواهش میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 36 دقیقه قبل، Farzad Jenabi گفته است :

بله درست است  , خواهش میکنم

وضعیت خرید و فروش این ارز چجوریه ؟ من الان rx 480 با i5 4460 دارم به فرض 24 ساعته بزارم ماین ماهی 144 دربیاد و 4 تا بکنم این کارتو مقدارش 4 برابر میشه؟

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

وضعیت خرید و فروش این ارز چجوریه ؟ من الان rx 480 با i5 4460 دارم به فرض 24 ساعته بزارم ماین ماهی 144 دربیاد و 4 تا بکنم این کارتو مقدارش 4 برابر میشه؟

با 4 تا کارت  rx 480   حدود 190  سکه در روز خواهید داشت و با ارزش الان   -- در حال حاضر  روزی 17 دلار  و با فرض ثابت بودم قیمت ها .. 510 دلار عایدی در ماه خواهید داشت که بخشی از این پول رو قاعدتا باید هزینه برق کنید که با توجه به نرخ های برق متفاوت  خواهد بود 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز الان اسم display name  دلخواه انتخاب میکنیم

pool url و pool login کدوم هستن ؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، zanyar11 گفته است :

دوست عزیز الان اسم display name  دلخواه انتخاب میکنیم

pool url و pool login کدوم هستن ؟

به جای pool url  

stratum+tcp://etn.easyhash.io:3630

برای Pool Login 

ار آدرس PUBLIC  که در بالا توضیح دادم  در مورد ساخت نحوه کیف پول استفاده کنید   

یک آدرسی هست که با  ETN  شروع میشود و این شکلی می باشد  :   etnk2vc7Z39VnhkZZP5ZHr1WAMZYeu5VKJwT1u9zPT3his36t86keVBJuEpcPMxYz3HycnAAXntdb6r2u5oB24KJ7yRmLTVWup

لطفا توجه داشته باشید که این آدرس والت من هست و فقط برای نمونه جایگزاری کردم  شما آدرس خودتون رو جایگذاری کنید و دکمه ADD Pool  رو بزنید 

لینک به دیدگاه

اگر روند سوالات ببینم زیاد هست  شنبه مراحل رو کامل ویدیو میگیریم و آپلود میکنم 

لینک به دیدگاه

همون pdf که ذخیره کردیم تو اونه درسته؟

دوست عزیز بنظرتون ارزششو داره الان یه مبلغیو هزینه کرد و سیستم ماینینگ گرفت و این کارو انجام داد و ارز و سکه  بدست اومده رو چندساله دیگه فروخت؟

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، zanyar11 گفته است :

همون pdf که ذخیره کردیم تو اونه درسته؟

دوست عزیز بنظرتون ارزششو داره الان یه مبلغیو هزینه کرد و سیستم ماینینگ گرفت و این کارو انجام داد و ارز و سکه  بدست اومده رو چندساله دیگه فروخت؟

بله تو همون PDF هست فقط سه خط جدا جدا هست حتما سه خط رو به هم بچسبونید تا شبیه آدرسی که ارسال کردم بشه 

این روش ماینینگ از دیر باز رایج بوده  ماین کنید و بزارید در وقت مناسب بفروشید با توجه به اینکه در حال کار حاضر سختی کار بالای نداره و میتونید مقادیر زیادی استخراج کنید علی ای حال  با توجه به اینکه هر چه سخت تر بشه استخراج و تقاضا بالا بره قیمت و ارزش  بالا تر میره 

لینک به دیدگاه

درود

من کارت گرافیک 970 با سی پی یو 4790 دارم! در طول روز چقدر میشه درادمد کسب کرد؟ ارزششو داره ؟

ویرایش شده توسط Alien87
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یه مشکلی دارم

با کارت که ماین میکنم بعد یه مدت خودش قطع میشه.دقت کردم بعد یه خرده که گذشت(200-300 تا شیر که انجام داد) سختی ها بعد انجام هر  شیر دو برابر میشه و به 6400 میرسه و ماین متوقف میشه .

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

دوست عزیز این سکه هنوز خرید و فروش نمیشه و والت درست و حسابی نداره . پس در نتیجه نمیشه روش حساب باز کرد . 

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون برای آموزش

نرم افزار ماینرگیت ی مقدار مشکل داره ، مثلا یک کارت هشریتش میاد پایین یکی دیگه میره بالا یا کلا صفر میشه چند تا کارت و...

نرم افزار دیگه ای هم برای همین سکه تست کردید؟

الگوریتمش همون مونرو هست درسته و باید همون مقدار هم هشریت بده؟

این کیف پول به چه صورت هست؟ چطور باید واردش بشم و سکه هامو منتقل کنم؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/14, 12:29:22، Farzad Jenabi گفته است :

در ادامه شما حتما می خواهید که میزان کارکرد و تعداد سکه های ماین شده خودتونو ببینید  برای این کار به صفحه استخر مورد نظر میرید که در مثال قبلی   eupool.electroneum.com  بود 

electroneum.thumb.PNG.e4dc0430d393304f05b9f2e0e3bbb1f3.PNG

در قسمت Your Payment history  آدرس کیف پولتون رو کپی میکنید و دکمه Lookup  رو مزنید  همون طور که در عکس بالا میبینید  میتونید سرعت  و مقدار الکترونوم هایی که ماین کردید رو مشاهده کنید 

not found میده

در صورتی ک دارم باهاش ماین میکنم

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، kanyewest گفته است :

not found میده

در صورتی ک دارم باهاش ماین میکنم

برای من هم همین مشکل هست ، دو سه دفعه کلیک کنید جزئیات رو نمایش میده

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

برای من هم همین مشکل هست ، دو سه دفعه کلیک کنید جزئیات رو نمایش میده

حل نشد

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/16, 19:02:52، babak_11 گفته است :

دوست عزیز این سکه هنوز خرید و فروش نمیشه و والت درست و حسابی نداره . پس در نتیجه نمیشه روش حساب باز کرد . 

این سکه در Cryptopia خرید و فروش میشه به راحتی ,و من جدای ماین کردن مستقیم خرید کردن این سکه رو   این سایت با تیکت هایی که زدیم اطمینان داده ملیت براش مهم نیست و اصالت سایت نیوزلندی هست 

cryptopia.PNG

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/16, 21:09:37، abc.abc گفته است :

سلام

ممنون برای آموزش

نرم افزار ماینرگیت ی مقدار مشکل داره ، مثلا یک کارت هشریتش میاد پایین یکی دیگه میره بالا یا کلا صفر میشه چند تا کارت و...

نرم افزار دیگه ای هم برای همین سکه تست کردید؟

الگوریتمش همون مونرو هست درسته و باید همون مقدار هم هشریت بده؟

این کیف پول به چه صورت هست؟ چطور باید واردش بشم و سکه هامو منتقل کنم؟

سلام 

خواهش میکنم  لطف دارید  همونطور که نوشتم آسان ترین راه هست و مسلما بهترین راه نیست در پست دیگری نرم افار های  باینری رو هم توضیح خواهم داد 

بله الگوریتمش کریپتو نایت و این سکه فورک مونرو هست 

برای کیف پول امروز آموزش میدم چطور کیف پولتون رو ببینید و انتقال بدید یک مقدار پیچیده هست چون کیف پول باینری هست 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...