رفتن به مطلب

آسان ترین روش ماینینگ Electroneum بر روی سیتسم های خانگی و لبتاپ با استفاده از Minergate

Recommended Posts

در 6 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام

دوستان من paper wallet رو داخل my.elecronuim ایمپورت کردم اما دو تا مبلغ برام زده نمیدونم حالا بالاخره کدوم یکی رو دارم: (یکی زده 52 و یکی دیگه 419)

Untitled.thumb.jpg.9314b70a80ac47ceaeff88531d9d070d.jpg

از والت کاغذی etn ها منتقل میشن به حساب جدید در my.elecroniom یا  از داخل والت کاغذی اونها رو چک می کنه؟

بله از ولت کاغذی یه ولت اکانت سایت الکترونیوم کامل منتقل میشه می خواین واسه محکم کاری یه ساعت دیگه یکبار دیگه ایمپورت کنین ازش.

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، veteranomid گفته است :

بله از ولت کاغذی یه ولت اکانت سایت الکترونیوم کامل منتقل میشه می خواین واسه محکم کاری یه ساعت دیگه یکبار دیگه ایمپورت کنین ازش.

ممنون

پس چون ارز منتقل میشه ی مالیات هم داره و نمیشه به تفکیک تاریخ ارزهایی که به والت کاغذی منتقل شده رو دید ، درسته؟

اگر دوباره به والت کاغذی واریز کنم باید دوباره ایمپورت کنم تا همه ی ارز ها به این اکانت منتقل شن؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، abc.abc گفته است :

ممنون

پس چون ارز منتقل میشه ی مالیات هم داره و نمیشه به تفکیک تاریخ ارزهایی که به والت کاغذی منتقل شده رو دید ، درسته؟

اگر دوباره به والت کاغذی واریز کنم باید دوباره ایمپورت کنم تا همه ی ارز ها به این اکانت منتقل شن؟

ماليات كه نه يك في خيلي كمي مي گيره ترنس اكشن هاتون رو هم به صورت ريز چه ايمپورت باشه چه واريز داخل خود اكانتتون تو سايت نشون داده ميشه سوال دومتون هم اگر درست سوال رو متوجه شده باشم جوابش بله است.

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، veteranomid گفته است :

ماليات كه نه يك في خيلي كمي مي گيره ترنس اكشن هاتون رو هم به صورت ريز چه ايمپورت باشه چه واريز داخل خود اكانتتون تو سايت نشون داده ميشه سوال دومتون هم اگر درست سوال رو متوجه شده باشم جوابش بله است.

ممنون

هیچ جای سایت ندیدم تراکنش ها رو به صورت تک به تک همونطور که در والت کاغذی واریز شدن بزنه (عموما 10 تا 10 تا به والت کاغذی واریز شده اما اینجا هیچ چیز زده نشده انگار که فقط کل مبلغی که داخل والت کاغذی بوده رو واریز کرده اینجا)

فقط همین تصویری که دادم هست که آخرین تراکنش و مقدار مبلغی که موجود دارم رو زده

ی سوال دیگه هم داشته

از داخل این سایت چطور باید پریوت کی رو بردارم؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

ممنون

هیچ جای سایت ندیدم تراکنش ها رو به صورت تک به تک همونطور که در والت کاغذی واریز شدن بزنه (عموما 10 تا 10 تا به والت کاغذی واریز شده اما اینجا هیچ چیز زده نشده انگار که فقط کل مبلغی که داخل والت کاغذی بوده رو واریز کرده اینجا)

فقط همین تصویری که دادم هست که آخرین تراکنش و مقدار مبلغی که موجود دارم رو زده

ی سوال دیگه هم داشته

از داخل این سایت چطور باید پریوت کی رو بردارم؟

تا جایی که من می دونم مکانیزم ولت هایی که به صورت اکانت هستند (چه روی سایت و چه روی موبایل) برای نقل و انتقال ارز پرایوت کی نمی خوان و همون با استفاده از پسکد و پین کد هستش در کل به نظر من امن ترین راه استفاده از الکترونیوم همون ولت های آفلاینه که متاسفانه الان یه سری محدودیت ها داره داخل سایت خودشون هم من جایی خوندم نوشته بود بهترین و امن ترین روش نگه داری مقادیر زیاد etn همون ولت های کاغذیه.در مورد تراکنش ها هم شما می تونین برای اینکه خیالتون راحت باشه و ریز نقل و انتقالات رو مشاهده کنین به بلاکچین اکسپلورر برید با وارد کردن ترنزاکشن آیدی و پرایوت ویو کی ریز هر تراکنش رو مشاهده کنین.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، veteranomid گفته است :

تا جایی که من می دونم مکانیزم ولت هایی که به صورت اکانت هستند (چه روی سایت و چه روی موبایل) برای نقل و انتقال ارز پرایوت کی نمی خوان و همون با استفاده از پسکد و پین کد هستش در کل به نظر من امن ترین راه استفاده از الکترونیوم همون ولت های آفلاینه که متاسفانه الان یه سری محدودیت ها داره داخل سایت خودشون هم من جایی خوندم نوشته بود بهترین و امن ترین روش نگه داری مقادیر زیاد etn همون ولت های کاغذیه.در مورد تراکنش ها هم شما می تونین برای اینکه خیالتون راحت باشه و ریز نقل و انتقالات رو مشاهده کنین به بلاکچین اکسپلورر برید با وارد کردن ترنزاکشن آیدی و پرایوت ویو کی ریز هر تراکنش رو مشاهده کنین.

سلام ممنون

بله به همین مورد فک کردم که همچنان به کیف پول کاغذی واریز کنم ، هر زمان که خواستم تبدیل کنم به اتر ، همون لحظه ایمپورت کنم داخل سایت و بعد تبدیل کنم

البته چون مبالغ کمی دارم زیاد فایده ای نداره اینکار

بلاکچین رو دانلود کنم و کیف پول کاغذی رو چک کردم ، درست بود من 420 تا داشتم بعد از انتثال شده بود 419.84 که مقدار کمی فی داشته

اما مشکل اینه نمیتونم تاریخ واریز ها رو ببینم ، نه داخل والت کاغذی میزنه  و نه داخل سایت

این بلاکچین اکسپلورر رو ممنون میشم لینکی ازش بدید

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام ممنون

بله به همین مورد فک کردم که همچنان به کیف پول کاغذی واریز کنم ، هر زمان که خواستم تبدیل کنم به اتر ، همون لحظه ایمپورت کنم داخل سایت و بعد تبدیل کنم

البته چون مبالغ کمی دارم زیاد فایده ای نداره اینکار

بلاکچین رو دانلود کنم و کیف پول کاغذی رو چک کردم ، درست بود من 420 تا داشتم بعد از انتثال شده بود 419.84 که مقدار کمی فی داشته

اما مشکل اینه نمیتونم تاریخ واریز ها رو ببینم ، نه داخل والت کاغذی میزنه  و نه داخل سایت

این بلاکچین اکسپلورر رو ممنون میشم لینکی ازش بدید

https://blockexplorer.electroneum.com/

شما اول ترنزاکشن آیدی رو وارد می کنین بعد باید پرایوت ویو کی تون رو وارد کنید تا به صورت دقیق تراکنش رو مشاهده کنین.

لینک به دیدگاه

سلام جناب جنابی

من یک مشکلی دارم...ادرس پاپلیک ولت کاغذی رو با اسکن به کیف پول موبایل دادم چون دستی قبول نمیکرد بعد  5 سکه انتقال دادم تراکنش موفق بود و کامپلت شد...سپس امپورت فروم ولت رو زدم و به ترتیب هر سه مرحله رو با اسکن انجام دادم اما تراکنش در اخر مقدار هست ..بار دوم هم امپورت کردم باز 0 هست....لطفا یه راهنمایی بفرمایید..چون مقداری سکه دارم و میخوام به کیف کاغذی بفرستم ..من که 5 سکه امتحانی زدم نشد

با تشکر

ایدی تلگرام

ehsanmm20032

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Ehsanmm20032 گفته است :

سلام جناب جنابی

من یک مشکلی دارم...ادرس پاپلیک ولت کاغذی رو با اسکن به کیف پول موبایل دادم چون دستی قبول نمیکرد بعد  5 سکه انتقال دادم تراکنش موفق بود و کامپلت شد...سپس امپورت فروم ولت رو زدم و به ترتیب هر سه مرحله رو با اسکن انجام دادم اما تراکنش در اخر مقدار هست ..بار دوم هم امپورت کردم باز 0 هست....لطفا یه راهنمایی بفرمایید..چون مقداری سکه دارم و میخوام به کیف کاغذی بفرستم ..من که 5 سکه امتحانی زدم نشد

با تشکر

ایدی تلگرام

ehsanmm20032

من با اپ موبایلش تاحالا کار نکردم ولی این طور که متوجه شدم مگر شما از ولت کاغذی تون ایمپورت نکردین به اکانت موبایتون و کامپلیت شد؟ در اینصورت خیلی راحت با اکانت موبایلتون می تونین به هر ولت کاغذی که می خواین etn بفرستین.

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام آقای مهندس جنابی 

وقت بخیر

بنده ی لپ تاپ صنعتی دارم 8760w با قطعات زیر:

Cpu: i7 2820 8m cache

Vga:Qoudro 4000 m 2g DDR5

Ram 16G

Hdd 500 & 256 ssd

آیا با این لپ تاپ میشه ماین کرد؟ و اینکه درآمد ماهیانه چقدر است و هزینه برق چقدر میشه؟آیا بصرفه هست؟

متشکرم

ویرایش شده توسط رضا ایران
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام روز بخیر
من یه لبتاپ سونی از سری اف دارم با مشخصات زیر
cpu intel i7 2630   6mg cach
ram 8 g
vga nvidia 256 mg  ولی تا 2 گیگ باسیستم شیر میککنه
و هارد یک ترا
کارو شروع کردم با نرم افزار ماینر گیت
اول اینکه  نمی دونم چرا وقتی با گریپتو ماین میکنم هش رو 160 - 70 نشون میدده ولی با ماینر گیت 40-50
و دوم اینکه طبق پست های اول برای ماین کردن الکترونیوم استخری ک فرمودین رو تنظیم کردم ولی ماینیگ استارت نمیشه و ارور میده
لطفا راهنمایی کنید.سپاس

لینک به دیدگاه

در در 1397/08/03, 02:14:55، 2126701 گفته است :

سلام روز بخیر
من یه لبتاپ سونی از سری اف دارم با مشخصات زیر
cpu intel i7 2630   6mg cach
ram 8 g
vga nvidia 256 mg  ولی تا 2 گیگ باسیستم شیر میککنه
و هارد یک ترا
کارو شروع کردم با نرم افزار ماینر گیت
اول اینکه  نمی دونم چرا وقتی با گریپتو ماین میکنم هش رو 160 - 70 نشون میدده ولی با ماینر گیت 40-50
و دوم اینکه طبق پست های اول برای ماین کردن الکترونیوم استخری ک فرمودین رو تنظیم کردم ولی ماینیگ استارت نمیشه و ارور میده
لطفا راهنمایی کنید.سپاس

در ادامه یکی از استخر ها رو ست کردم (فک کنم شانسی در اومد) :)

ولی نمیدونم وقتی استارت میکنم داره ماین میکنه یا نه یه تصویر میذارم ببینین درست داره پیش میره یا نه!!

Capture.JPG

لینک به دیدگاه

در در 1397/04/15, 16:29:46، رضا ایران گفته است :

سلام آقای مهندس جنابی 

وقت بخیر

بنده ی لپ تاپ صنعتی دارم 8760w با قطعات زیر:

Cpu: i7 2820 8m cache

Vga:Qoudro 4000 m 2g DDR5

Ram 16G

Hdd 500 & 256 ssd

آیا با این لپ تاپ میشه ماین کرد؟ و اینکه درآمد ماهیانه چقدر است و هزینه برق چقدر میشه؟آیا بصرفه هست؟

متشکرم

سلام رضا جان.
ارزش ماین نداره.برای سخت افزار های ضعیف فقط میگیم در حد تست که یاد بگیرن و دستشون بیاد که ماینینگ چی هست و به چه شکله همین.
برای سخت افزار های قدرتمندی نزدیک به مینی ابر رایانه،ماینینگ درآمد زا هست.برای مثال 8عدد کارت گرافیک قدرتمند هر کدام حداقل 6ترافلاپس قدرت داشته باشه،اون موقع کم کم وارد درآمد زایی میشه.
که البته الآن هم درآمدش واقعا کمتر شده نسبت به قبل قابل قیاس نیست.

اصلا به فکر درآمد با این سخت افزار نباشید چراکه هشریت سی پی یو شما در محدود 70 و هشریت گرافیکتون در محدوده 120 هش بر ثانیه هست (فقط روی سکه هایی مثل XMR ،چون نمیتونید با این اتریوم ماین کنید) که درآمدش در بهترین حالت به حدود 5  دلار میرسه اگر 24ساعته و هفت روز هفته روشن باشه و چون قطعا تا اون موقع یا لپ تاپ میسوزه یا مصرف برقش از درآمدش بیشتر میشه و چون نمیتونید 5دلار رو کامل از استخر خارج کنید چون یه حداقلی داره برای واریز واسه همین "هیچوقت" به درآمد نمیرسه.

در 23 ساعت قبل، 2126701 گفته است :

در ادامه یکی از استخر ها رو ست کردم (فک کنم شانسی در اومد) :)

ولی نمیدونم وقتی استارت میکنم داره ماین میکنه یا نه یه تصویر میذارم ببینین درست داره پیش میره یا نه!!

Capture.JPG

سلام.
بله درسته.ولی همون جمله ی بالایی که گفتم،هیچوقت به درآمد نمیرسید بیشتر جنبه آموزش داره و آشنایی با ماینینگ وگرنه حقیقتش به درآمد نمیرسید.

میتونید از این ماشین حساب نیز استفاده کنید»
https://whattomine.com/coins/213-etn-cryptonight?utf8=✓&hr=0.06&p=140.0&fee=15.0&cost=0.1&hcost=0.0&commit=Calculate
مهم» حواستون باشه که در ماشین حساب به KH/s و H/s و MH/s دقت کنید. الگوریتم ها هم باهم فرق میکنن مثلا هشریت "اتریوم" کاملا تفاوت داره با "الکترونیوم" یا "مونروXMR" یا "زدکش" و...
شما هشریتتون حدود 60H/s هست و اگر تبدیلش کنیم میشه 0.06KH/s و اگر تو ماشین حساب بنویسیم درآمد شما اگر هزینه برق رایگان باشه،میشه 4سنت در ماه (4صدم دلار!!!!) که هیچوقت هم نمیتونید برداشتش کنید در بالا توضیح دادم.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام آقای جنابی...

یه سوال.....من این استخر  رو به همون روشی که گفتید  تو ماینرگیت زدم ... stratum+tcp://etn.easyhash.io:3632

آدرس والت رو هم دادم...حالا چجوری بفهمم که چقدر الکترونیوم استخراج کردم

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام

با این سیستم چقدر میشه ماین کرد

Cpu cori5 6600k

Minbord Asus b150

Ram 8 ddr4 2400gh

Hard.ssd 460gb

Vga gt630

و چه گرافیکی بندازم ک ماینم بهتر بشه البته قیمت کارت گرافیکم بصرفه باشه با توجه به مشخصات این سیستم

ممنونم

ویرایش شده توسط Bahman19sh
کم بودن و ناقص بودن متن
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...