رفتن به مطلب

یک مطلب قابل تامل

amirhadi_s
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 23 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

یه حرفیم که کلا باب شده اینه که طرف اجناسی رو به مدت زیادی نگه میداره بعد موقع فروش به نرخ روز حسابش می کنه بهش میگی بابا تو این جنس رو قبلا گرفتی باید با سود قبل حساب کنی می گه اگه این کارو کنم سر جنس جدید ضرر می کنم!!!.دقیقا ضرر چی؟ شما جنس جدیدم بگیری باز قراره روش سود کنی. ولی متاسفانه خیلیا به سود منصفانه راضی نیستن حتما باید رو هرجنسی 1000درصد سود کنن

منطقیه البته چون طرف فک کن با استدلال شما بجا اینکه مثل سال قبل ۵۰۰ تا کارت وارد کنه باید ۲۵۰ تا وارد کنه و هرسال کم و کمترمیشه. درسته سودشو کرده اما اینجوری هرسال وارداتشو باید کمتر کنه که تاثیر مخربی رو بازار میگذاره.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 139
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 5 ساعت قبل، CRM گفته است :

دوست من مطلبی که بعه شما گفتم رو متوجه نشدین ، عزیز وقتی جایی افزایش قیمت هست همه سایت ها درگیر هستن ، اگر لیون کامپیوتر کالای رو توی انبارش دپو کنه و بعد با قیمت 5 برابر بفروشه اون موقع حق با شماست ، اما الان بازار جوری نیست که توش کسی کالا موجود کنه ، همه کالاها داره از سمت شرکت های اصلی تامین کننده تهیه میشه و قیمت گذاری میشه ، جاهایی که زورمون رسیده مقابل این جریان با سیاست های که خودتون عنوان کردین ایستادیم و قیمت رو اوردیم پایین با ناموجود کردن کالا یا خوش قیمت فروختن کالا ، اما الان دوست من لیون کامپیوتر ناموجود کنه ایا کالا تو سایت دیگ ای نیست ک کاربر بره تهیه کنه ؟ بازهم در این مسئله ما با کمترین سود کالا رو دادیم به مشتری و بیشتر موارد از سود خودمون گذشتیم و فقط کالا رو تامین کردیم.

من معذرت می‌خوام

ولی حرف شما در صورتی قابل قبول بود که کل قلم‌های نوری یک شب که خوابیدم و فردا صبحش بیدار شدم ناموجود نشده باشن

من فکر خرید قلم برا تدریس بودم، یه روز صبح دیدم همه جا ناموجود شد

یکی دو روزه فثط یه مدل ساده با قبمت خیلی بیشتر موجود شده

اگر همه رو اون شب فروختید که حق با شماست، چیزی انبار نشده

ویرایش شده توسط Masoudk96
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، fatide گفته است :

چطوری ممکنه یه جنسی که جفتش واسه یه شرکت ایرانیه و جفت سایتا نماینده شرکت هستن تو عرضه و @GREEN Support گفتن ما با قیمت ثابت به نمایندگی ها اجناسو میدیم اینقد اختلاف قیمت بالایی داشته باشن ؟گفتین سایت مشابه اولی لیونه و دومی ... . 

1.PNG

2.PNG

دوست عزیز دنبال جواب نباش

قبلا سوال منم بود منتها در مورد z5 که 5تا نمایندگی قیمتاشون متفاوت بود! تهش تاپیک قفل شد، من حتی به خود شرکت گرین ایمیل زدم اما جواب قانع کننده ای نداشتن، شرکتی مث گرین کوچکترین ارزشی برای مشتری قائل نیست، اینا نمایندگی نیستن دلالن!

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Buddy گفته است :

منطقیه البته چون طرف فک کن با استدلال شما بجا اینکه مثل سال قبل ۵۰۰ تا کارت وارد کنه باید ۲۵۰ تا وارد کنه و هرسال کم و کمترمیشه. درسته سودشو کرده اما اینجوری هرسال وارداتشو باید کمتر کنه که تاثیر مخربی رو بازار میگذاره.

بحثم فقط وارد کننده نیست من چیزی رو که از خرده فروش های زیادی دیدم رو میگم .اتفاقا با همین کاراست که بازار خراب میشه طرف اگر سود منطقی بگیره و شروع به احتکار نکنه(براساس تقاضا وارد کنه و عرضه کنه ) نه بازار خراب میشه نه تو پاچه مشتری میره.قرار نیست همیشه مشتری تاوان پس بده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

این کیس قرار بود از اولش با قیمت حدود 1 تومن به بازار عرضه بشه که هیچوقت این اتفاق نیفتاد، الانم از Cooler Master h500 که کیس شاهکاری هست، گرونتره با اینکه مطمعنم فقط هزینه ی ارسال h500 از چین به ایران، از هزینه ی ساخت این کیس گرونتر میفته. این کیس باید حدود 60 دلار قیمت بخره که با دلار 20 تومنی هم میشه 1200، نه 5200

بنده این کیس  رو اوایل عرضه به مبلغ 950 خریداری کردم

دوستان عزیز زودتر جمع و جورش کنید که این تاپیکم به زودی بسته میشه :) 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، CRM گفته است :

سلام دوست من وقت شما بخیر باشه ، عزیز مطلبی که برای کاربر @samannaseri نوشتم رو بخونید ، 
شما اگر جای ما بودین توی این شرایط اقتصادی چیکار میکردین؟ 

تشریف ببرین از مدیر سایتای دیگه بپرسین
شایدم اونا تو مریخ زندگی میکنن
شما وسط تهران و تحریم و جهان سوم و کرونا گیر کردین شرایط قابل مقایسه نیس
2000 تا اسکرین بفرستم از قیمتاتون الان با سایتای دیگه ؟
بابا قبول کنین گرون میفروشین دیگه
دعوا نداریم ک
شما ماه قبل 580 رو داشتین 7 میلیون میفروختین
سایتای دیگه 5 تا 6 میلیون بود قیمتشون
دیگه ی اصلاح قیمت ک این حرفا رو نداره

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Masoudk96 گفته است :

چون بحث ایسوس بالا گرفت

من لپ‌تاپم، باندل مادربورد و گراف اول و دوم و سومم همه ایسوس بودن تا حالا

و سال‌ها مثل ساعت کار کردن (البته آخریو دو ماهه دارم :d)

نمی‌دونم شاید شانس من خوب بوده. ولی شخصا بخاطر تجربه خودم (نه فقط تاثیر تبلیغات) به همه توصیه می‌کنمش

درود 

من دقیقا تجربه عکس رو دارم در استفاده از محصولات ایسوس
البته در باکیفیت بودنشون شکی وجود نداره.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

لیون به خودیه خود ندارد عیبی هر عیب که هست از واردات و بازاره ماست😅

فن نوتوس اومدم بگیرم دیدم شده 1.5 برگام که هیچ گوشت تنمم ریخ

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

توی تاپیک قبلی هم گفتم ولی بسته شد. من این کیس رو یک آبان 98 گرفتم 172 هزارتومان نا ق ابل😄. فاکتورش هم هست اگر میخواید عکس میگیرم. اون موقع دلار یازده هزار و 250 تومن بود. تازه این جنس تولید داخله و زیاد هم ربطی به دلار نداره که بگید واردات نیست و از این حرفا.
یا مثلا در همون تاریخ این مادربرد رو گرفتم 767 هزارتومن😎
image.thumb.png.737c86edcb14d3e4894aff38168485b6.png

image.thumb.png.511837394b695b21e64e4508e8f30deb.png

• لایک 2
لینک به دیدگاه

درود بر همگی

مودم Asus DSL-AC55U رو حدود 1ماه و اندی پیش زمانی که فکر میکنم دلار حدود 20-21ت بود از لیون حدود 2400ت به ناچار خریدم، البته بر خلاف میل باطنی چون فقط 2سایت تازه تاسیس دیگه این مودم رو با قیمت ارزانتر برای فروش گذاشته بودن (فقط بخاطر اینکه درگیر شکایت و کلاهبردار نشم)

الان قیمت:۳٬۹۵۴٬۰۰۰ تومان

دیدم لیون ادعا میکنه با قیمت قبل داره کالا رو ارائه میکنه! ما رو نمیدونم چی فرض کردند.

https://www.lioncomputer.com/network-and-communication-equipment/communication-equipment/adsl-modem/asus/asus-dsl-ac55u-modem-router-222512.html

لیون ادعا میکنه مودم ADSL و اجناس دیگه به این دلایل گرون شده و یه لیست بلند هم لازم باشه ارائه میکنه تا دهن همه رو ببنده چرا باید اجناس گران بشه ولی اینقدر جو زده میشه که یادش میره دیگه قدرت خریدی برای کسی نمونده و مشتری اول و آخر جنسش خودش هست، و در کل ده ها فاکتور رو در نظر میگیره برای گرانفروشی در صورتی که با قیمت گران نخریده که گران بفروشه! ولی یکی از فاکتورهای مهم که دلار هست و در قیمت مستقیما تاثیر داره وقتی ارزان میشه حاضر نیست دست به قیمت بزنه و همونطور که بالا برده قیمتو کاهشی کنه و از زیاده خواهی دست بر نمیداره! همونطور که حتما میدونید نه فقط لیون کسبه دیگه هم همینطور هستن منتظرن 100تا تک تومنی روی دلار بره تا 20% حداقل روی کالا اضافه کنند. این طرز فکر جامعه عقب افتاده جهان سومی هست.

شما از تولید کننده کالا که فرضا 100-120دلار قیمت گذاری کرده سود بیشتری میخواین؟ بابت اینکه جنسی رو گوشه مغازه قرار دادید؟!

سود %یی هست شما اگر 1میلیون خریدید 20% سود شما بوده حق دارید همینقدر به قیمت اضافه کنید، اگر گران شده و خرید جدید بوده 2میلیون 20% به این قیمت اضافه میشه. (شاید شما پول آب و برق و گاز و تلفن منزل هم دوست داشته باشید دخیل کنید در قیمت کالا ملت بابت چه چیزی باید بپردازن؟)

شما که خرید جدید هم بقول خودتان نداشتید همه اجناس احتکاری و انحصار شده هست.

سزای کسی که جنس 1تومنی رو احتکار کرده و 2تومن میفروشه و سودجو هست چی هست؟

نتیجتا این خود ما مردم بودیم که آقای سید لیون رو با خریدن اجناسش به اینجا رسوندیم و جوابشو هم خودتون میدونید نخریدن هست حتی گرونتر از سایت های واردکننده بخرید بهتره (اون دسته شرکت ها و سایت ها قیمتشون حتما ارزونتر در میاد)

این نکته رو هم اضافه کنم این مودم آخرین کالایی باشه که از لیون خریدم!

متاسفم برای آقای سید لیون با این طرز فکرش.

خدانگهدار

دعای داریوش کبیر :

اهورامزدا این کشور را از دشمن، از خشکسالی و از دروغ پاس دارد.

مودم.png

ویرایش شده توسط AloneStar
  • لایک 5
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

سلام لیون

بالای سایت نوشتین:

"به دلیل نوسانات شدید نرخ ارز امکان تغییر قیمت نهایی سفارش پس از ثبت سفارش وجود دارد."

خدایی اگر حباب دلار بترکه برگرده حدود 11 تومن با همین سرعتی که بردین بالا قیمت هارو پایین میارین؟

معمولا با پایین اومدن دلار قیمت ها دیگه هرگز پایین نمیاد...

ویرایش شده توسط اکسیژن
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، اکسیژن گفته است :

سلام لیون

بالای سایت نوشتین:

"به دلیل نوسانات شدید نرخ ارز امکان تغییر قیمت نهایی سفارش پس از ثبت سفارش وجود دارد."

خدایی اگر حباب دلار بترکه برگرده حدود 11 تومن با همین سرعتی که بردین بالا قیمت هارو پایین میارین؟

معمولا با پایین اومدن دلار قیمت ها دیگه هرگز پایین نمیاد...

خیر حتی پولت رو هم نمیدن

لینک به دیدگاه

نمیخوام از لیون دفاع کنم چون اعصابم ریختن بهم به موقعش ولی دیگه دلار فقط شده یه عدد چیزی که گرون بشه دیگه ارزون بشو نیست منم کیس قدیمی که دارم نگه می دارم چون نه دیگه می تونم بخرم و نه پولشو دارم شما فک کن اینا از الان دارن قطعات احتکار می کنن چهار روز دیگه عمرا واردات باز کنن که تا جایی که جا داره بچپونن این فقط قطعات کامپیوتر نیست دیگه هیچ کشوری راهمون نمیده حتی ترکیه مسافری چجوری جنس بیاد طمع خود ملت هم که همه دیدن نیاز به گفتن نداره ولی در کل هر چی گرون تر بهتر ملت بیشتر میخرن اهن ده برابر شده قیمتش انتظار دارید کیس قیمتش تغییر نکنه

انتظار قیمت کمتر نداشته باشید حداقل 5 ماه باید صبر کنید مثل پارسال دلار شد 20 تومن اومد رو 10 تومن هنوز خیلی چیزا قیمتشون تغییر نکرده بود

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

پس توجیه بیهوده نفرمایید

باشه😅

ویرایش شده توسط VIP3R
ارزش جواب دادن نداره
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

خب حالا که قراره این تاپیک هم مثل خیلی تاپیک های انتقادی دیگه از فروم پاک بشه، اجازه بدید منم نظرم رو در مورد دلایل این گرون فروشی لیون بگم:

لیون الان تعداد بسیار زیادی کارمند داره و یه فضای بسیار بزرگ در طبقه دوم یکی از پاساژ ها (اینا رو رو از تصاویر اینستاگرامشون هم میشه دید)، خب اینهمه ریخت و پاش خرج داره دیگه، شاید تا دو سه سال پیش که تقریبا 10 سال دلار ثابت بود و رونق نسبی وجود داشت، این پلن جواب میداد، اما الان تنها راه پیش روشون برای معقول نگه داشتن حاشیه سود، تعدیل نیرو و کوچ به یه ساختمون اداری و یه واحد کوچیکتره. خب حالا شاید مدیرانش تیپ بشر دوستانه بگیرن و بگن اگه ما نیرو هامون رو تو این وضع اقتصادی اخراج کنیم، ممکنه دیگه هیچ جا کار گیرشون نیاد و چند سال بی کار بمونن و کاملنم حق با اوناست. ولی این نکته رو در نظر نمیگیرن که اگه فروشگاه با این وضع بخاد ادامه بده، قطعا ورشکست میشه و اون موقع باید بجای 30، 40 درصد، حد اقل 80 درصد نیروهاشون رو رد کنن بره. به بیان دیگه اینا برای اینکه دخل و خرجشون با هم جور در بیاد، دارن از جیب ما مایه میزارن بجای اینکه به فکر کم کردن خرجشون باشن.

دیشب اومدم گفتم H500 داره با قیمت نسبتا مناسبی به فروش میره، تو کمتر از 12 ساعت از 4900 رسید به 6100. یعنی میانگین 100 تومن افزایش قیمت در هر ساعت. حالا شما بگید تو این 12 ساعته دلار انقد رفته بالا یا موجودی جدید کیسی که هر 4 ماه یه بار وارد کشور میشه، تو یه روز 2 بار وارد شده؟ البته دلالی فقط اسمش بده، درآمدش خوبه 😉 من که با پول کارمندی بزرگ شدم، الان 1000 تا درد و مرض روحی و جسمی دارم. واقعا در عجبم بچه های شما در آینده قراره چی بشن.

• لایک 2
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

لیون باید بیشتر به فکر آینده کسب و کار خودش و مردم باشه ، بعید میدونم کسب و کار لیون همینطوری بتونه ادامه پیدا کنه، چرا که مردم قیمتها رو مقایسه میکنند و خود لیون اوایل با قیمتهای خوب به موفقیت رسید.

ویرایش شده توسط ali shareei
لینک به دیدگاه

از اصل مطلب دور نشیم(البته تمام مشکلات ما به بحث سیاسی میکشه که طبیعی هست)

بنده خودم قبلا همیشه چیزی که نیاز داشتم از لیون تهیه میکردم هم به علت اینکه از برند هایی فروش داشتند که نه توی بازار و نه توی سایت ها دیگه پیدا میشد و هم اینکه ارزون تر بود ولی جدیدا هیچکدوم از این دوتا مزیت رو دیگه ندارند.

در مورد قیمت ها هم متاسفانه حتی دلار هم بیاد زیر 20 و ثابت بمونه که بعید میدونم مثل دفعه قبل چندماه طول میکشه که جنس ها قیمتشون معقول بشه،البته با این اوضاع کرونا و محدودیت واردات و کم بود جنس هم مزیت بر علت شده!

در 5 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

خیلی عذر میخام که تو فروم کامپیوتر، درباره کامپیوتر صحبت کردم. میشه یکی از همون به رخ کشی ها رو بهم نشون بدی؟

بله، کاملا مشخصه من چکارم، همینطور سطح شعور شما هم کاملا واضحه

بنده حرف با شما ندارم،سابقه پست های شما واضحه.

ویرایش شده توسط M4ST3R
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Buddy گفته است :

هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد، 

این مال زمانی هست که جا و مکانی برای صحبت سیاسی در نظر گرفته شده باشه

وقتی نیست

تو هر قسمت از این فضای مجازی بحث ها ناخودآگاه به سمت سیاست پیش خواهد رفت

ناظران فروم هم یه پنج دقیقه وقت بزارن پست هایی که شامل توهین به اشخاص و یا جناح هایی خاص هست رو پاک کنن نه اینکه بولدوزر بیارن کل تاپیکو صاف کنن

معمولا هم مسئولان و مدیریت فروم و سایت ها به خاطر توهین ها به اشخاص و یک سری موارد خاص زیر سوال میرن و باید جوابگو باشن نه برای بحث های سیاسی ساده

چندبار تاپیک هارو پاکسازی کنن و و کاربرانی که به خط قرمزها توهین میکنن اخراج کنن بعد دیگه بحث سیاسی هم بشه مشکل دار نخواهد بود

در ضمن من شروع کننده بحث سیاسی نبودم در تاپیک و وقتی دیدم بحث به این سمت کشیده شده جواب دادم

پس استارت  پاک شدن احتمالی این تاپیک رو من نزدم

و باز هم میگم نظر سیاسی دادن حق قانونی و حتی شرعی منی هست که یک شهروند ساده و با اطلاعات محدود هستم و لازم نیست حتما نخبه سیاسی باشی تا نظر بدی

این تفکر غلط رو از ذهنتون بیرون کنید

ویرایش شده توسط Goorani
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Buddy گفته است :

من نه شما رو میشناسم و نه نظراتت رو خوندم روی صحبت من با کسایی بود و هست که هدف تاپیک رو درک نکردن و به بی راهه کشوندنش. بحث این بود که لیون چرا قیمتاش الان باید از همه سایت های دیگه ی قطعه کامپیوتر بیشتر باشه تمام.

من عذرخواهی میکنم از طرف خودم بابت بحثی که خودم داشتم اگر یک مقدار تند شد هر چند حق خودم میدونم وقتی یک نفر میاد و من رو با خودش و ذات خودش جمع میبنده و دزد و دلال خطاب میکنه اون هم در یک مکان عمومی مثل اینجا دفاع کنم.

اما به طور کلی امیدوارم که مدیران انجمن بحث رو اگر میخوان پاکسازی کنن اما بحث اصلی رو باز بزارن و بیان پیگیری هم بکنند این برای کسب و کار خودشون هم خوبه.

منه نوعی چند سال پیش زمانی که با لیون آشنا شدم فروشگاه خوبی بود قیمتهای منصفانه داشت بعدتر قیمتها تغییر کرد و بیشتر شد. انتقال دیگه هم به لیون اون زمان این بود که بیشتر محصولات قیمت بالا داشت و محصولات اقتصادی کمتر بود. هر چند ممکنه این مشکل رفع شده باشه چون دقیقا محصولات رو چک نکردم.

اما در مورد قیمت مطمئنم که رفع نشده هر بار که یک محصول رو چک میکنم قیمت لیون معمولا بالاتر هست باید بگم 70-80 درصد موارد قیمت بالاتر هست و برخی اوقات اختلاف خیلی زیاد میشه.

هر چند این نقدها رو چند سال پیش با لیون داشتیم و متاسفانه حرکت و نتیجه خوبی حاصل نشد اما امیدوارم این بار اتفاق بیوفته. هر چند اگر بخوام روراست باشم شخصا برام مهم نیست چون کسب و کار من که نیست کسب و کار خودشون هست و اگر نمیتونن متوجه عمق مشکلشون بشن و بخوان تاپیک پاک کنن دلسوزی ما فایده ای نداری چون خودشون دلسوزی نمیکنن.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

به خاطر اینکه تمامی بدبختیهامون سر اون چیزی هست که همیشه روال تاپیکها به اون طرف سوق داده میشه ریشه اصلی مشکلات هموناست 

البته مدیران هم کم کاری میکنن و به جای پاک کردن پستهای نامربوط ، کل تاپیک محو میکنن این وسط هم که موضوع گرون فروشی لیون بود و جوابی براش نداشتن محو میشن با یک تیر دو نشون

دقیقا.مدیران یه جوری دلشون هم میخواد که تایپک ها منحرف بشه.اینطوری میتونن چنتا پست چالشی که اونها و سیستم اشتباهشون رو به چالش می‌کشه همراه با بحثهای متفرقه محو کنند.متاسفانه بعضی دوستان هم خواسته یا ناخواسته به تله می افتند و مسیر درست تایپکهارو منحرف میکنند.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

قبلا هم چینین قضیه ای بود یه  لیون زنگ میزدی اصلاح میکردن قیمتو و می گفتن اگر قیمت کمتری بود بگید تا کمترش کنیم  ولی دیگه ادم که  بوی پول به مشامش میرسه حریص تر میشه

دوست من الان هم هچین چیزی هست ، توضیحات بنده رو بخونید نوشتم که الان هم مشتری زنگ بزنه ما قیمت رو چک میکنیم

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، fatide گفته است :

مانیتور هم تو لیست واردات کالاهای ممنوعه ؟ والا الان تنها نتخابی که واسه ما مونده واسه خرید مانیتور 144هرتز یا باید دسته دو بخریم یا سفارش از امازون بدیم . یعنی وارد کننده نمیدونه بازار چیا نداره این وسط واردش کنه؟ یا واردش میکنن و تو انباراشون گزاشتن تا قیمت بره بالا . الان مانیتورایه 144 هرتزی که تو سایتا هست با قیمتایه 14-15 تومن همونارو تکی سفارش بدیم از امازون با حساب مالیات حمل و نقل و گمرک و همه چی باز 20 تا 30 درصد ارزونتر از سایتا در میاد . خوب شمایی که دسترسی به وارد کننده ها داری میتونی یه اطلاعی چیزی بدی به ما که حداقل بدونیم چرا اجناسی مثل مانیتور رفرش ریت بالا چرا اصلا تو بازار پیدا نمیشن؟

دوست من لیون کامپیوتر واردکننده کالا نیست ابن حرفی که شما میزنید شاید در مورد واردکننده های کالا صدق کنه اما مسئله ای که الان هست واردات کالا بسته شده از خیلی مرزها و خیلی از کالاها در گمرک گیر کرده و هنوز مجوز ترخیص کالا داده نشده ، لیون کامپیوتر از تامین کننده های لیست قیمت میگیره و با اون قیمت داره میفروشه و دخل و تصرفی در واردات کالا نداره دوست من 

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Hossein- گفته است :

لیون کامپیوتر 

بحث کلی ما اینکه قطعات رو با دلار 40 تومنی حساب نکنین

فهمیدن این موضوع انقدرم سخت نیست

اگرم که میخواین حساب کنین پس برای ساییتون آرزوی موفقعیت دارم

دوست من وقت شما بخیر باشه ، عزیز شما از وسط بحث اومدی بری عقب تر رو بخونی در مورد قیمت گذاری ها توضیح دادم دوست من ، موفق باشین

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، amir m گفته است :

1-کم بودن کالا قیمت ها رو بالا میبره یا انبار کردن و نگه داشتن اونا؟!

انبار لیون کالایی هست که تو سایت زدین ناموجود!! چرا؟

2-اگه تامین کننده قیمت تعیین میکنه چرا یه کالا با گارانتی مشابه بین فروشگاه شما و یه فروشگاه دیگه اختلاف قیمت بالای 500 تومن داره؟!

ی سوال دارم از شما ، ایا شما مطمن هستین کالاهای که روی سایت ناموجوده لیون توی انبارش داره ؟ دوست من توی همین فروم هست میتونی بری تاپیک مربوط رو باز کنی و بخونی روزی که دلار از 4 تومن شد 20 تومن توی همین فروم تاپیک زدیم و از افراد خواستیم راهکار بدن ک چیکار کنیم ، سه یا چهار تا از نظرات رو اجرا کردیم و انجامش دادم یکی از اونها تخفیف دادن روی موجودی لیون کامپیوتر بود و این کار رو کردیم ، خیلی کارا کردیم که توی اون زمان به اندازه خودمون هوای مصرف کننده رو داشتیم ، همین فروم رو بخونی به چیزی که میگم میرسی عزیزم ، الان هم تاجایی ک تونستیم پشت مصرف کننده بودیم ، نمونش رو برات تعریف میکنم ، اول سال اومدن بازار رو پلمپ کردن همه فروشگاهای انلاین در زمینه کامپیوتر اومدن سفارش مشتری ها رو لغو کردن و تحویل ندادن ، اما لیون کامپیوتر توی اینستاگرام و سایت اطلاعیه گذاشت ک سفارش های که قبل از 20 فروردین ثبت شدن رو بدون افزایش قیمت تحویل میدیم و تغییری ایجاد نکردیم، دوست من به نظرم اول تحقیق کن 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، m.reza گفته است :

دوست عزیز سلام

یه سوال رو ممنون میشم پاسخ بدید

محصول Logitech G910 spectrum به چه دلیلی باید ۱ ملیون تومن بیشتر از قیمتی که در سایت های دیگه موجود هست ، در سایت لیون به فروش برسه ؟

هم شما و هم فافا بطور مستقیم محصول رو از شرکت اسپیرو تهیه می‌کنید . از حدود یک ماه پیش تا الان هم من ندیدم که محصول در فروشگاه لیون ناموجود بشه( مدتی این محصول رو برای خرید مد نظر داشتم) ، پس شاید بشه اینطور برداشت کرد که این کیبورد از قبل توی انبار شما موجود بوده . ( با این تگ قیمتی هم محصولی نیست که فروش بالایی داشته باشه )

قیمت فروش سایت فافا برای این محصول ۴۹۰۸ تومن هست ، بیشتر از یک ملیون تومن زیر قیمت شما

تا همین ۴ روز پیش هم شرکت اسپیرو. به عنوان تامین کننده کالا این محصول رو در سایت دیجیکالا عرضه میکرد به قیمت ۴۶۷۵ که تازه بخاطر فروش در دیجیکالا قسمتی از این مبلغ به عنوان کارمزد ، سهم دیجیکالا بود . حالا شما بفرمایید که در همین یک مورد ، چه دلیلی برای این مقدار اختلاف قیمت وجود داره ؟

در وضع فعلی  فکر میکنم که اگر شما این کالا رو بجای اینکه از تامین کننده تهیه کنید؛  از سایت فافا بخرید و مقدار سود عرف رو هم روی اون بکشید ، باز هم قیمت این محصول به ۵۹۶۰ نخواهد رسید . با این اوصاف اینکه چطور این قیمت رو برای این محصول درنظر گرفتید ، الله اعلم !

موفق باشید

20200721_182106.thumb.png.f253bbcd78e6a917527b9dca7158c4e7.png20200721_182039.thumb.png.30bebb6c5fd47f3a90a8268e8a9719a2.png20200721_181742.thumb.png.46e7d2644b73d53f403bb752e336106a.png

سلام دوست من وقت شما بخیر باشه 

عزیز این کالا در انبار لیون کامپیوتر ناموجود هست و به صورت مستقیم از نماینده تهیه میشه ، کالای که توی سایت شهر فافا هست موجودی از قبل هست ، این مسئله رو میتونید از مدت گارانتی باقی مانده کالا متوجه بشین ، اما قیمت جدید این کالا که همین امروز استعلام گرفتیم بالاتر از قیمتی هست که سایت شهرفافا گذاشته.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...