رفتن به مطلب

آسان ترین روش ماینینگ Electroneum بر روی سیتسم های خانگی و لبتاپ با استفاده از Minergate

Recommended Posts

آقا میشه با این روش از چندتا سیستم همزمان استفاده کنی و آدرس یک کیف پول رو وارد کنی برای همه ؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/17, 17:07:36، abc.abc گفته است :

سلام

ماینرگیت زیاد جالب نبود ، از xmr-stack الان دارم استفاده می کنم 

نانو پول مزیت خاصی نسبت به سوپرنوا داره؟

ممنون

سلام  این تاپیک برای استفاده آسان بود  شما درست می فرمایید  نرم افزار های حرفه ای تر با بهره وری خیلی بیشتری موجود هستند   نانو و سوپر نوا هر دو خوب هستند  ولی چون ماینینگ کار رقابتی هستند هر کدوم هش بالاتری داره بهتره خیلی داینامیک و پویا هست برتری مطلق ندارند

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/20, 09:25:56، abc.abc گفته است :

سلام

دوستان من ار ولت کاغذی که همون پست اول دوستمون لینک دادن ساختم ، حالا برای اینکه ببینم چقد موجودی دارم ی فیلم دیدم داخل نت (فیلم پست اول باز نمیشه)

حالا با  Windows Direct Miner که زدم ، میزنه موجودی 0 ، البته کامل سینک نشده ، از 105000 فقط 15000 سینک شد بعد تست کردم چون همینطوری 1 گیگابایت دانلود کرد ، باید بزارم کامل سینک بشه درسته؟ راه دیگه ای برای چک کردن والت نیست؟ چون اینطوری حداقل باید 10 گیگابایت دانلود کنه

از اپ موبایل استفاده کنید   بلاک چین خیلی سنگین شده  آموزش رو میزارم الان در پست اول

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/21, 13:23:57، ehsangomez گفته است :

چندتا پیام بالاتر به دوستمون با پردازنده i3 گفته شد میتونه ماهی 100 دلار درامد داشته باشه  پردازنده من که قویتره فقط 25 دلار؟ چجوریاست؟

اشتباه از محاسبات من بود 25 دلار عدد درستی هست

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، p3000 گفته است :

سلام آقای جنابی بنده antminer ندارم و فقط میخواستم ببینم با این دستگاه اینکار میشه یا نه؟

برای خرید حضوری چگونه میتوانم با شما ارتیاط داشته باشم  . منتظر هستم .

https://t.me/pickmusik

تلگرام بنده هست

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، farhad23 گفته است :

سلام

می خواستم خواهش کنم یه توضیحی در مورد این بدید. 

اصولا من نفهمیم کیف پول کجاست الان ؟ اتریوم کیف پول  مجزا داره پرداخت ها می ره اون تو. بعد این الان زیر 500 تا پرداخت نمی کنه یعنی؟ کجا پرداخت میشه؟ بعد چرا هش ریت اینقدر متغیره؟

در ضمن هش ریت cpu حدود 40 بود به نظرم به پول برقش نمیارزه.

etn.png

1- آدرس پابلیک کیف پول

2- مقدار هش گزارش شده

3- مقدار میانگین در ساعت های گذشته

4- مقدار موجودی پرداخت نشده که به مقدار 500 عدد برسه به آدرس شماره 1- واریز میشه

5- مقدار بالانسی که قطعی نشده

6- نمودار هش دستگاه در بازه زمانی

TOZIH.JPG

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Farzad Jenabi گفته است :

1- آدرس پابلیک کیف پول

2- مقدار هش گزارش شده

3- مقدار میانگین در ساعت های گذشته

4- مقدار موجودی پرداخت نشده که به مقدار 500 عدد برسه به آدرس شماره 1- واریز میشه

5- مقدار بالانسی که قطعی نشده

6- نمودار هش دستگاه در بازه زمانی

TOZIH.JPG

متشکر از راهنماییتون. لطفا یه توضیح بدید چطوری میشه موجودی کیف پول رو دید و یا جابجا کرد. در ضمن در حال حاضر سایتای ایرانی مثل اتریوم خرید و فروش می کنند؟ یا حتما باید بیت کوینش کنیم. 

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Farzad Jenabi گفته است :

از اپ موبایل استفاده کنید   بلاک چین خیلی سنگین شده  آموزش رو میزارم الان در پست اول

سلام

ممنون ، فقط اینکه با این اپ باید کیف پول جدید بسازیم یا همون قبلی رو می تونیم داخلش چک کنیم؟

تحت ویندوز نداره؟

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Farzad Jenabi گفته است :

سلام  این تاپیک برای استفاده آسان بود  شما درست می فرمایید  نرم افزار های حرفه ای تر با بهره وری خیلی بیشتری موجود هستند   نانو و سوپر نوا هر دو خوب هستند  ولی چون ماینینگ کار رقابتی هستند هر کدوم هش بالاتری داره بهتره خیلی داینامیک و پویا هست برتری مطلق ندارند

منظورتون رو از هش بیشتر متوجه نشدم

البته مثلا در wattomine چک کردم برای BTG زده0.0280 در روز ، اما در سوپرنوا در 24 ساعت گذشته به من 0.0197 داده

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام

ممنون ، فقط اینکه با این اپ باید کیف پول جدید بسازیم یا همون قبلی رو می تونیم داخلش چک کنیم؟

تحت ویندوز نداره؟

در 32 دقیقه قبل، farhad23 گفته است :

متشکر از راهنماییتون. لطفا یه توضیح بدید چطوری میشه موجودی کیف پول رو دید و یا جابجا کرد. در ضمن در حال حاضر سایتای ایرانی مثل اتریوم خرید و فروش می کنند؟ یا حتما باید بیت کوینش کنیم. 

1- به آدرس زیر برید و یک اکانت درست کنید

https://my.electroneum.com/login

2- از پلی استور اپ رو دانلود کنید

photo_2018-01-13_12-46-48.thumb.jpg.3a6e2613a53f859a71faa0cfc5a0a642.jpg

3- پس از نصب با اکانت قسمت یک وارد شوید از شما مشخصات اکانت و پین کدی که در موقع ثبت نام وارد کردید خواسته می شود

4- به قسمت والت بروید

photo_2018-01-13_12-47-10.thumb.jpg.168dc9942f8e6f155c9ee437d53f5412.jpg

5- recive

photo_2018-01-13_12-47-06.thumb.jpg.52ad62598429d9340ddc82f4e16639a6.jpg

6- import etn from offline wallet

photo_2018-01-13_12-47-02.thumb.jpg.cf9ed3191dad5881f72a51fcc8ac1385.jpg

7- scan QR   به ترتیب

Public 

sercret veiw

secret spend

8- confirm and import

نیازی به ساخت کیف پول جدید نیست از همون پیپر والت می تونید استفاده کنید

اپ بهتره چون میتونید راحت QR  اسکن کنید

ویرایش شده توسط Farzad Jenabi
لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، farhad23 گفته است :

در 23 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام

تحت ویندوز نداره؟

چرا به من کسی امتیاز مثبت نمیده ؟؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Farzad Jenabi گفته است :

چرا به من کسی امتیاز مثبت نمیده ؟؟

ممنون از آموزشتون

بنده همیشه برای همه ی کاربران در جوابی که به سوال من می دهند امتیاز میدم (البته میدونم ارزش نداره اما بهرحال برای قدردانی و بیشتر دیده شدن همون پست اینکارو همیشه انجام میدم)

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

ممنون از آموزشتون

بنده همیشه برای همه ی کاربران در جوابی که به سوال من می دهند امتیاز میدم (البته میدونم ارزش نداره اما بهرحال برای قدردانی و بیشتر دیده شدن همون پست اینکارو همیشه انجام میدم)

9_99_9 سپاس

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/13, 12:50:25، Farzad Jenabi گفته است :

سلام دوستان عزیز با توجه به ظهور ارز جدید Electroneum ,و ارزشی که در آینده پیدا خواهد کرد آسان راه استخراج این ارز رو براتون توضیح میدم اگر مقداری کمی هم بتونید استخراج کنید و دید بلند مدت داشته باشید سود بسیار خوبی خواهید داشت من خودم یکی از ریگ هامو گذاشتم فقط الکترونوم استخراج بکنه و نگاه یک ساله دارم بهش و طی دو هفته گذشته رشد دو برابری داشته از 0.04  دلار  به 0.07 دلار افزایش یافته 

1- همون طور که میدونید برای استخراج به 3 تا چیز احتیاج داری   آدرس کیف پول   نرم افزار  و سخت افزار 

https://downloads.electroneum.com/offline_paper_electroneum_walletV1.5.html  در آدرس زیر شما میتوانید کیف پول آفلاین یا Paper wallet  خودتونو بسازید و دقت کنید که حتما پرینت کنید و PDF  رو نگه دارید 

از سایت Minergate  آخرین نسخه رو دانلود کنید   https://minergate.com/downloads/gui   و نصب کنید 

veiw.thumb.PNG.ea7bbc2fb48a6b62ebce5a1ff4517c8f.PNG

به قسمت Veiw بروید و Show other pools  رو انتخاب کنید 

و منو بالا صفحه other pool رو انتخاب کرده و یک اسم  به دلخواه   آدرس استخر  و  آدرس کیف رو وارد کنید  و ADD Pool را بزنید  و ماینینگ خودتونو آغاز کنید 

در مثال زیر من از استخر  stratum+tcp://eupool.electroneum.com:3333  استفاده کردم  و برای CPU های معمولی و دستگاه های خانگی مناسب هست -----

(اصلاحیه  : این استخر خیلی جالب نیست از این آدرس استفاده کنید stratum+tcp://etn.easyhash.io:3630 )

و آدرس کیف پولتون به این شکل هست etnk2vc7Z39VnhkZZP5ZHr1WAMZYeu5VKJwT1u9zPT3his36t86keVBJuEpcPMxYz3HycnAAXntdb6r2u5oB24KJ7yRmLTVWupADRESS.thumb.PNG.7accc1febd6132ab92ccc71cc5cd0d52.PNG

باید دقت کنید که در هنگام کپی کردن آدرستون فاصله ای بین کاراکتر ها نباشه 

روش چک کردن آفلاین والت و انتقال .mp4

سلام ممنون از آموزشتون یه نکته وقتی خود نرم افزار ماین میکنه هش 140h  s   میده ولی وقتی آدرس pool  میدم میره روی 60  h s 

میخواستم بدونم خودش ماین کنه  میره تو کیف پول یا جریانش چیه ممنون xmr  ماین میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

من این سیستم رو دارم

cpu : i7 3770k 4.2Ghz

gpu : 1060 6Gb

Ram : 16Gb DDR3

با این مشخصات ماهی چقدر می تونم درآمد داشته باشم؟

کسی از دوستان هزینه هر وات برق رو تو ایران می دونه ؟

لینک به دیدگاه

سلام

من این تایپک رو کامل خوندم

به یک سری نکات اساسی اشاره نشده در خصوص ماینینگ، به این فکر افتادم یک ویدئوی آموزشی از ابتدا تا انتها برای دوستان درست بکنم برای والت CLI و همچنین دسکتاپ و آفلاین

مخصوصا در خصوص XMR-STAK که یکی از بهترین نرم افزار ها برای ماین کردن کریپتو نایت هست

لینک به دیدگاه

دوستان یه جا خوندم گفته بودن این برنامه حتی اجازه ورود به حساب خ.دتون نمیده چه برسه به اینکه بتونی انتقال بدی یعنی با سیستم شما واسه خودشون ماین میکنن

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/28, 02:28:54، esy2011 گفته است :

دوستان یه جا خوندم گفته بودن این برنامه حتی اجازه ورود به حساب خ.دتون نمیده چه برسه به اینکه بتونی انتقال بدی یعنی با سیستم شما واسه خودشون ماین میکنن

با این مورد تا حالا بر خورد نکردم 

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/27, 05:33:42، wanener گفته است :

سلام

به یک سری نکات اساسی اشاره نشده در خصوص ماینینگ، به این فکر افتادم یک ویدئوی آموزشی از ابتدا تا انتها برای دوستان درست بکنم برای والت CLI و همچنین دسکتاپ و آفلاین

مخصوصا در خصوص XMR-STAK که یکی از بهترین نرم افزار ها برای ماین کردن کریپتو نایت هست

برای والت که دیگه پیشنهاد نمیکنم از CLI  استفاده کنید چون خیلی حجم بالایی داره بلاک چین 

بله XMR-stak   یکی از بهترین هاست ولی دقت کنید هدف این پست  کامپیوتر های خانگی معمولی  بود و روش آسان 

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/27, 05:33:42، wanener گفته است :

سلام

برای والت که دیگه پیشنهاد نمیکنم از CLI  استفاده کنید چون خیلی حجم بالایی داره بلاک چین 

بله XMR-stak   یکی از بهترین هاست ولی دقت کنید هدف این پست  کامپیوتر های خانگی معمولی  بود و روش آسان 

لینک به دیدگاه

سلام

با سیستم i5 7400 - 8GB - 1070 و روزی متوسط 7 8 ساعت در ماه چقدر میتونم درامد داشته باشم و در نهایت تبدیل به پول واقعی میشه تو کشورمون؟

ممنون

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، dante21 گفته است :

سلام

با سیستم i5 7400 - 8GB - 1070 و روزی متوسط 7 8 ساعت در ماه چقدر میتونم درامد داشته باشم و در نهایت تبدیل به پول واقعی میشه تو کشورمون؟

ممنون

دوستا ن خیلی در مورد نحوه محاسبه در آمد سوال می کنند من خودم از تو سایت های مثل What to mine  هش ها رو میبینم  برای هر الگوریتم هش ها متفاوت هست  گرافیک 1070 برای الگوریتم کریتو نوت توصیه نمیشه  اکویی هش  بیشتر جوای میده مثل بیت کوین گولد و یا  زکش   که الان  با این سیستم میتونید روز 5 دلار حدودا در آمد داشته باشه    خودتون بقیه شو محاسبه کنید  تقسیم به ساعت مورد استفاده بکیند 

لینک به دیدگاه

دوستان حداقل امتیاز بدن حداقل به خاطر راهنمایی

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

دوستان حداقل امتیاز بدن حداقل به خاطر راهنمایی

به من یا شما :16_relieved:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...