رفتن به مطلب

آسان ترین روش ماینینگ Electroneum بر روی سیتسم های خانگی و لبتاپ با استفاده از Minergate

Recommended Posts

در هم اکنون، Farzad Jenabi گفته است :

به من یا شما :16_relieved:

:1_grinning: من چرا مثلما شما خودم هروقت میام امتیاز میدم به خاطر تایپیک و راهنمایی

لینک به دیدگاه

سلام دوستان گل وقتتون بخیر خسته نباشید

دوستان با سیستم 

cori7 6700 

vga 960 gtx 4G

ram16 

فکرمیکنید در8 ساعت استفاده در روز چقدردرآمد داشته باشه؟؟

و سوال دوم اینکه کجا باید دقیق بررسی کنیم چقدر درآمد داره؟

سوال سوم بنظرتون الان بهترین ارز کدومه برای استخراج و مثلا دوماهه بفروشیم؟

باهمین نرم افزار ماینرگیت ماین کردن خوبه؟

وسوال آخر این روزها پیش بینی ها برای گرانتر شدن کدوم ارز بیشتره؟

همه ی سوالات بالا روجواب بدین خیلی ممنون میشم

پیشاپیش از عزیزانی که پاسخگو هستن یک دنیا ممنونم

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/03, 12:06:57، nima419 گفته است :

سلام دوستان گل وقتتون بخیر خسته نباشید

دوستان با سیستم 

cori7 6700 

vga 960 gtx 4G

ram16 

فکرمیکنید در8 ساعت استفاده در روز چقدردرآمد داشته باشه؟؟

و سوال دوم اینکه کجا باید دقیق بررسی کنیم چقدر درآمد داره؟

سوال سوم بنظرتون الان بهترین ارز کدومه برای استخراج و مثلا دوماهه بفروشیم؟

باهمین نرم افزار ماینرگیت ماین کردن خوبه؟

وسوال آخر این روزها پیش بینی ها برای گرانتر شدن کدوم ارز بیشتره؟

همه ی سوالات بالا روجواب بدین خیلی ممنون میشم

پیشاپیش از عزیزانی که پاسخگو هستن یک دنیا ممنونم

سلام دوست عزیز 

سوال شما بسیار کلی هست اگر در الکترونوم که موضوع این تاپیک هست و قصد ماین کردن دارید حدود 20 سنت در روز بتوید ماین کنید  و برای چک کردن میتونید از اولین پست دنبال کنید  شما  باید از نسخه های قدیمی تر ماینتر گیت استفاده کنید چون نسخه های جدید کار ت شما رو پشتیبانی نمیکنه  

پیش بینی ارز ها کار بسیار دشواری هست و لی خود بیت کوین کم ریسک ترین هست 

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

ip iran   در کریپتو پیا فیلتر شده حتما با شبکه شخصی انتقال داده بروید 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Farzad Jenabi گفته است :

سلام

عجب من dcr اونجا نگه میداشتم ، میگفتن با ایران مشکلی نداره..حالا با تعویض ای پی می تونیم وارد بشیم؟ اگه بفهمن حساب رو کامل بلوکه می کنن؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام

عجب من dcr اونجا نگه میداشتم ، میگفتن با ایران مشکلی نداره..حالا با تعویض ای پی می تونیم وارد بشیم؟ اگه بفهمن حساب رو کامل بلوکه می کنن؟

بله فعلا با شبکه شخصی انتقال داده میشه بروید و حسابتون رو منتقل کنید 

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/09, 08:42:43، Farzad Jenabi گفته است :

خب الآن با این وضعیت باید چیکار کرد؟!

اگر با  قندشکن بریم مشکلی پیش نمیاد؟

من تازه میخواستم شروع کنم!

ویرایش شده توسط AssassiN HAWK
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، AssassiN HAWK گفته است :

خب الآن با این وضعیت باید چیکار کرد؟!

اگر با  قندشکن بریم مشکلی پیش نمیاد؟

من تازه میخواستم شروع کنم!

سلام

درست شد آقا باز کرده ایرانو

لینک به دیدگاه

دوستان میشه لطفاً یکی من رو راهنمایی کنه...

من الآن میخوام با برنامه claymore و استخر nanopool استخراج رو شروع کنم ولی بخش YOUR_PAYMENT_ID تو تنظیمات claymore رو نمیدونم چی بذارم 

Sketch.thumb.png.de45e440b0c382d6c0ef0e0b9762aa94.png

لینک به دیدگاه

سلام

نمی خواد اونو بزارین ورکر و ایمیل رو با اون فرمتی که گذاشته بزارین درست میشه.

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، veteranomid گفته است :

سلام

نمی خواد اونو بزارین ورکر و ایمیل رو با اون فرمتی که گذاشته بزارین درست میشه.

سلام،ممنون از راهنماییتون

یعنی اصلاً حتی پاکشم نکنم؟!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، AssassiN HAWK گفته است :

سلام،ممنون از راهنماییتون

یعنی اصلاً حتی پاکشم نکنم؟!

چرا عزیز شما اینجوری می نویسین: wallet.worker/email

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، veteranomid گفته است :

چرا عزیز شما اینجوری می نویسین: wallet.worker/email

ممنون، درست شد...

فقط یه سؤال دیگه ، من تنظیمات کارت گرافیک رو برای اتریوم گذاشته بودم، یعنی ولتاژ و فرکانس هسته رو کاهش و فرکانس مموری رو افزایش داده بودم؛ همون تنظیمات برای الکترونیوم هم خوبه یا بهتر که تغییرشون بدم؟

لینک به دیدگاه

کلا این الگوریتم یه مقدار فرق داره و اگه بتونین فرکانس هسته رو کمی بالاتر ببرین بهتر هشریت می گیرین الان با چه کارتی چه هشریتی می گیرین؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، veteranomid گفته است :

کلا این الگوریتم یه مقدار فرق داره و اگه بتونین فرکانس هسته رو کمی بالاتر ببرین بهتر هشریت می گیرین الان با چه کارتی چه هشریتی می گیرین؟

کارتم RX 570 هست، حدود 740 هش، روی اتریوم هم 28 مگاهش میگرفتم حدوداً... یه چیز خیلی جالب اینکه دمای کارتم نسبت به زمانی که اتریوم استخراج میکرد ۱۰ درجه اومده پایین! الآن ۵۰ درجه س

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، AssassiN HAWK گفته است :

کارتم RX 570 هست، حدود 740 هش، روی اتریوم هم 28 مگاهش میگرفتم حدوداً... یه چیز خیلی جالب اینکه دمای کارتم نسبت به زمانی که اتریوم استخراج میکرد ۱۰ درجه اومده پایین! الآن ۵۰ درجه س

خوبه ولی بیشتر هم ممکنه بشه گرفت مگر اینکه مموریش خوب نباشه مثلا من با 570 چیپ هاینیکس رو بهترین حالتی که تونستم کانفیگ کنم 870 تا الان فیکس بدون مموری ارور می گیرم روی 1150 2050.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، veteranomid گفته است :

خوبه ولی بیشتر هم ممکنه بشه گرفت مگر اینکه مموریش خوب نباشه مثلا من با 570 چیپ هاینیکس رو بهترین حالتی که تونستم کانفیگ کنم 870 تا الان فیکس بدون مموری ارور می گیرم روی 1150 2050.

سلام دوست عزیز، یه مشکل جدید پیش اومده...

من هشریتم همینجوری کم شد و الآن رو حدود ۴۲۰ مونده!

حتی فرکانس ها رو برای تست تا 1300/2050 هم بالا بردم اماتغییری نکرد!

به نظرتون مشکل از کجاست؟

به خاطر استخر؟! به خاطر بالا رفتن سختی شبکه؟ یا برای اینکه بایوس کارت مد شده؟!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، AssassiN HAWK گفته است :

سلام دوست عزیز، یه مشکل جدید پیش اومده...

من هشریتم همینجوری کم شد و الآن رو حدود ۴۲۰ مونده!

حتی فرکانس ها رو برای تست تا 1300/2050 هم بالا بردم اماتغییری نکرد!

به نظرتون مشکل از کجاست؟

به خاطر استخر؟! به خاطر بالا رفتن سختی شبکه؟ یا برای اینکه بایوس کارت مد شده؟!

سلام

بالارفتن سختی شبکه که قطعا ربطی نداره من خودم ماینرم اینطوریه که وقتی می بندمش دوباره بخوام بازش کنم هشریت نصف می شه و حتما باید ریستارت بدم اگه موردتون این نیست به نظر من مشکل از تنظیمات کارته و شما تو این شرایط نباید کلاک هارو بالا ببرین که اینجوری استیبیلیتیش بد و بدتر میشه به نظرم تنضیمات رو دیفالت کنید بعد گام به گام کلاک ها رو بالا ببرین و آندر ولت کنین.از چه استرپس هایی استفاده کردین برای مود کارت؟ صرفا 1500 به بالا کپی کردین؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، veteranomid گفته است :

سلام

بالارفتن سختی شبکه که قطعا ربطی نداره من خودم ماینرم اینطوریه که وقتی می بندمش دوباره بخوام بازش کنم هشریت نصف می شه و حتما باید ریستارت بدم اگه موردتون این نیست به نظر من مشکل از تنظیمات کارته و شما تو این شرایط نباید کلاک هارو بالا ببرین که اینجوری استیبیلیتیش بد و بدتر میشه به نظرم تنضیمات رو دیفالت کنید بعد گام به گام کلاک ها رو بالا ببرین و آندر ولت کنین.از چه استرپس هایی استفاده کردین برای مود کارت؟ صرفا 1500 به بالا کپی کردین؟

تایمینگ مموری رو ۱۷۵۰ به بالا کپی کردم، بالاترین فرکانس مموری رو از ۱۸۰۰ به ۱۹۰۰ تغییر دادم و بیشترین فرکانس هسته رو از ۱۳۰۰ به ۱۱۱۲ کاهش دادم.

لینک به دیدگاه

مموری رو بگذارین روی 2000 هسته هم 1150 مطمئنا نباید مشکل ایجاد شه من پیشنهاد می کنم از xmr stak استفاده کنین چون کلیمور واتیج بالایی هم داره.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، veteranomid گفته است :

مموری رو بگذارین روی 2000 هسته هم 1150 مطمئنا نباید مشکل ایجاد شه من پیشنهاد می کنم از xmr stak استفاده کنین چون کلیمور واتیج بالایی هم داره.

الآن xmr stak رو گرفتم، دو نسخه داشت ،من نسخه notls رو کانفیگ کردم چون اون یکی نسخه فایل exe نداشت و نوشته بود اگر به ssl نیاز دارید استفاده کنید، یعنی چی اصلاً ssl ؟!

فقط یه مسئله دیگه اینکه با استخر nanopool اصلاً کانکت نمیشه و همش میزنه socket error ، ولی به استخر easyhash خیلی راحت وصل شد...

شما خودتون از چه استخری استفاده میکنید؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، AssassiN HAWK گفته است :

الآن xmr stak رو گرفتم، دو نسخه داشت ،من نسخه notls رو کانفیگ کردم چون اون یکی نسخه فایل exe نداشت و نوشته بود اگر به ssl نیاز دارید استفاده کنید، یعنی چی اصلاً ssl ؟!

فقط یه مسئله دیگه اینکه با استخر nanopool اصلاً کانکت نمیشه و همش میزنه socket error ، ولی به استخر easyhash خیلی راحت وصل شد...

شما خودتون از چه استخری استفاده میکنید؟

من خودم کامپایلش کردم  نمی دونم ورژن هاش چجوریه ولی نباید فرق خاصی بکنن شما چیزی که باید دقت کنی اینه اگه tls رو true گذاشتی از پورت 13433 استفاده کن اگرم false از 13333 من خودم از این پول استفاده می کنم و به نظرم برای ریگ من  از بقیه پول ها بهتره .

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، veteranomid گفته است :

من خودم کامپایلش کردم  نمی دونم ورژن هاش چجوریه ولی نباید فرق خاصی بکنن شما چیزی که باید دقت کنی اینه اگه tls رو true گذاشتی از پورت 13433 استفاده کن اگرم false از 13333 من خودم از این پول استفاده می کنم و به نظرم برای ریگ من  از بقیه پول ها بهتره .

مشکل همین بود که فرمودید، پورت رو گذاشتم روی 13333 درست شد، اینکه tls روی true یا false باشه چه فرقی میکنه؟

ببخشید اینقدر سؤال میکنم ?

لینک به دیدگاه

فكر مي كنم tls موارد security خاص رو بين سرور و كلاينت شامل ميشه و اكثر پولها هم ساپورت نمي كنندش و في دولوپر در اين حالت هم يه مقدار بيشتره در ضمن سعي كنين واسه xmr في رو از خالت پيشفرض ٥ به ١ تقليلش بدين اگرم كه مي تونين خودتون كامپايلش كنين و كلا في رو بردارين.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

دوستان من paper wallet رو داخل my.elecronuim ایمپورت کردم اما دو تا مبلغ برام زده نمیدونم حالا بالاخره کدوم یکی رو دارم: (یکی زده 52 و یکی دیگه 419)

Untitled.thumb.jpg.9314b70a80ac47ceaeff88531d9d070d.jpg

از والت کاغذی etn ها منتقل میشن به حساب جدید در my.elecroniom یا  از داخل والت کاغذی اونها رو چک می کنه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...