رفتن به مطلب

آسان ترین روش ماینینگ Electroneum بر روی سیتسم های خانگی و لبتاپ با استفاده از Minergate

Recommended Posts

pickmusik  این ای دی تلگرام بنده هست  شما اون آدرس استخر که به جای Dispaly name  زدید اشتباه است

در ساخت ماینر جدید

1- اسم دلخواه

2- آدرس استخر حتما با Startum   مثال stratum+tcp://etn.easyhash.io:3632

3- کیف پول را به ترتیب وارد میکنید

ویرایش شده توسط Farzad Jenabi
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Farzad Jenabi گفته است :

@pickmusik  این ای دی تلگرام بنده هست  شما اون آدرس استخر که به جای Dispaly name  زدید اشتباه است

در ساخت ماینر جدید

1- اسم دلخواه

تلگرام پیام دادم ولی علامت تعجب اومد.این ای دی منه ممنون

@g.sepidi

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، g.sepidi گفته است :

تلگرام پیام دادم ولی علامت تعجب اومد.این ای دی منه ممنون

@g.sepidi

عزیز ادرس کیفتون رو احتمالا اشتباه زدید . اون سه خط رو نباید یک بار کپی بگیرید و پیست کنید . باید هر سه خط رو جداگانه کپی-پیست کنید .

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Farzad Jenabi گفته است :

pickmusik  این ای دی تلگرام بنده هست  شما اون آدرس استخر که به جای Dispaly name  زدید اشتباه است

در ساخت ماینر جدید

1- اسم دلخواه

در 17 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

عزیز ادرس کیفتون رو احتمالا اشتباه زدید . اون سه خط رو نباید یک بار کپی بگیرید و پیست کنید . باید هر سه خط رو جداگانه کپی-پیست کنید .

با راهنمایی اقای جنابی حل شد

فقط چندتا سوال

1- با توجه به اینکه کارت گرافیک P106-100 پورت خروجی تصویرنداره و من بخوام روی یه مادربورد msi-h110 gaming با پردازنده i3 که کارت گرافیک نداره فقط یدونه جهت تست نصب کنم اون قضیه تصویر برای مانیتورم چی میشه؟

2- اینکه rx460 چقدر متفاوت هست از 470?  چون تک و توک دیدم توبازار قیمت حوالی 700 و خیلی قیمتش نسبت به بقیه بهتره

3-من یه کارت afox gt610 رو این سیستم گذاشتم ولی تو minergate کلا gpu دیده نمیشه و فقط با cpu انجام میده.باید کار خاصی انجام بدم رو سیستم؟

این سیستمی هم که اشاره کردم بدون کارت گرافیک از دیروز 2بعد از ظهر تا امروز ساعت 10 صبح طبق عکس ماین کرده.

Screenshot (106)_LI6554.jpg

ویرایش شده توسط g.sepidi
لینک به دیدگاه

سلام عزیز

آقا لطف میکنی به من بگی ما الان با رایزن 1600 و gtx 1050ti به طور متوسط در هر ماه چند دلار میتونم استخراج کنم از سیستمم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، g.sepidi گفته است :

با راهنمایی اقای جنابی حل شد

فقط چندتا سوال

1- با توجه به اینکه کارت گرافیک P106-100 پورت خروجی تصویرنداره و من بخوام روی یه مادربورد msi-h110 gaming با پردازنده i3 که کارت گرافیک نداره فقط یدونه جهت تست نصب کنم اون قضیه تصویر برای مانیتورم چی میشه؟

2- اینکه rx460 چقدر متفاوت هست از 470?  چون تک و توک دیدم توبازار قیمت حوالی 700 و خیلی قیمتش نسبت به بقیه بهتره

3-من یه کارت afox gt610 رو این سیستم گذاشتم ولی تو minergate کلا gpu دیده نمیشه و فقط با cpu انجام میده.باید کار خاصی انجام بدم رو سیستم؟

این سیستمی هم که اشاره کردم بدون کارت گرافیک از دیروز 2بعد از ظهر تا امروز ساعت 10 صبح طبق عکس ماین کرده.

Screenshot (106)_LI6554.jpg

سلام دوباره rx460  کارت خوبی هست  ولی قدرتش و قیمتش نصف rx470  هست

مدل cpu i3  چی هست خیلی بعیده که Cpu گرافیک نداشته باشه حداقل من ندیدم  مدل CPu رو بگید بررسی میکنم

minergate با خیلی از کارت گرافیک ها کار نمیکنه 610 خیلی ضعیف است

با cpu خالی خیلی بازده بالای نداره ولی همین که مقداری بشه استخراج کرد هیجان انگیزه برای بازده های بالا حتما باید دستگاه بهتری تهیه کنید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، winterblack گفته است :

سلام عزیز

آقا لطف میکنی به من بگی ما الان با رایزن 1600 و gtx 1050ti به طور متوسط در هر ماه چند دلار میتونم استخراج کنم از سیستمم

سلام بزرگوار

بین 2.5 تا 5 دلار در روز 

65 دلار تا 150 دلار در ماه بدون هزینه برق--  اخرین شانس در استخراج بلاک هاخیلی  درگیر شده

لینک به دیدگاه

با سلام با استفاده از نرم افزار سایت minergate  میشه از طریق دو تا سیستم با یک کیف پول ماین کرد؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Farzad Jenabi گفته است :

سلام دوباره rx460  کارت خوبی هست  ولی قدرتش و قیمتش نصف rx470  هست

مدل cpu i3  چی هست خیلی بعیده که Cpu گرافیک نداشته باشه حداقل من ندیدم  مدل CPu رو بگید بررسی میکنم

minergate با خیلی از کارت گرافیک ها کار نمیکنه 610 خیلی ضعیف است

با cpu خالی خیلی بازده بالای نداره ولی همین که مقداری بشه استخراج کرد هیجان انگیزه برای بازده های بالا حتما باید دستگاه بهتری تهیه کنید

من منظورمو اشتباه رسوندم.منظورم این بود کارت گرافیک رو سیسستم ندارم نه اینکه پردازنده گرافیک مجتمع نداره.

لینک به دیدگاه

یه ارز هست که فکر کنم با q  شروع میشد چی بود؟

گفتن الان ارزونه و آینده  رو به رشدی داره

کسی اطلاعات داره در مورد استخراج ویا خریدش؟

لینک به دیدگاه

باسلام چطورمیشه وارد کیف پول شد ومقدار سکه های واریزی رو چک کرد

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/22, 02:16:08، M.Data گفته است :

با سلام با استفاده از نرم افزار سایت minergate  میشه از طریق دو تا سیستم با یک کیف پول ماین کرد؟

بله باید آدرس والت رو  یکسان بدید  فقط  با ده تا  سیستم مختلف هم میشه ریخت تو یک والت 

لینک به دیدگاه

بنظرم با سی پی یو قویتر بیشتر میشه سکه جمع کرد درسته ؟؟

با   7700 i7   و 1060 و زمان 2 ساعت چقدر درامد کسب میشه؟؟؟ چقدر سرعت و حجم  نت لازمه/میبره؟؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/24, 03:54:10، itpc گفته است :

بنظرم با سی پی یو قویتر بیشتر میشه سکه جمع کرد درسته ؟؟

با   7700 i7   و 1060 و زمان 2 ساعت چقدر درامد کسب میشه؟؟؟ چقدر سرعت و حجم  نت لازمه/میبره؟؟

الان خیلی متغییر شده ولی حدود 4 دلار در روز با این مشخصات میتونید استخراج کنید  و ماهیانه 120 دلار  البته اگر 2 ساعت در روز بزارید میشه 10 دلار در ماه

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Farzad Jenabi گفته است :

الان خیلی متغییر شده ولی حدود 4 دلار در روز با این مشخصات میتونید استخراج کنید  و ماهیانه 120 دلار  البته اگر 2 ساعت در روز بزارید میشه 10 دلار در ماه

بنچمارک گرفتم از سیستمم امتیازش 4336 دراومد...الان فقط با XMR  کار میکنه که خودکار شروع به کار کرد یک دقیقه هم از بیت کویین تولیستی که اونجا بود ماین کردم.. در صورتی که اسم و ادرس استخر و کیف پول رو درست وارد کردم.. مشکل از کجاست؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز برای کارت و پردازنده ضعیف زیر هم یه محاسبه انجام میدی؟ اصلن پاسخگو هست

Phenom II X4 955
AMD 5830

لینک به دیدگاه

چندروزیه این سکه خیلی سرو صدا کرده و نهایت هدفش اینه که افرادی که کمترین دانشی از کامپیوتر دارن بتونن به راحتی به ماین بپردازن

این سکه حتی نرم افزار برا ماین بوسیله موبایل هم داره یعنی شما میتونید گوشی اندرویدی و ایفون خودتونو برای ماین کردن به خدمت بگیرین

کارت خودم 1050 هست و هشریتش 320 هست !!!!

Electroneum Mining GPU

GTX 1080ti    830 h/s
RX 580    730 h/s
RX 480    730 h/s
RX 570    700 h/s
RX 470    700 h/s
GTX 1080    580 h/s
GTX 1070    500 h/s
GTX 1060 6GB    430 h/s
GTX 1060 3GB    400 h/s

--------------------------

Electroneum Mining Pools
Suprnova     1.0%     Pool Website
asiapool.electroneum.com     4.0%     Pool Website
eupool.electroneum.com     4.0%     Pool Website
uspool.electroneum.com     4.0%     Pool Website
easyhash.io     2.0%     Pool Website
etn.uax.io     0.5%     Pool Website

دوستان هرکسی تست میکنه  لطفا هشریت پردازندش(cpu) رو بگه تا بتونیم به نتیجه خوبی برسیم.حواستون باشه در نرم افزار ماین رو روی کلیه هسته ها قرار بدید

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/27, 05:05:52، itpc گفته است :

بنچمارک گرفتم از سیستمم امتیازش 4336 دراومد...الان فقط با XMR  کار میکنه که خودکار شروع به کار کرد یک دقیقه هم از بیت کویین تولیستی که اونجا بود ماین کردم.. در صورتی که اسم و ادرس استخر و کیف پول رو درست وارد کردم.. مشکل از کجاست؟؟؟؟

شما اون ها رو استاپ کنید و  به قسمت other pool بروید اونجا استارت کنید pool که تعریف کردید رو 

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/28, 05:21:44، i-Farzad گفته است :

چندروزیه این سکه خیلی سرو صدا کرده و نهایت هدفش اینه که افرادی که کمترین دانشی از کامپیوتر دارن بتونن به راحتی به ماین بپردازن

این سکه حتی نرم افزار برا ماین بوسیله موبایل هم داره یعنی شما میتونید گوشی اندرویدی و ایفون خودتونو برای ماین کردن به خدمت بگیرین

کارت خودم 1050 هست و هشریتش 320 هست !!!!

Electroneum Mining GPU

GTX 1080ti    830 h/s
RX 580    730 h/s
RX 480    730 h/s
RX 570    700 h/s
RX 470    700 h/s
GTX 1080    580 h/s
GTX 1070    500 h/s
GTX 1060 6GB    430 h/s
GTX 1060 3GB    400 h/s

--------------------------

Electroneum Mining Pools
Suprnova     1.0%     Pool Website
asiapool.electroneum.com     4.0%     Pool Website
eupool.electroneum.com     4.0%     Pool Website
uspool.electroneum.com     4.0%     Pool Website
easyhash.io     2.0%     Pool Website
etn.uax.io     0.5%     Pool Website

دوستان هرکسی تست میکنه  لطفا هشریت پردازندش(cpu) رو بگه تا بتونیم به نتیجه خوبی برسیم.حواستون باشه در نرم افزار ماین رو روی کلیه هسته ها قرار بدید

مرسی دوست عزیز بابت اطلاعات خوبتون  

لازمه اضافه کنم من خودم الان رو نانو پول دارم ماین میکنم 

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Farzad Jenabi گفته است :

شما اون ها رو استاپ کنید و  به قسمت other pool بروید اونجا استارت کنید pool که تعریف کردید رو 

خب اوناییکه تعریف کردم با زدن دکمه شروع هیچی نمیشه و فقط چند تا کار میکنه که اومدم پرسیدم... همه کارا رو درست انجام دادم... ویدیو هم لینکش خرابه

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، itpc گفته است :

خب اوناییکه تعریف کردم با زدن دکمه شروع هیچی نمیشه و فقط چند تا کار میکنه که اومدم پرسیدم... همه کارا رو درست انجام دادم... ویدیو هم لینکش خرابه

,ویدیو رو من در سایت لیون آپلود کردم نمیدونم چرا نشون نمیده  

پ.ن با انی دسک مشکل ایشون حل شد 

لینک به دیدگاه

خب جواب من چی شد الان؟؟ و الان چک کردم اوناییکه تعریف کردم  اصلا سیو نشدن و هردفعه بایداسم و ادرس  استخروکیف بدم

لینک به دیدگاه

سلام

وقت بخیر

اقای جنابی دست مریزاد که همچین تاپیکی رو راه انداختید.ممنونم

اقا من 1 سیستم دارم 

cpu  i3 3220

vga geforce 710 gt

ram 4gb

hdd 500

power 450  corsair

1-اقا با اینا میشه ماین کرد؟ اگه میشه چقدر میشه و چقد پول برق؟ میصرفه؟

2-سیستم  با بهترین حالت بهره برداری و قیمت اقتصادی چی پیشنهاد میدید؟

و چقد مصرف برق و چقدر درامد زایی داره؟

ممنون میشم توضیح بدید

ویرایش شده توسط mercedes62
لینک به دیدگاه

سلام   به استادان  ، آیا با دستگاه   antminer s9  میشه etn  استخراج کرد ؟

2-خریدار etn  هستم .  کسی داره که ریال بدم  و  etn به کیفم واریز کنه  ؟   سپاس

ویرایش شده توسط p3000
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...