رفتن به مطلب

بهترین روش خرید کالا از خارج از کشور چی هست ؟ لطف کنید نظراتتون رو بگید ممنون میشم دوستان

Arsa Vista Shop
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 15 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

تونستید به جمع بندی درستی برسید ؟

اخر هم نه . بهترین سایت برای خرید واقعا کدام هست من موندم .

لینک به دیدگاه

من از مالتینا یک سفارش انجام دادم ، فرداش گفتن ک ۶ دلار کمتر پرداخت شده و باید اون مبلغ رو بدی ! ۱۱۸ ت خلاصه اضافی پرداخت کردم بابت جنس ۲.۴ تومنی ، یک هفته بعد هم تماس گرفتن که بگن آقا جنستون دیر تر از موعد مقرر میرسه 

دیگه خدا میدونه ک کی میرسه و چطور 

نتیجه رو میگم 

بازم با همه این وضعیت ها که نزدیک به ۸۰۰ هزار تومن کارمزد و گمرکی میخوره ، قیمت نصبت به جنس مشابه ای که تو مملکت عزیزمان هست نصفه! 

نمی‌دونم کی قراره یک فکری به حال قیمت گذاری پردازنده های رایزن ، رم و مانیتور بشه! 

چه قدر می‌خوان از خون مردم بکشن

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

ازدوستان داخل تالار کسی نیست  با سود منصفانه وارد ات  انجام بدهد 

بنده هم چند تا قطعه نیاز داشتم

لینک به دیدگاه

دقیقا از اول سال 2018 که حدود 2 سال قبل میشه ارسال مستقیم پستی از امریکا به ایران توسط پست امریکا بنام usps بدلیل ورود ترامپ و افزایش تحریم ها قطع شد مشکلات شروع شد ... تا قبل از اون تاریخ در ارسال مستقیم از امریکا به ایران بسته ها از امریکا میرفتن امارات بعد با یکی از شرکتهایی که به تهران پرواز داشت مثل اتحاد یا امارات یا ماهان میومدن تهران خیلی راحت و بدون مشکل

ولی از اول 2018 پست امریکا ارسال به ادرس ایران نداره و هر بسته ای باید بره به کشور ثالث یا امارات یا ترکیه اونجا تحویل داده بشه به شخص واسطه بعد از اونجا دوباره پست بشه به ایران هم هزینه ها بیشتر میشه و هم زمان طولانی تر ... تا اواخر سال 2018 باز شرایط بهتر بود و زمان ارسال ها خیلی طولانی نشده بود ولی بعد از اون باز هم شرایط سختر شده ... شرایط کشور جوری شده که ارسال به ایران از هر جایی سخت شده  ادرس ایران رو بسته پستی یعنی یک گیر و گوری یک مشکلی تو کار پیش بیاد بخاطر همین بسته ها از کشور ثالث به ایران بنظرم جور دیگه ای ارسال میشن بخاطر صرفه جویی در هزینه ارسال ... بخاطر اینکه از امریکا با پست هوایی بره کشور ثالث  باز دوباره از اونجا بخاد پست هوایی بشه تا ایران گرون تموم میشه

در نتیجه الان هم بسته ها و خرید ها میرسن ولی دیر میرسن به نسبت 1 سال قبل و خیلی خیلی دیر میرسن به نسبت 2 سال قبل و قبلترش

و اینکه سایتها میزنن فلان قدر پول گمرک برای این کالا فکر نمیکنم انچنان پولی بابت هزینه گمرک بدن(با توجه به اینکه خودم چندین بار تجربه ترخیص از گمرک در شرکت پست دارم) چون  گمرک قیمت کالاها نداره و هم اینکه فاکتور یا قیمت رو کالا ها نیست اگر هم باشه میکنن یا مخدوش میکنن مثلا من یکبار جنس سفارش دادم از همین سایتهای خرید از خارج ولی روی لیبل قیمت با ماژیک سیاه کرده بودن😁 بیشتر اون مبلغ گمرکی رو حساب کارمزد برمیدارن چون اون مبالغی که بابت کامزد میزنن اصلا براشون بصرفه نیست البته این نظر من هست 

یک شرکت پستی داخلی هست بنام PDE که خرید هم انجام میده از کشورهای مختلف البته قیمتهاش بالا هست و هم اینکه بصورت علی الحساب فاکتور میده ولی چون خودشون تو کار پست و ارسال بسته از ایران به تمام دنیا مخصوصا امریکا و کانادا هستن سریع بودن تجربه ای که داشتم 15 روزه از امریکا جنس تحویل دادن . سایتشون میتونید چک کنید 

ویرایش شده توسط ahmad91
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان کدوم یک از سایتهای واسطه بهتره ، جنس آکبند میده ؟ معتبرتره

مالتینا که توی نت ناراضی زیاد داره ، ایگرد چطوره ؟

لینک به دیدگاه

پیشنهاد می کنم مدیریت یا هر فرد دیگه ای یک تایپیک (یا همین تایپیک) با این موضوع به صورت دائمی ایجاد کنن تا تو این زمینه تایپیک های شخصی زده نشه و همه یه منبع برای مراجعه داشته باشند
@Hamed

ویرایش شده توسط e_mehdi
لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

بنده تجربه خرید (البته خرید که چه عرض کنم چون در نهایت جنسی خریداری نشد!) هم از مالتینا و هم ایگرد رو داشتم.

داستان این بود که بهار امسال میخواستم چند قطعه کامپیوتری از این دو سایت خریداری کنم ، چهار بار و چهار کالای مختلف رو از مالتینا و دو بار هم از ایگرد سفارش ثبت کردم که هیچ کدومش هم به سرانجامی نرسید.

پشتیبانی مالتینا بهم گفت که بعضی وقتا آمازون سفارش ها رو بدون اینکه به ما اطلاع بده لغو می‌کنه که خب از شانس خوب ما چهار بار این اتفاق افتاد ، البته پشتیبانیشون انصافا خیلی خوب و خوش برخورد بودن و مبالغ رو هم ظرف ۷۲ ساعت به حسابم عودت دادن.

ایگرد هم اون موقع قیمتاش به صرفه تر بود ولی بعد از سفارش زنگ زدن و گفتن که امکان وارد کردن کالاهایی که مد نظر بنده هست رو ندارن و خب پول رو به حسابم برگشت دادن.

نهایتا هر چی حتی نیاز داشتم رو مجبور شدم از بازار داخلی کشور تهیه کنم.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در 20 دقیقه قبل، shayantale گفته است :

کسی تجربه سفارش از ایرانیکارت رو داره؟ 

من خواستم سفارش بزارم ولی نماد نداشتن اون موقع

لینک به دیدگاه

10 hours ago, Daniel Stark said:

من خواستم سفارش بزارم ولی نماد نداشتن اون موقع

تلیله هم نماد داشت

نماد راه خوبی برا اعتماد نیست

لینک به دیدگاه

On 14 شهریور 1398 at 4:05 PM, Saeed Joola said:

من از زاکولا خرید کردم که 3 ماهی طول کشید و پشتیبانیش خوب نبود اخر با مدیرش حرف زدم گفت که کالاتو اشتباها دادیم یکی دیگه بعد خلاصه با کلی پیگیری صاحب سایت از سایت لک لک برام خرید کرد که کالا تو بهترین وضعیت دستم رسید و هزینه اضافه هم نگرفت و هفته پیش هم از مالتینا سفارش گذاشتم ببینم چطوره براتون می نویسم

سلام

قطعه بدستم رسید و بسته بندی عالی و زمانشم بد نبود مالتینا رو پیشنهاد میدم برای خرید 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Saeed Joola گفته است :

سلام

قطعه بدستم رسید و بسته بندی عالی و زمانشم بد نبود مالتینا رو پیشنهاد میدم برای خرید 

چقدر طول کشید به دست شما برسه و پول اضافه نگرفتن؟ 

لینک به دیدگاه

سلام من از ایگرد خرید کردم بسیار خوب بود و دقیقا سه هفته ای جنسم رو تحویل داد . ولی در تاریخ 6 شهریور  یک خرید از سایت شیپینو داشتم که هنوز دستم نرسیده. دوستان کسی از این سایت خرید داشته؟

شیپینو

خوبی سایتش اینه که فقط منحصر به امازون نیست و تقریبا از هر فروشگاهی بخواین براتون خرید رو انجام میدن

لینک به دیدگاه

من در تاریخ اول مهرماه یه مانیتور ایسوس Rog Swift PG279QZ  از مالتینا سفارش دادم و در تاریخ 22 مهرماه با من تماس گرفتند و گفتند که سفارش شما رو آمازون کنسل کرده و چون قیمت کالا 50 دلار گرون شده باید مبلغ یک میلیون و پنجاه هزار تومان دیگه پرداخت کنید! ( با احتساب هزینه گارانتی )

درصورتیکه اونموقع که من مانیتور رو سفارش دادم اگر اینها همون وقت خرید کرده باشند ،، پس دیگه نباید این افزایش قیمت جدید پای من حساب میشد ( بنظرم منتظر هستند تا یه افزایش قیمت در آمازون بخوره و بعد بهانه کنند که آمازون سفارش رو کنسل کرده و باید به قیمت جدید دوباره پاتون حساب کنیم - اونهم بعد از گذشت 20 روز ! )

بهرحال من مبلغ مابه التفاوت رو همون روز به ناچار براشون به حساب ریختم و تا الان 27 روز از سفارش من گذشته و هیچ خبری هنوز نشده ...

خدا به خیر بگذرونه !  به فنا نریم شانس آوردیم  😂😂 😂

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

من در تاریخ اول مهرماه یه مانیتور ایسوس Rog Swift PG279QZ  از مالتینا سفارش دادم و در تاریخ 22 مهرماه با من تماس گرفتند و گفتند که سفارش شما رو آمازون کنسل کرده و چون قیمت کالا 50 دلار گرون شده باید مبلغ یک میلیون و پنجاه هزار تومان دیگه پرداخت کنید! ( با احتساب هزینه گارانتی )

درصورتیکه اونموقع که من مانیتور رو سفارش دادم اگر اینها همون وقت خرید کرده باشند ،، پس دیگه نباید این افزایش قیمت جدید پای من حساب میشد ( بنظرم منتظر هستند تا یه افزایش قیمت در آمازون بخوره و بعد بهانه کنند که آمازون سفارش رو کنسل کرده و باید به قیمت جدید دوباره پاتون حساب کنیم - اونهم بعد از گذشت 20 روز ! )

بهرحال من مبلغ مابه التفاوت رو همون روز به ناچار براشون به حساب ریختم و تا الان 27 روز از سفارش من گذشته و هیچ خبری هنوز نشده ...

خدا به خیر بگذرونه !  به فنا نریم شانس آوردیم  😂😂 😂

مالتینا که معتبره ولی وقتی ویکالا با قیمت بهتر میاره چرا مالتینا 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

ویکالا خوب هست؟ من آخر گیج شدم که از چه سایت خرید کنم. 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

قیمت ارزونتر که نمیاره

همین الان هم 2 تا کالا رو تست کنی متوجه میشی

1.thumb.jpg.25b3b03b2da0b19d588479996dd8392c.jpg

2.jpg.4cdd26e8da4b82ec8f6e764ab54fecb7.jpg

من خودم از مالتینا چندتا خرید داشتم 

همیشه هم توی بازه 40 تا 45 روز رسیده دستم 

حتی اونی که پول بیشتر دادم که زودتر برسه

--------------

لینک کالا

ویرایش شده توسط m.b.z
اضافهکردن لینک کالا
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، zen گفته است :

ویکالا خوب هست؟ من آخر گیج شدم که از چه سایت خرید کنم. 

ویکالا و ایگرد و مالتینا هر سه خوب و قابل اعتماد هستن ولی ایگرد مقداری از اون دوتا با کیفیت تره ولی به طور کلی هیچ کدوم عیبی ندارن

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، m.b.z گفته است :

ویکالا در کالاهای سنگین وزن مثل مانیتور یا تلویزیون یا کیس کامل گاها چندین میلیون از رقباش قیمت کمتری داره

مانیتوری که اون دوتا با ده و نیم میلیون میاوردن ویکالا با 9 تومن و تلویزیونی که اون دو تا چهل میلیون میگرفتن ویکالا با 34 تومن می‌آورد 

کلا ویکالا تو کالاهای سنگین خیلی به صرفه هست 

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

ویکالا در کالاهای سنگین وزن مثل مانیتور یا تلویزیون یا کیس کامل گاها چندین میلیون از رقباش قیمت کمتری داره

مانیتوری که اون دوتا با ده و نیم میلیون میاوردن ویکالا با 9 تومن و تلویزیونی که اون دو تا چهل میلیون میگرفتن ویکالا با 34 تومن می‌آورد 

کلا ویکالا تو کالاهای سنگین خیلی به صرفه هست 

الان تست کردم 

و گفته شما کاملا درسته

لینک به دیدگاه

19 hours ago, zen said:

چقدر طول کشید به دست شما برسه و پول اضافه نگرفتن؟ 

والا فک کنم 40 روز شد

هزینه اضافه نگرفتن

لینک به دیدگاه

سفارش من از مالتینا بعد 96 روز رسید .یه سفارش دیگه هم از سایت پرفورمنس پی سی امریکا داشتم که یکی از دوستان گل همین فروم زحمتشو کشید و بسیار سریع هم رسید به ایران و انشااله تو همین هفته میرسه ب دستم

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، hamed1715 گفته است :

سفارش من از مالتینا بعد 96 روز رسید .یه سفارش دیگه هم از سایت پرفورمنس پی سی امریکا داشتم که یکی از دوستان گل همین فروم زحمتشو کشید و بسیار سریع هم رسید به ایران و انشااله تو همین هفته میرسه ب دستم

96 روز یا خدا؟ 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، zen گفته است :

96 روز یا خدا؟ 

اره والا بعد من یه هدست سفارش دادم به دوستان توی پی سی مکس 28 روزه رسید و سفارش دیگه که از طریق دوست عزیزم انجام شد فکر کنم 17 روزه رسید ایران

لینک به دیدگاه

سلام، دوستان من قصد دارم از سایت Kargo.biz یدونه XIM Apex بگیرم که از طریقه آمازونه ترکیه هستش و شرکت کارگو با یه آدرسی که در ترکیه خریداری میکنی مرسوله رو به اون آدرس ارسال میکنه و بعدش به ایران فرستاده میشه، و اگر از سایتهای ترکیه ای خرید کنی 2 هفته ای میرسه ایران.

کسی تا بحال از این سایت خریدی انجام داده؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی عجله دارم ممنون میشم اگر تجربه ای دارید با من به اشتراک بزارید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...