رفتن به مطلب

" طرفداران " : پاسکال

.VFSDF.
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

91of0o21hlkpxyvt8cue.jpg

هر وقت این جوک "AMD کبیر" رو میشنوم، یکی از تار مو هام که سفید بود دوباره سیاه میشه! :laughing:

ببین به چه روزی افتادن دست به دامن کنسول قوطی هان! چون AMD رفته رو یه سری محصولات شکست خورده سرمایه گذاری کرده لابد شرکت عضیمیه. که خب میبینیم خدارو شکر به لطف جگوار کنسول هایی که یک دهه عمر میکردن به سرعت با مدل سریع تر جایگذین شدن =)) گل کاشتی AMD جان. لایسنس nvidia گرونه، کلاسش بالاست. هوش مصنوعی دستشه، نه دسته کنسول!

AMD اگه کسی بود که بشه روش حساب کرد دوتا مادربرد 4Way براش میومد تا الان، دوتا کارت OC ادیشن میزدن ازش، دوتا لپ تاپ گیمینگ داده بود و یه عالمه کار دیگه که AMD تو خوابم نمیتونه ببینه البته به شکرانه معماری های مندآروردی و حول حولکی. حیف نعمت های زیر 20 مثل لیترو گرافی های 16 و 14 که دست بعضی نا بلدان افتاده آبروی PC رو برده. *dry#

AMD لازم نبوده و نیست برای کسی خط و نشون بکشه، همون آب دست مال برداره خط خطی های قبلیشو پاک کنه هنر کرده.

الانم برین مثل سری های قبل دکمه نقل قول رو بزنید و باز خیال بافی کنید. کیه که گوش کنه؟ زهی خیال باطل؛ بزک نمیر بهار میاد، AMD با خیار میاد! :D

وای دلم... :wacko:

اینو گفتم که بدونید اینجا سنگر سفته. برید تاپیک های 160 صفحه ای خودتون قسه هاتون رو دور آتییش گرم پولاریس برای هم دیگه تعریف و به به و چه چه کنید، کسی هم کاری به کارتون داره. اینجا مال انویدیاییاست، چه انویدیا دزد باشه چه نباشه چه هر چیز دیگه ای؛ خون خودتون هم کثیف نکنید، ارزش نداره.

محفوظ باشید. @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 573
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

AMD’s high-end “VEGA” GPU reported to be coming in the first half of 2017

amd معماری وگا تو سال 2017 تازه میخواد عرضه کنه 13.gif21.gif24.gif یا خدا تا اون موقع که پدر بزرگ ولتا هم رونمایی شده :D

البته من بارها در این مورد توضیح داده بودم ( مثل روز روشن بود ) اما عشاق amd متاسفانه چشماشونو روی حقیقت بسته بودن

وقتی کارتی مثل rx480 مصرفی معادل 175 وات داره این یعنی amd باید برای شکست دادن کارت گرافیک 1080gtx کارتی معادل 350 وات عرضه کنه تا بتونه 1080gtx شکست بده :D  این یعنی ابروریزی برای amd

برای همین به ناچار تصمیم گرفته تا 2017 هیچ کارتی عرضه نکنه تا بتونه نقص فجیع و افتضاح معماری شو برطرف کنه

واقعا نمیدونم طرفدارای amd یعنی باید تا سال 2017 صبر کنن تا سری جدید کارتهای amd وارد بازار بشن؟؟؟؟ خدا صبر بده :D

فقط میتونم بگم کسی که اندک اطلاعاتی هم در مورد دنیای کارت گرافیک داشته باشه براحتی میتونه با این خبر عمق فاجعه در amd درک کنه

TITAN-X-345-83.jpg

فکر می کنید انویدیا به چه علت برای نود 14nm با سامسونگ قرار داد بست! خودشون گفتن توقع افزایش کارایی نداشته باشید و بهبود در مصرف هدف گرفته شده.

در قدرتمندی Titan X Pascal شکی نیست ولی این کارت با 3584 واحد پردازشی و نود 16 نانومتری نشون داد که اشتهای بیشتری در مصرف برق از Fury X با 4096 واحد پردازشی و نود 28 نانومتری داره. @};-

لینک به دیدگاه

هر وقت این جوک "AMD کبیر" رو میشنوم، یکی از تار مو هام که سفید بود دوباره سیاه میشه! :laughing:

ببین به چه روزی افتادن دست به دامن کنسول قوطی هان! چون AMD رفته رو یه سری محصولات شکست خورده سرمایه گذاری کرده لابد شرکت عضیمیه. که خب میبینیم خدارو شکر به لطف جگوار کنسول هایی که یک دهه عمر میکردن به سرعت با مدل سریع تر جایگذین شدن =)) گل کاشتی AMD جان. لایسنس nvidia گرونه، کلاسش بالاست. هوش مصنوعی دستشه، نه دسته کنسول!

AMD اگه کسی بود که بشه روش حساب کرد دوتا مادربرد 4Way براش میومد تا الان، دوتا کارت OC ادیشن میزدن ازش، دوتا لپ تاپ گیمینگ داده بود و یه عالمه کار دیگه که AMD تو خوابم نمیتونه ببینه البته به شکرانه معماری های مندآروردی و حول حولکی. حیف نعمت های زیر 20 مثل لیترو گرافی های 16 و 14 که دست بعضی نا بلدان افتاده آبروی PC رو برده. *dry#

AMD لازم نبوده و نیست برای کسی خط و نشون بکشه، همون آب دست مال برداره خط خطی های قبلیشو پاک کنه هنر کرده.

الانم برین مثل سری های قبل دکمه نقل قول رو بزنید و باز خیال بافی کنید. کیه که گوش کنه؟ زهی خیال باطل؛ بزک نمیر بهار میاد، AMD با خیار میاد! :D

اینو گفتم که بدونید اینجا سنگر سفته. برید تاپیک های 160 صفحه ای خودتون قسه هاتون رو دور آتییش گرم پولاریس برای هم دیگه تعریف و به به و چه چه کنید، کسی هم کاری به کارتون داره. اینجا مال انویدیاییاست، چه انویدیا دزد باشه چه نباشه چه هر چیز دیگه ای؛ خون خودتون هم کثیف نکنید، ارزش نداره.

محفوظ باشید. @};-

خخخخخخخ

اتفاقا خوب شد که از کارهای انویدیا و ای ام دی در مورد کنسول ها صحبت کردید .

وقتی که ps3 با کمک انویدیا ساخته شد

شرکت سونی مجبور شد که هر کدوم رو با 300 دلار ضرر بفروشه

تا 3 ، 4 سال بعد ( 2010 ) سونی هنوز روی ps3 ضرر میداد !!!

اگر یه کم منصف باشیم و قیمت های  رو مقایسه کنیم متوجه میشیم ای ام دی کبیر کاری کرده که انویدیا هرگز توانایی انجامش رو نداشته .

بخش پلی استیشن فعلا بیشترین سود دهی رو برای سونی داره و اگر حرف از کنسول بعدی می کنن برای تجهیز بیشتر این بخش هستش .

سونی از همکاری با ای ام دی پشیمون نیست چون داره باز هم قرارداد امضا میکنه .

اینجا مال انوییاست ؟؟؟؟

خخخخخخ

یه نگاه به مطالب داخلش بندازید متوجه میشید بیشتر از هر تاپیک دیگه ای از ای ام دی صحبت شده .

در دروغ گویی انویدیا که شکی نیست اظهر من الشمس هستش . کسی اینجا خون خودش رو کثیف نکرده این طرفدارهای انویدیا هستند که هر از گاهی یه خبر از ای ام دی میاد شروع میکنن به تمسخر بقیه .

نمونش پستی که استارتر پس از کلی خاک خوردن تاپیک زدن !!!!

موفق باشید !!!

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

محفوظ باشید. @};-

بنجامین باتن شما که عنوان (عضو تیم LionTV ) رو با خودت یدک میکشی چرا اینقدر فشار میاری به خودت که AMD کبیر بده ؟

هیف که المپیک تمام شده وگرنه طلا رو شاخش بود rolling%20on%20the%20floor.gif

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

فکر می کنید انویدیا به چه علت برای نود 14nm با سامسونگ قرار داد بست! خودشون گفتن توقع افزایش کارایی نداشته باشید و بهبود در مصرف هدف گرفته شده.

در قدرتمندی Titan X Pascal شکی نیست ولی این کارت با 3584 واحد پردازشی و نود 16 نانومتری نشون داد که اشتهای بیشتری در مصرف برق از Fury X با 4096 واحد پردازشی و نود 28 نانومتری داره. @};-

آقا معین، دوست عزیز.

ic3n1n1uskrf95pr4nia.png

الان 780ti از تایتان ایکس هسته کودا کمتر داره، کی بیشتر مصرف میکنه؟ مشخصا 780Ti چون معماریش قدیمی تره.

تعداد ترانزیستو هست که اول تو مصرف کارت تاثیر میزاره بعد لیتروگرافی شاید سومم تعداد هسته پردازشی.

تو همین چارتی گه گذاشتین 1080 از 980ti مصرفش کمتره، در حالی که هسته پردازشیشم کمتره(2560 برای 1080 و 2816 برای 980ti).

اینکه مصرف تایتان پاسکال فقط 5 درصد از فیوری ایکس بالا تره در حالی که 25 درصد ترانزیستور بیشتری داره نمیگم معجزس، چون لیتروگرافیشم کوچیک تره.

پس اگه دوتا کارت یک تعداد هسته پردازشی داشته باشن و تعداد ترانزیستور هاشون هم یکی باشه = صد در صد کارتی مصرفش کمتره که لیتروگرافیش کوچیک تره. غیر اینه؟

اما اینکه بعد از گذشت یک نسل از کارت های رادئون کارتی مثل 480 ضعیف تر از 1070 عمل میکنه در حالی که تو لیتروگرافی برتری داره (14 درمقابل 16) + در تعداد هسته پردازشی هم برتری داره (2304 درمقابل 1920) اما می بینیم با وجود ترانزیستور کمتر (5.7میلیون درمقابل 7.2میلیون) نتیجش میشه کارتی که مصرف نزدیک و دمای بالاتر (نسبت به 1070) رو رقم زده. میشه توضیح بدید به من که چرا این اتفاق افتاده و وقاعدتا مهندسی کی زیر سواله این وسط؟

RX-480-ABC-91.jpg

بنجامین باتن شما که عنوان (عضو تیم LionTV ) رو با خودت یدک میکشی چرا اینقدر فشار میاری به خودت که AMD کبیر بده ؟

هیف که المپیک تمام شده وگرنه طلا رو شاخش بود

من نمیگم AMD بده، آمار فروشتون میگه! :clapping:

هیشکی حاظر نمیشه بخره!! :wacko: کلا دو درصد سهم فروش رادئون پیشرفت داشته. اگه اشتباه میکنم نشون بده، شاید بیشتر شده من خبر ندارم!!! :-?

----------

آقا وحید، معماری پاسکال اومد و تاریخ رو با 1070 و 1080 رقم زد و برای ماها پروندش تا عرضه 1080Ti بستس. 1060 فقط برای حالگیری AMD ساخته شد تا همن مارک mid-range رو هم انویدیا بدست بگیره. حالا چون سری 900 GT نداشت مثل 930 و 940 ممکنه خبری هم از 1030 و 1040 نباشه پس نگراران بازار 460 و 470 های entry-level نباشید شاید اونا کاری کردن.

شما هم که راست میگی آخه PS3 هزار دلار می ارزید سونی بدبخت مجبور شد به اندازه پول یه کنسول تخفیف بده وگرنه میشد با 300 دلار دوتا PS3 برد خونه. این یه تیکرو باحال اومدی خدایی، قرارداد که امضا میشه بین amd و sony شما بالا سرشونی؛ لابد کمیسیون هم میگیری! :cool:

لینک به دیدگاه

من نمیگم AMD بده، آمار فروشتون میگه! :clapping:

هیشکی حاظر نمیشه بخره!! :wacko: کلا دو درصد سهم فروش رادئون پیشرفت داشته. اگه اشتباه میکنم نشون بده، شاید بیشتر شده من خبر ندارم!!! :-?

----------

فقط شما میگی :D

5 درصد افزایش داشته + 7.7 درصد هم افزایش سهم کارتهای غیر رفرنس که اون 7.7درصد حساب نمیشه چون پولش تو جیب شرکای amd کبیر میره

دادش -- عزیز --  بزرگ این صحبتها قدیمی شده چیز جدید چی داری؟؟؟ :-? :D

تاپیکهای پارسالت هم بیارم بالا همینارو گفته بودی =))

1060 فقط برای حالگیری AMD ساخته شد تا همن مارک mid-range رو هم انویدیا بدست بگیره.

techpowerup_rx480vs1060.jpg

چون هنوز توی صفحه ی اصلیه techpowerup بود گزاشتم

کلا آمارایی که میدی بوی فن بوی بودن میده من احساس میکنم فن بوی انویدیا باشی درسته ؟ اگه اشتباه میکنم بگو !!! :-?

لینک به دیدگاه

دویل جان چرا الکی خودتو ناراحت میکنی اینجا شده دورهمی فن بوی های AMD منتظرن یه چیزی بگی سریع بیان خودشون رو قاطی کنن

انگار کسی یهشون اهمیت میده امار فروش پردازنده های گرافیکی

176b.jpg

میگه AMD یواش یواش باید جمع کنه بره

لینک به دیدگاه

این عدایی که گفتیو یه صرم میزاشتی جلوشون فرق چندانی نداشت. چارت بیار جیگر :x

زرشک! مردم از خنده! عمو جون F5 میدونی چیه؟ همون صفحه چند بار F5 بزن مجدد میتونی رای بدی! اینم من باید بهت یاد بدم؟ انتظار داری نتیجش درست هم باشه؟ پیشنیاز چیزی گذروندی یا نه. :cool:

دویل جان چرا الکی خودتو ناراحت میکنی اینجا شده دورهمی فن بوی های AMD منتظرن یه چیزی بگی سریع بیان خودشون رو قاطی کنن

176b.jpg

شرمنده با هم فرستادیم. نه من امروز فاز خنده گرفتم دوستان هم قدم رنجه کردن، کلبه ما تشریف فرما شدن! حیفه این موقعیتا دیگه گیر نمیاد... ^_^

ویرایش شده توسط ـ۞ Devileytion ۞ـ
لینک به دیدگاه

اصلا ماها فن بوی ناسلامتی اینجا تاپیک طرفدارای پاسکال

لینک به دیدگاه

این عدایی که گفتیو یه صرم میزاشتی جلوشون فرق چندانی نداشت. چارت بیار جیگر :x

زرشک! مردم از خنده! عمو جون F5 میدونی چیه؟ همون صفحه چند بار F5 بزن مجدد میتونی رای بدی! اینم من باید بهت یاد بدم؟ انتظار داری نتیجش درست هم باشه؟ پیشنیاز چیزی گذروندی یا نه. :cool:

http://techreport.com/news/30551/amd-claws-back-some-discrete-gpu-market-share

مگه وبلاگ بهاره خانومه که رفرش بزنی باز بتونی رای بدی =))

شما برو f5 بزن 500بار به 1060 رای بده ببین چی میشه  :laughing:

قربونت برم من الهـــــــــــــــی :D  @};-

لینک به دیدگاه

مگه وبلاگ بهاره خانومه که رفرش بزنی باز بتونی رای بدی =))

شما برو f5 بزن 500بار به 1060 رای بده ببین چی میشه  :laughing:

قربونت برم من الهـــــــــــــــی :D  @};-

آخ آخ پدر تجربه بسوزه. انقدر مافیا کردن به اینو اون مثبت دادن و نظر سنجی بهم زدن، همه اسکریپتارو بلد شدن!

من که رفتم از خدا بترسم... =;

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

176b.jpg

باز خواستی فقط اسپم داده باشی اومدی یعنی چارت گذاشتی منبع با تاریخش رو بزار تا خودت ببینی این چارت واسه چه تاریخیه !!!!

فن بوی های AMD !!!! خوب اگه تاپیک طرفداران پاسکال هست چرا میاید اینجا از AMD بدگویی و صحبت میکنید !!!! وقتی تویه تاپیک طرفداری انودیا صحبت از AMD میکنی انتظار داری جواب نشنوی ؟؟!!!

به خاطر شما هم که شده AMD هست تا انودیا جیبهای شما رو خالی نکنه (البته الان واردکننده ها دارن این وظیفه الهی انودیا رو در غیابش که در ایران حضور نداره به نحو احسن انجام میدن  :D  )

همین الان اگه تایتان پاسکال موجود شه باید 12 میلیون پول بدی نوش جونت داداش بر حال کن =)) =))

درضمن نگفتی الان احساس گیم ورکز داری یا نه =)) =)) =)) =)) =))

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

وقتی 480 به این خوبی هستش نیاز به 490 بسیار کم میشه .

تو تاریخ باید ثبت بشه این غزل :eek: rolling%20on%20the%20floor.gif اصلا amd برای چی کارت گرافیک تولید کنه ؟ 10 تا rx480 بیاد کراسفایر کنه اینجوری تا ابد از NVIDIA جلو میزنه  rolling%20on%20the%20floor.gif  rolling%20on%20the%20floor.gif  rolling%20on%20the%20floor.gif

اشکال نداره فعلا تا 2017 صبر کنید شاید خورشید نمایان بشه . فعلا که تاج خورشید تو کسوف گیر کرده

این خورشید تا سال 2017 طلوع نمیکنه :laughing:

ویرایش شده توسط .VFSDF.
لینک به دیدگاه

نام این معماری انویدیا از پاسکال فیلسوف و ریاضی‌دان و الهی‌دان فرانسوی برگفته شده، برای پیشگامی پاسکال در محاسبه‌ی خودکار و ادای دین به وی . پاسکال در دوره‌ای انزوا گزیده‌ بود تا  به گفته‌ی خودش به "مشاهده‌ی عظمت و حقارت آدمی" بپردازد. فصلی از کتاب "ریاضی‌دانان نامی " نوشته‌ی اریک تمپل بل که درباره‌ی پاسکال هست هم "عظمت و حقارت آدمی"  نام دارد. پاسکال‌وار می‌پرسم بهتره شخص کاری کند که صفات منفی اطرافیان آشکار بشه با صفات مثبت‌شون؟ 

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آماری که موجود هستش از رشد فوق العاده AMD در سال 2016 میگه:

post-10788-0-85206900-1472487651_thumb.jpg

post-10788-0-07556100-1472487656_thumb.jpg

post-10788-0-89892400-1472487660_thumb.jpg

post-10788-0-00080300-1472487665_thumb.jpg

post-10788-0-65090800-1472487668_thumb.jpg

منبع هم زیاده، ولی Mercury این اطلاعات رو جمع آوری کرده...

http://www.pcper.com/news/Graphics-Cards/AMD-Gains-Significant-Market-Share-Q2-2016

http://www.pcper.com/news/Graphics-Cards/AMD-Gains-Market-Share-Q116-Discrete-GPUs

http://wccftech.com/amd-takes-gpu-share-nvidia-q1-2016/

رشد فقط در بخش GPUهای دسکتاپ نیست و رشد فوق العاده در فروش موبیلیتی ها هم بسیار دیدنی هستش!!!

با توجه به گفته دوستان، آمار فروش گوینده خیلی چیزهاست، همچین رشد وحشتناکی، فقط یه دلیل میتونه داشته باشه، افتضاح بودن رقیب... =))  =))  =))

جالب هستش که فقط APU های AMD رو در نظر بگیریم(این آمار در مورد فروش APU نیست!!)، از فروش کل GPU های انویدیا بیشتر خواهد بود...(آماری در این مورد پیدا نکردم *dry#)

جالب هستش که AMD اعلام کرده که فروش کنسول ها در این 3 ماه دوم سال 2016 بسیار جالب بوده و رشد داشته!!!!

لینک به دیدگاه

بابا بیاید برید 390 تون رو بفروشید 480 بخرید دیگه (غورباغه رو رنگ کردن جای تانک بفروشن :laughing: )
من جای شما بودم برای amd کرفس هم خورد نمیکردم با این ابرو ریزی هاش اون همه هایپ کرد اخرش شد سوپر نوا جای تاج خورشید :D
این همه وایسی برای کارتی که چیپش با 7 - 8 هزار تا استریم پروسسور تازه میخواد به جنگ Titan XP بیاد :laughing: دما که بالای 100 مصرف هم اندازه چرخ گوشت صنعتی :D

و من الله توفیق

لینک به دیدگاه

درود .  @};-

عزیزان  این بحث ها هیچ فایده ای نداره به نظرم بهترین راه اینکه هر شخص بهتره از محصولات برند مورد علاقش استفاده کنه اینطوری دیگه بحث و درگیری هم وجود نخواهد داشت مثل خیلی از طرفدارن تلفن همراه ( البته منظورم این نیست که بدون توجه به عملکرد یک محصول چشم بسته انتخاب انجام دهیم نه اما سعی کنیم از محصول یک برند خاص بهترین یا با ارزش ترن آن را انتخاب کنیم ) من خودم طرفدار انویدیا هستم و از سری 400 به اینور بیشتر کارت های رده متوسط را خریداری کردم تا الانم راضی بودم . الانم کارت 950 دارم که بیشتر بازی های روز را در رزولوشن 720P با جزئیات نسبتاً بالا تقریباً 40 تا 50 فریم بسته به نوع بازی دریافت می کنم .

@};-

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

آقا وحید، معماری پاسکال اومد و تاریخ رو با 1070 و 1080 رقم زد و برای ماها پروندش تا عرضه 1080Ti بستس. 1060 فقط برای حالگیری AMD ساخته شد تا همن مارک mid-range رو هم انویدیا بدست بگیره. حالا چون سری 900 GT نداشت مثل 930 و 940 ممکنه خبری هم از 1030 و 1040 نباشه پس نگراران بازار 460 و 470 های entry-level نباشید شاید اونا کاری کردن.

شما هم که راست میگی آخه PS3 هزار دلار می ارزید سونی بدبخت مجبور شد به اندازه پول یه کنسول تخفیف بده وگرنه میشد با 300 دلار دوتا PS3 برد خونه. این یه تیکرو باحال اومدی خدایی، قرارداد که امضا میشه بین amd و sony شما بالا سرشونی؛ لابد کمیسیون هم میگیری! :cool:

دوست عزیز حقیقت تلخه !

خیلی تلخه

شرکت معظم انویدیا ( خخخخ ) از ترس 480 چنان سریع 1060 رو روانه بازار کرد که شاهد چنین شاهکاری بودیم !!!

post-15235-0-30462500-1472490576_thumb.jpg

معماری شکوهمند پاسکال

آدم رو یاد ایران خودرو و سایپا میندازه !!!!

در مورد قیمت کنسول

http://www.xbitlabs.com/news/multimedia/display/20061117130000.html

http://www.cnet.com/news/sony-still-losing-on-every-playstation-3-it-sells/

800 دلاری که اون روز سونی برای ps3 هزینه کرد بیشتر از 2 برابر قیمت کنسول فعلی هستش

برای فروش بیشتر سونی بدبخت مجبور شد که تا سال 2010 روی هر کنسول ضرر بده .

اما توی مدت تقریبا مشابه کنسول جدید با توانایی های شرکت AMD موفق شده به پر درآمد ترین بخش سونی تبدیل بشه .

تلاش برای آپدیت کردن ps4 راهی برای سود بیشتره .

در واقع کاری رو که ps3 با مدت زمان یاد حضورش برای سونی انجام داد ps4 توی همین مدت انجام داده و تونسته به خوبی فروش کنه

http://digiato.com/article/2015/03/16/%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D9%81%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%AF/

یکی از دلایل اصلی اون قیمت بسیار مناسبشه وگرنه ps3 از بعضی جهات برتری های نسبت به ps4 داشته .

......

کنسول ها آشغال هستند ؟

بله هستند ! ( با روش zootopia ) :D

اما ps4 برای سونی بهتر از ps3 بود

چون پرفورمنس در برابر دلار بسیار مناسبی رو عرضه کرد .

بله دوست عزیز . AMD کبیر ، چون با وجود گرگهای مثل انویدیا و اینتل تونسته نسل بعدی کنسول ها رو هم از آن خودش کنه . اگر کبیر بودن به درآمد و پدر سوخته بازی باشه اینتل شایسته تر از انویدیاست !!!

لینک به دیدگاه

آقا واقعا" این بحث ها بی فایده هست

آخه این که اختراع و تکنولوژی شخصی ما نیست 

هر برند و پلت فرم خریدار و بازار هدف خودش رو داره

تنوع در هر زمینه ای فضا رو رقابتی تر و هیجان انگیز تر میکنه و تکنولوژی ها زودتر به روز میشه که از این چرخ حرکت عقب نمونند.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حقیقت تلخه !

خیلی تلخه

شرکت معظم انویدیا ( خخخخ ) از ترس 480 چنان سریع 1060 رو روانه بازار کرد که شاهد چنین شاهکاری بودیم !!!

attachicon.gifpowermess3.jpg

معماری شکوهمند پاسکال

آدم رو یاد ایران خودرو و سایپا میندازه !!!!

در مورد قیمت کنسول

http://www.xbitlabs.com/news/multimedia/display/20061117130000.html

http://www.cnet.com/news/sony-still-losing-on-every-playstation-3-it-sells/

800 دلاری که اون روز سونی برای ps3 هزینه کرد بیشتر از 2 برابر قیمت کنسول فعلی هستش

برای فروش بیشتر سونی بدبخت مجبور شد که تا سال 2010 روی هر کنسول ضرر بده .

اما توی مدت تقریبا مشابه کنسول جدید با توانایی های شرکت AMD موفق شده به پر درآمد ترین بخش سونی تبدیل بشه .

تلاش برای آپدیت کردن ps4 راهی برای سود بیشتره .

در واقع کاری رو که ps3 با مدت زمان یاد حضورش برای سونی انجام داد ps4 توی همین مدت انجام داده و تونسته به خوبی فروش کنه

http://digiato.com/article/2015/03/16/%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D9%81%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%AF/

یکی از دلایل اصلی اون قیمت بسیار مناسبشه وگرنه ps3 از بعضی جهات برتری های نسبت به ps4 داشته .

......

کنسول ها آشغال هستند ؟

بله هستند ! ( با روش zootopia ) :D

اما ps4 برای سونی بهتر از ps3 بود

چون پرفورمنس در برابر دلار بسیار مناسبی رو عرضه کرد .

بله دوست عزیز . AMD کبیر ، چون با وجود گرگهای مثل انویدیا و اینتل تونسته نسل بعدی کنسول ها رو هم از آن خودش کنه . اگر کبیر بودن به درآمد و پدر سوخته بازی باشه اینتل شایسته تر از انویدیاست !!!

باز انویدیا یه سیم کشی بلد بود. بعدشم اگه تو تازه امروز یاد گرفتی کارت باز شده ببینی، اکثر کارت های quadro همین جوری اکستنشن شدن (افزاینده طول سیم) نمونش M4000.

باز انویدیا یه سیم کشی بلده، AMD چی؟ عقلشون نرسیده دوتا پین اضافی که سیم ارت هم هستن بزاره برای کارتش نکنه مادربرد نسوزه! گغتن ولش کین؟ کی میفهمه بزار قیمت پایین بمونه تو چارت P/P باییم بالا. دوتا دونه پینه ها! فقط دوتا دونه. :laughing: البته سخت نگیریم کسی که دانش اینو نداره به جای 6 پین 8 پین بزاره رو کارتش مشخصه که معماری 14نانومتری رو هم اینجوری طلف میکنه.  =)) 

کمم نیار وحید جان. خودتون بودید که میگفتید 480 رفرنس هر اشکالی داره مهم نیست چون توی نسخه غیر رفرنس که بیشتری ها تهیه میکنن رفع میشه، بعد به رفرنس ما گیر میدی؟ از سنت خجالت بکش، اگه نمیدونی بدون به این کار میگن "دو رویی".

عجب؟ پس یعنی اگه قدرت یه کنسول بالا بره ولی قیمتش تغییر نکنه P/P بالا میره. جالبه، نمیدونستم دنیای قوطی کنسول انقدر به PC Master Race نزدیکه.  :-?  البته از دیدگاه بعضیا! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باز انویدیا یه سیم کشی بلد بود. بعدشم اگه تو تازه امروز یاد گرفتی کارت باز شده ببینی، اکثر کارت های quadro همین جوری اکستنشن شدن (افزاینده طول سیم) نمونش M4000.

باز انویدیا یه سیم کشی بلده، AMD چی؟ عقلشون نرسیده دوتا پین اضافی که سیم ارت هم هستن بزاره برای کارتش نکنه مادربرد نسوزه! گغتن ولش کین؟ کی میفهمه بزار قیمت پایین بمونه تو چارت P/P باییم بالا. دوتا دونه پینه ها! فقط دوتا دونه. :laughing: البته سخت نگیریم کسی که دانش اینو نداره به جای 6 پین 8 پین بزاره رو کارتش مشخصه که معماری 14نانومتری رو هم اینجوری طلف میکنه.  =)) 

کمم نیار وحید جان. خودتون بودید که میگفتید 480 رفرنس هر اشکالی داره مهم نیست چون توی نسخه غیر رفرنس که بیشتری ها تهیه میکنن رفع میشه، بعد به رفرنس ما گیر میدی؟ از سنت خجالت بکش، اگه نمیدونی بدون به این کار میگن "دو رویی".

عجب؟ پس یعنی اگه قدرت یه کنسول بالا بره ولی قیمتش تغییر نکنه P/P بالا میره. جالبه، نمیدونستم دنیای قوطی کنسول انقدر به PC Master Race نزدیکه.  :-?  البته از دیدگاه بعضیا! :D

همین انودیا سر اینکه کنسولها رو از دست داد خودشو با اون شیلد مسخره تابداری میداد که نمیدونم چیپ تگرا فلانه رویه این کنسول قدرتش در حد ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 هست و فلان همین چند وقت قبل هم صداش دراومده که از بس با استقبال بی نظیری از طرف فن هاش روبرو شده تولیدش رو گذاشته کنار

حالا مشکل مصرف 480 باگ درایور بود که همه لابراتورها هم دیدن با یک هات فیکس مشکلش بر طرف شد

رفرنسهای شما مشکلی نداره ولی نمیدونم چرا 100 دولار از غیر رفرنسهایی مثل گیمینگ msi و استریکس ایسوز و g1 gaming گیگا گرونتره

نمیدونم چرا چیپهای شما با وجود دروغها و هایپ های زیادی که در مورد پشتیبانی کامل از فیچر لولهای dx 12 یا حتی والکان میشد (که حتی یه ویدئو دروغی از بازی doom با api والکان پخش شد که کارت 1080 با api والکان بین 150 تا 200 فریم میگیره بعد معلوم شد که رزولوشن 1080p بوده و اگه با کارت فیوری ایکس اون تست با والکان انجام میشد فریم ریت بالاتر از اونم میتونست بگیره یا حتی تویه بعضی سایتها معلوم شدتفاوت کارایی کارت 1080 با open gl و والکان 1 درصد هست و این برای نسل جدید فقط یک حکم داره خالی کردن جیب +عملکرد منفی برای نسل جدید ) عملکردشون اصلا افزایش نداشته بلکه کاهش هم داشته  خواستید میتونم فراوان چارت براتون بزارم

oocx9llwwpjru4nh0u97.jpg

2vp6n1qwl620mudidsy1.jpg

نمیدون چرا کارت 700 دولاری 980ti با وجود یک api اشغال و به درد نخوری مثل والکان میاد و درسطح یک کارت 230 دولاری اشغال مثل 480 قرار میگیره :laughing: کلا نمیدونم این AMD چطوری یه چیپ طراحی میکنه که معادلات 3 یا 4 سال اینده انودیا رو به هم میریزه =)) =))

480 اصلا به درک کارت به درد نخور قلابی پر مصرف داغ اصن همه اینا ولی شما که ادعای کیفیت بالاتون میشه با اون کولر با کیفیت چرا دمای کارتتتون از 67 درجه به 85 درجه ترفیع پیدا کرد ؟؟ حداقل amd در مورد کیفیت کارت 480 هایپ نکرد بین کاربرا و ادعاشم نشد ولی انودیا قبل خود کارت کارگاه ریخته گری کولرش رو نمایش میداد :laughing: :laughing:

نمیدون چرا کارت پرفروش استیم عملکردش منفی شده :laughing: یا کارت 1070 با وجود فرکانس عظیم همش 7 درصد کاراییش بهتر شده :laughing: 980ti هم که روزی حرف قدر فیوری ایکس بود اینقدر زود تاریخ مصرفش تموم شد و 4 درصد رشد نشون داد

lg35owpuv81kms74ku0a.jpg

کارگاه ریخته گری کولر 1080 و 1070

احتمالا اهنگرش یه جا اشتباه کرده که دمایی که انودیا گفته بوده با این کولر 67 درجه میشه رسید به 85 درجه (17 درجه اختلاف چیزی نیست :laughing:  )

دمای خود هسته به 85 میرسه

7cvqsfrwd3kvu2cmfplb.jpg

PC Master Race :laughing: :laughing: = with empty pockets poor users   الان هرکی 1080 داره با یه مانیتور 4k بره ببینم میتونه بازی deus ex رو با حداکثر جزئیات بتونه 20 فریم بازی کنه :laughing: نسل جدید هنوز 3 چهار ماهه اومده کمر دوخم داره زیر بازیهای جدید راه میره مگه طرف دوتا تایتان پاسکال بخره تا 6 ماهی راحت باشه :laughing: (با قیمتی نزدیک 30 میلیون تومن :laughing:  )

یه نکته ای وجود داره اینکه من میترسم روزی برسه کارت 5070 و 5080 هم بیان ولی فیوری ایکس و 290 هنوز پایه ثابت برای بنچمارکهای dx 12 و والکان باشن :laughing:  =)) و حتی شده 1 درصد از این کارتها یا عقب باشن یا جلو =))

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

الان هرکی 1080 داره با یه مانیتور 4k بره ببینم میتونه بازی deus ex رو با حداکثر جزئیات بتونه 20 فریم بازی کنه :laughing: نسل جدید هنوز 3 چهار ماهه اومده کمر دوخم داره زیر بازیهای جدید راه میره مگه طرف دوتا تایتان پاسکال بخره تا 6 ماهی راحت باشه :laughing:

deus ex یه هفتس release شده و چند تا patch داشته تا الان، یکیش در روز اول! شما مطمئنا آپدیت ها رو نصب نکردین! همچنین TXAA/MSAA/SSAA رو غیر فعال کنین چون هیچ برتری محسوسی نسبت به FXAA نداره! فرق بین High و Ultra هم اینجا در کیفیت تصویر چندان ملموس نیست! بازی هنوز SLI رو ساپورت نمیکنه، اگه یادت باشه Raise of the Tomb Raider هم تا 2 ماهی ساپورت نمیکرد! فعلا کارایی که گفتمو انجام بده و فرقشو ببین، باور نمیکنی؟! ولی راه حل اساسی اینه که چند ماه واسه آپدیت های اساسی بازی صبر کنی و بعد میبینی که یه 1080 با چه سرعتی اجراش میکنه! ضمنا تو استیم کمتز از 1% سیستم ها SLI/CF هستن، پس متلک شما در مورد 2 تا تایتان به AMD هم برمیگرده!!!

ویرایش شده توسط omidsolo
لینک به دیدگاه

ااااااا بحث داره به جاهای باحال میرسه

شما فن بوی های amd نبودید که گیر داده بودید به اینکه کارت رفرنس 200 دلاری حالا هیچ موردی نداره اگر از خط تولید خارج بشه کارتای غیر رفرنس جاشو پر میکنه

بله ولی با چه قیمتی - بیشتر از 85 درصد کارتای غیر رفرنس این مدل بالای 300 دلار قیمت گذاری شده حالا بیا باز سر قیمت بحث کن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...