رفتن به مطلب

آسان ترین روش ماینینگ Electroneum بر روی سیتسم های خانگی و لبتاپ با استفاده از Minergate

Recommended Posts

در در 1396/09/17, 02:30:28، kanyewest گفته است :

https://easyhash.io/pools/etn

اینجا شد !

در در 1396/09/16, 23:29:57، kanyewest گفته است :

not found میده

در صورتی ک دارم باهاش ماین میکنم

در در 1396/09/16, 23:38:40، abc.abc گفته است :

برای من هم همین مشکل هست ، دو سه دفعه کلیک کنید جزئیات رو نمایش میده

در در 1396/09/17, 00:29:53، kanyewest گفته است :

حل نشد

در در 1396/09/17, 02:30:28، kanyewest گفته است :

اینجا شد !

دوستان عزیز اون عکس مربوط به استخر الکترونوم بود و در اصلاحیه که زدم  استخر Easyhash.io  رو معرفی کردم  

همون طور که دوست عزیز گفتن در آدرس بالا چک کنید .   هر آدرس استخری رو که برای ماینینگ تنظیم میکنید  به همون استخر برای چک کردن باید مراجعه کنید 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Farzad Jenabi گفته است :

سلام 

خواهش میکنم  لطف دارید  همونطور که نوشتم آسان ترین راه هست و مسلما بهترین راه نیست در پست دیگری نرم افار های  باینری رو هم توضیح خواهم داد 

بله الگوریتمش کریپتو نایت و این سکه فورک مونرو هست 

برای کیف پول امروز آموزش میدم چطور کیف پولتون رو ببینید و انتقال بدید یک مقدار پیچیده هست چون کیف پول باینری هست 

سلام مجدد

ممنون ، با xmrMiner زدم برای ماین ، فقط ی چیز دیگه ، چطور تعیین کنم که به چه مقدار رسید واریز کنه به کیف پول ؟

از همون etn.easyhash.io استفاده می کنم و به 10 عدد که رسید واریز می کنه می خوام بیشترش کنم تا مالیات هم کمتر شه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، abc.abc گفته است :

سلام مجدد

ممنون ، با xmrMiner زدم برای ماین ، فقط ی چیز دیگه ، چطور تعیین کنم که به چه مقدار رسید واریز کنه به کیف پول ؟

از همون etn.easyhash.io استفاده می کنم و به 10 عدد که رسید واریز می کنه می خوام بیشترش کنم تا مالیات هم کمتر شه

XMRminer  یکی از بهترین هاست   و تا اونجایی که من دیدم easyhash   مالیاتی نمیگیره کلا  0.5 درصد از شما میگیره حالا 10 تا باشه یا 100 تا و خیلی هم نامنظم بسته به باز شدن بلاک ها و کانفیرم پرداخت میکنه  ( قراربود آسون توضیح بدم  و این پست رو در سطح ابتدایی نگه دارم ;):35_thinking::35_thinking:  )

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Farzad Jenabi گفته است :

XMRminer  یکی از بهترین هاست   و تا اونجایی که من دیدم easyhash   مالیاتی نمیگیره کلا  0.5 درصد از شما میگیره حالا 10 تا باشه یا 100 تا و خیلی هم نامنظم بسته به باز شدن بلاک ها و کانفیرم پرداخت میکنه  ( قراربود آسون توضیح بدم  و این پست رو در سطح ابتدایی نگه دارم ;):35_thinking::35_thinking:  )

برای من هر 10 تا پرداخت می کنه قبلی ها رو 0.01 مالیات کم کرده جدید رو 0.02... حدس میزنم اگر تعیین کنم مثلا وقتی به 100 رسید پرداخت کنه مالیاتش هم کمتر شه

کلا چنین امکانی داره؟

etn.thumb.jpg.92c1d92c1dcdbfb701c2ab248ff8c0ba.jpg

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

برای من هر 10 تا پرداخت می کنه قبلی ها رو 0.01 مالیات کم کرده جدید رو 0.02... حدس میزنم اگر تعیین کنم مثلا وقتی به 100 رسید پرداخت کنه مالیاتش هم کمتر شه

کلا چنین امکانی داره؟

etn.thumb.jpg.92c1d92c1dcdbfb701c2ab248ff8c0ba.jpg

آها اون توضیح من درباره easyhash.io  بود این استخر 4 درصد هزینه استخر بر میداره  و 0.01 مالیات  و استخر گرونی بود تنظیمات این سایت رو نمیدونم بهتره سویچ کنید 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Farzad Jenabi گفته است :

آها اون توضیح من درباره easyhash.io  بود این استخر 4 درصد هزینه استخر بر میداره  و 0.01 مالیات  و استخر گرونی بود تنظیمات این سایت رو نمیدونم بهتره سویچ کنید 

از همین ایزی هش استفاده می کنم و این عکس رو از این قسمت گرفتم : (با واردکردن کیف پول)

https://easyhash.io/stats

لینک به دیدگاه

دوستا ن برای ادامه کار باید حتما یک اکانت از Cryptopia  داشته باشید تا تبدیل به بیت کوین کنید و در نهایت ریالش کنید برای این منظور خودتون میتونسد شخصا اقدام کنید ولی اگر مطلب مفید بوده و تمایل دارید این سایت به من اعتبار بیشتر بده از لینک زیر بروید 

https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=farzadjenabi  

و اکانتتون رو بسازید 

فقط توضیح اینکه من با اکانت مایکروسافت لایو رجیستر کردم  خیلی gmail رو تحویل نمیگیره 

حتما برای ادامه آموزش نیاز به اکانت Cryptopia دارید 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Farzad Jenabi گفته است :

دوستا ن برای ادامه کار باید حتما یک اکانت از Cryptopia  داشته باشید تا تبدیل به بیت کوین کنید و در نهایت ریالش کنید برای این منظور خودتون میتونسد شخصا اقدام کنید ولی اگر مطلب مفید بوده و تمایل دارید این سایت به من اعتبار بیشتر بده از لینک زیر بروید 

https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=farzadjenabi  

و اکانتتون رو بسازید 

فقط توضیح اینکه من با اکانت مایکروسافت لایو رجیستر کردم  خیلی gmail رو تحویل نمیگیره 

حتما برای ادامه آموزش نیاز به اکانت Cryptopia دارید 

کریپتوپیا رو دارم اتفاقا با جی میل داخلش هستم و به عنوان کیف پولی دیکرد ازش استفاده می کنم ، اما متاسفانه تبدیل کردن رو داخلش نمیدونم به چه صورته و منتظر آموزش خوبتون هستم

نظرتون چی هست که برای کیف پولی  ETN هم از همین کریپتوپیا استفاده کنیم و دیگه نیاز به منتقل کردن از کیف پول به کریپتوپیا هم نباشه؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

از همین ایزی هش استفاده می کنم و این عکس رو از این قسمت گرفتم : (با واردکردن کیف پول)

https://easyhash.io/stats

چقدر مرتب و تمیز  مال من این شکلیه 

payout.PNG

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Farzad Jenabi گفته است :

چقدر مرتب و تمیز  مال من این شکلیه 

payout.PNG

شاید به دلیل هش ریت هست ، شما زودتر ETN به دست میارید و به کیف پولتون میزنه اما من چون سرعتم کمه هر زمان که به حداقل یعنی 10 ETN رسید بعد واریز میکنه

داخل این استخر تنظیم اینکه به چقد برسه بعد واریز کنه نیست؟

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

شاید به دلیل هش ریت هست ، شما زودتر ETN به دست میارید و به کیف پولتون میزنه اما من چون سرعتم کمه هر زمان که به حداقل یعنی 10 ETN رسید بعد واریز میکنه

داخل این استخر تنظیم اینکه به چقد برسه بعد واریز کنه نیست؟

نه الانم گشتم چیزی ندیدم 

لینک به دیدگاه

من طبق آموزش آدرس استخر و کیف پولم رو وارد کردم و وقتی میزنم ماین کنه Network Error میده

لینک به دیدگاه

سلام ماینر های عزیز  یک ویدیو براتون پیدا کردم که خودم فیلم نگیرم چون والتم فاش میشد همه چیزش  ویدیو رو ببینید و اگر سوالی داشتید من در خدمتم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه میشه یه کامند برای کلیمور  بدید . چون با ماینر گیت بعد یه مدت ماین با gpu قطع میشه . هر کامندی هم که به کلیمور میدم شروع نکرده خارج میشه

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

اگه میشه یه کامند برای کلیمور  بدید . چون با ماینر گیت بعد یه مدت ماین با gpu قطع میشه . هر کامندی هم که به کلیمور میدم شروع نکرده خارج میشه

کارت گرافیکتون چی هست ؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/19, 12:16:52، Farzad Jenabi گفته است :

سلام ماینر های عزیز  یک ویدیو براتون پیدا کردم که خودم فیلم نگیرم چون والتم فاش میشد همه چیزش  ویدیو رو ببینید و اگر سوالی داشتید من در خدمتم 

سلام ممنون اما نه در این پست و نه در پست اول من ویدئویی پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام ممنون اما نه در این پست و نه در پست اول من ویدئویی پیدا نکردم

سرویس آپارات خرابه فکر کنم

https://www.aparat.com/v/cxRyg

ویرایش شده توسط Farzad Jenabi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، Farzad Jenabi گفته است :

کارت گرافیکتون چی هست ؟

strix 580 top oc

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

strix 580 top oc

XMR Stack  خیلی بهتر از CLAy more هست   البته در مونرو و الکترونوم صرفا

این فیل رو بگیر برای تنظیماتش  توضیح این که تعداد Gpu  مورد استفاده رو مشخص میکنید و برای هر gpu   یک خط به شکل

{ "index" : 0, "intensity" : 2016, "worksize" : 8, "affine_to_cpu" : true },

ایجاد میکنید  خود این تنظیمات روی 6 گرافیک تنظیم شده 

در نتیجه شما باید عدد 6  رو به یک  و 5 خط رو حذف کنید

تنظیمات کیف پول و استخر رو هم قبل تر توضیح دادم باز اگر سوالی هست من در خدمتم

xmr-stak-amd-notls-win64.zip

"gpu_threads_conf" : 
null,

"gpu_threads_conf" : [
    { "index" : 0, "intensity" : 1600, "worksize" : 8, "affine_to_cpu" : true },
],

Pool and wallet address

"pool_address" : "pool.supportxmr.com:3333",
"wallet_address" : "",

"pool_address" : "etn.easyhash.io:3632",
"wallet_address" : "YOUR_WALLET_ADDRESS",

تنظیمات اصلی قسمت های قرمز رو با سبز عوض کنید

ویرایش شده توسط Farzad Jenabi
لینک به دیدگاه

سلام.مهندس الان بهترین و اخرین متد کدومه؟

چیزی که تو پست اول فرمدید رو من انجام دادم ولی همش ارور نتورک میده

یکم منو راهنمایی میکنی استارت بزنم ببینم چه مدلیه و بعدا سیستم تهیه کنم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Farzad Jenabi گفته است :

XMR Stack  خیلی بهتر از CLAy more هست   البته در مونرو و الکترونوم صرفا

این فیل رو بگیر برای تنظیماتش  توضیح این که تعداد Gpu  مورد استفاده رو مشخص میکنید و برای هر gpu   یک خط به شکل

ایجاد میکنید  خود این تنظیمات روی 6 گرافیک تنظیم شده 

در نتیجه شما باید عدد 6  رو به یک  و 5 خط رو حذف کنید

تنظیمات کیف پول و استخر رو هم قبل تر توضیح دادم باز اگر سوالی هست من در خدمتم

xmr-stak-amd-notls-win64.zip

"gpu_threads_conf" : 
null,

"gpu_threads_conf" : [
    { "index" : 0, "intensity" : 1600, "worksize" : 8, "affine_to_cpu" : true },
],

Pool and wallet address

"pool_address" : "pool.supportxmr.com:3333",
"wallet_address" : "",

"pool_address" : "etn.easyhash.io:3632",
"wallet_address" : "YOUR_WALLET_ADDRESS",

تنظیمات اصلی قسمت های قرمز رو با سبز عوض کنید

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، g.sepidi گفته است :

سلام  اگر نتورک ارور میزنه مشکل از زیر ساخت شبکه یا اینترنت داخلیتون هست و قطعا اگر سیستم پیشرفته تری هم تهیه کنید با همین مشکل دست و پنجه نرم میکنید

من در تاید حرف شما به همین منظور این روش ساده رو معرفی کردم و نرم افزار های بهتر و با بازده بیشتری وجود داره

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Farzad Jenabi گفته است :

سلام  اگر نتورک ارور میزنه مشکل از زیر ساخت شبکه یا اینترنت داخلیتون هست و قطعا اگر سیستم پیشرفته تری هم تهیه کنید با همین مشکل دست و پنجه نرم میکنید

من در تاید حرف شما به همین منظور این روش ساده رو معرفی کردم و نرم افزار های بهتر و با بازده بیشتری وجود داره

سه تا اینترنت شاتل عصر تلکام و اسیاتک رو تست کردم حل نشد. شبکه شخصی انتقال داده هم زدم نشد

ولی در اون بخشی که عکس یدونه کلنگ داره یه چیزی استارت میخوره ولی مواردی که دستی میزنم خیر

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Farzad Jenabi گفته است :

اگه شما وقت ندارید میشه یه فرومی رو معرفی کنید من راه بیفتم تو این مسیر؟

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Farzad Jenabi گفته است :

عکس از وضعیت فعلی

Screenshot (105).png

Screenshot (104).png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...