رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام

دوستان چطور میشه ZEC رو ماین کرد؟ چه کیف پولی پیشنهاد می کنید؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

محسن جان یکی از اقواممون میخواد با 8 تا 580 بایوستار 4 گیگ  شروع کنه.درامدش چقدره تقریبا تو یه ماه؟

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، SamanSina گفته است :

سلام

محسن جان یکی از اقواممون میخواد با 8 تا 580 بایوستار 4 گیگ  شروع کنه.درامدش چقدره تقریبا تو یه ماه؟

سلام برای محاسبه ی درآمد بصورت ساده اینکارو انجام میدیم:
 هشت عدد کارت RX 580 رو در اینجا می نویسیم ببینیم چقدر در آمد بوجود میاره:
11_56.47_28092017.thumb.png.4181f8b865a70f608a82796bbfe92b7e.png

مقدار هش برای سکه های اتریوم-اتریوم کلاسیک-اکسپنس-یوبیک

مقدار هش برای سکه XMR یا همون مونرو

مقدار هش برای سکه زد کش یا ZEC

حالا با رفتن به این قسمت سکه ای که میخوایم محاسبه کنیم رو پیدا میکنیم، مثلا من بر روی Ethereum کلیک میکنم:

12_03.21_28092017.thumb.png.18d67e4a640e1d3104b64d980acf36d7.png

مقدار هش در سکه اتریوم رو نوشتم
در Cost هزینه برق لحاظ شده که 390تومان به ازای هر کیلووات نوشتم که خیلی هم زیاده (در ایران ماکزیمم هزینه برق 322تومان به ازای هر کیلووات هست)
در قسمت Power هم میزان مصرف برق رو نوشتم که برای 8 عدد RX580 ماکزیمم 1200 وات هست.

حالا در پایین نگاه میکنیم ببینیم چقدر درآمد داره:

12_06.51_28092017.thumb.png.909559927322f2dce5b53f66e2f0d3af.png

قسمت آبی رنگ = میزان سکه اتریومی که در عرض 1ماه میتونیم استخراج کنیم با توجه به سختی حال حاظر سکه

قسمت قرمز رنگ = میزان درآمد ما بدون توجه به هزینه برق

قسمت سبز رنگ = درآمد خالص ما با احتساب هزینه برق کیلوواتی 390 تومان.

درآمد رو میتونید ضربدر 3800تومن (قیمت فروش دلار در صرافی ها،در همین تاریخ) کنید تا ببینید چقدر درآمد خالص خواهید داشت:

234.29*3800 = 890هزار تومان خالص.

این کارو میتونید برای تمام سکه ها چک کنید و ببینید بیشترین درآمد روی کدام سکه هست.
برای کارت های NVIDIA در حال حاظر Zec یا زد کش بهترین بازدهی رو داره و برای کارت های AMD بهترین بازدهی در سکه Ethereum هست.

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

حالا با رفتن به این قسمت سکه ای که میخوایم محاسبه کنیم رو پیدا میکنیم، مثلا من بر روی Ethereum کلیک میکنم:

در Cost هزینه برق لحاظ شده که 390تومان به ازای هر کیلووات نوشتم که خیلی هم زیاده (در ایران ماکزیمم هزینه برق 322تومان به ازای هر کیلووات هست)
در قسمت Power هم میزان مصرف برق رو نوشتم که برای 8 عدد RX580 ماکزیمم 1200 وات هست.

قسمت آبی رنگ = میزان سکه اتریومی که در عرض 1ماه میتونیم استخراج کنیم با توجه به سختی حال حاظر سکه

درآمد رو میتونید ضربدر 3800تومن (قیمت فروش دلار در صرافی ها،در همین تاریخ) کنید تا ببینید چقدر درآمد خالص خواهید داشت:

این کارو میتونید برای تمام سکه ها چک کنید و ببینید بیشترین درآمد روی کدام سکه هست.
برای کارت های NVIDIA در حال حاظر Zec یا زد کش بهترین بازدهی رو داره و برای کارت های AMD بهترین بازدهی در سکه Ethereum هست.

موفق باشین.

خیلی ممنون از توضیحات مفیدتون

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

موفق باشین.

سلام یه سوال داشتم. مثل اینکه بیشترین سرعت هش داخل نرم افزار کلیمور است. برای استخراج ارزهای BCN و XDN و MCN توسط کارت های انودیا مثل 1060 نرم افزار کلیمور موجود هست؟ داخل سایت ماینر گیت نرم افزار کلیمور بود ولی فقط از کارت AMD پشتیبانی میکرد. آیا نرم افزارهای دیگری برای استخراج این ارزها هست که سرعت بالایی داشته باشد.

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، SamanSina گفته است :

خیلی ممنون از توضیحات مفیدتون

خواهش میکنم:9_innocent::100_pray:

در 15 دقیقه قبل، ehsanps4 گفته است :

سلام یه سوال داشتم. مثل اینکه بیشترین سرعت هش داخل نرم افزار کلیمور است. برای استخراج ارزهای BCN و XDN و MCN توسط کارت های انودیا مثل 1060 نرم افزار کلیمور موجود هست؟ داخل سایت ماینر گیت نرم افزار کلیمور بود ولی فقط از کارت AMD پشتیبانی میکرد. آیا نرم افزارهای دیگری برای استخراج این ارزها هست که سرعت بالایی داشته باشد.

هر نرم افزار،الگوریتم خاصی رو پشتیبانی میکنه.سر جمع حدود ده عدد الگوریتم داریم که اکثر سکه ها روی همین الگوریتم ها کار میکنن.

اینجا لیستی از الگوریتم ها و سکه هایی که بر مبناشون هستن نوشته شده:

1. SHA256: Bitcoin, Mastercoin, MazaCoin, Namecoin, NuBits, Peercoin, BitcoinDark, Scotcoin, Nubits, CarpeDiem, Paccoin, Tigercoin, Mazacoin, eMark, Titcoin, Neoscoin, Saffroncoin, Curecoin, Zetacoin, Acoin, TEKcoin, Unobtanium, Blakecoin, Reikicoin, Ixcoin, Bytecoin
  2. Scrypt: Auroracoin, Coinye, Synereo, Syscoin, GameCredits, Dogecoin, Litecoin, Potcoin, Starcoin, Teslacoin, Nucoin, Topcoin, Pesetacoin, Smartcoin, Xivra, Zedcoin, Stockcoin, Foxcoin, Worldcoin, Reddcoin
  3. Scrypt Adaptive-N: Vertcoin, Execoin, Parallaxcoin, SiliconValleycoin, GPUcoin
  4. Scrypt-Jane (Scrypt-Chacha): Yacoin, Ultracoin, Velocitycoin
  5. X11: Dash, Crevacoin, Cryptcoin, Fuelcoin, Startcoin, Crevacoin, Adzcoin, Influxcoin, Cannabiscoin, Darkcoin, Hirocoin, X11coin, Smartcoin, Goldblocks,
  6. X13: Cloakcoin, Sherlockcoin, Boostcoin, Ambercoin, Navcoin, QiBuck, Networkcoin, Marucoin, X13coin
  7. X15: X15Coin, BitBlock
  8. Groestl: Groestlcoin, Securecoin, Myriad-Groestl
  9. Quark: BitQuark, Diamondcoin, Animecoin
  10. Qubit: Geocoin, DGB-Qubit, Myriad-Qubit
  11. NeoScrypt: Feathercoin, Phoenixcoin, Orbitcoin, UFOcoin
  12. SHA-3 (Keccak): Maxcoin, Slothcoin, Cryptometh, NexusNiro
  13. Blake-256: Dirac, Electron, BlakeBitcoin, Blakecoin, Photon
  14. Ethash: Krypton, Shift, Expanse, EthereumClassic, Ethereum
  15. Lyra2REv2: Monacoin, Vertcoin
  16. Chacha: Ultracoin

چک کردم الگوریتم BCN یا بایت کوین از سری CryptoNight هست یعنی میزان هش با سکه XMR یکی هست.

بایستی برای هر سکه چک کنید.

موفق باشین

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

خواهش میکنم:9_innocent::100_pray:

هر نرم افزار،الگوریتم خاصی رو پشتیبانی میکنه.سر جمع حدود ده عدد الگوریتم داریم که اکثر سکه ها روی همین الگوریتم ها کار میکنن.

اینجا لیستی از الگوریتم ها و سکه هایی که بر مبناشون هستن نوشته شده:

1. SHA256: Bitcoin, Mastercoin, MazaCoin, Namecoin, NuBits, Peercoin, BitcoinDark, Scotcoin, Nubits, CarpeDiem, Paccoin, Tigercoin, Mazacoin, eMark, Titcoin, Neoscoin, Saffroncoin, Curecoin, Zetacoin, Acoin, TEKcoin, Unobtanium, Blakecoin, Reikicoin, Ixcoin, Bytecoin
  2. Scrypt: Auroracoin, Coinye, Synereo, Syscoin, GameCredits, Dogecoin, Litecoin, Potcoin, Starcoin, Teslacoin, Nucoin, Topcoin, Pesetacoin, Smartcoin, Xivra, Zedcoin, Stockcoin, Foxcoin, Worldcoin, Reddcoin
  3. Scrypt Adaptive-N: Vertcoin, Execoin, Parallaxcoin, SiliconValleycoin, GPUcoin
  4. Scrypt-Jane (Scrypt-Chacha): Yacoin, Ultracoin, Velocitycoin
  5. X11: Dash, Crevacoin, Cryptcoin, Fuelcoin, Startcoin, Crevacoin, Adzcoin, Influxcoin, Cannabiscoin, Darkcoin, Hirocoin, X11coin, Smartcoin, Goldblocks,
  6. X13: Cloakcoin, Sherlockcoin, Boostcoin, Ambercoin, Navcoin, QiBuck, Networkcoin, Marucoin, X13coin
  7. X15: X15Coin, BitBlock
  8. Groestl: Groestlcoin, Securecoin, Myriad-Groestl
  9. Quark: BitQuark, Diamondcoin, Animecoin
  10. Qubit: Geocoin, DGB-Qubit, Myriad-Qubit
  11. NeoScrypt: Feathercoin, Phoenixcoin, Orbitcoin, UFOcoin
  12. SHA-3 (Keccak): Maxcoin, Slothcoin, Cryptometh, NexusNiro
  13. Blake-256: Dirac, Electron, BlakeBitcoin, Blakecoin, Photon
  14. Ethash: Krypton, Shift, Expanse, EthereumClassic, Ethereum
  15. Lyra2REv2: Monacoin, Vertcoin
  16. Chacha: Ultracoin

چک کردم الگوریتم BCN یا بایت کوین از سری CryptoNight هست یعنی میزان هش با سکه XMR یکی هست.

بایستی برای هر سکه چک کنید.

موفق باشین

خیلی ممنون از راهنمایی شما. الان سوالی که دارم اینه که سکه بایت کوین را فقط با نرم افزار ماینر گیت می شود استخراج کرد؟ هش من برای بایت کوین با یه کارت 1060 داخل ماینر گیت حدود 500 H/s است. اگر الگوریتم سکه بایت کوین با سکه XMR یکی باشد نمی شود از نرم افزار استخراج XMR برای استخراج سکه بایت کوین استفاده کرد؟ الان بهترین نرم افزار برای استخراج XMR کدام است؟

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، ehsanps4 گفته است :

خیلی ممنون از راهنمایی شما. الان سوالی که دارم اینه که سکه بایت کوین را فقط با نرم افزار ماینر گیت می شود استخراج کرد؟ هش من برای بایت کوین با یه کارت 1060 داخل ماینر گیت حدود 500 H/s است. اگر الگوریتم سکه بایت کوین با سکه XMR یکی باشد نمی شود از نرم افزار استخراج XMR برای استخراج سکه بایت کوین استفاده کرد؟ الان بهترین نرم افزار برای استخراج XMR کدام است؟

تشکر.

سکه بایت کوین توسط ماینرگیت بخوبی استخراج میشه خود ماینرگیت استخر بایت کوین هست.میتونی هم مستقیما به بلاکچین بایت کوین متصل بشی که اصلا صرف نداره برای یکی دو کارت همش ضرره.

استخراج بایت کوین بصرفه نیست ولی بهرحال فکر میکنم بله بتونی از ccminer برای بایت کوین استفاده کنی. چرا؟ چون کلیمور برای الگوریتم cryptonight فقط مخصوص کارت گرافیک های amd ساخته شده. و برای کارت های nvidia بایستی از نرم افزار ccminer استفاده کنی.

نحوه تنظیماتش :

ccminer -a cryptonight -o stratum+tcp://bcn.pool.minergate.com:45550 -u EMAIL@EMAIL.com -p x

اینهم نرم افزارش :

https://github.com/tsiv/ccminer-cryptonight/releases/download/v0.17/ccminer-cryptonight_20140926.zip

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

تشکر.

سکه بایت کوین توسط ماینرگیت بخوبی استخراج میشه خود ماینرگیت استخر بایت کوین هست.میتونی هم مستقیما به بلاکچین بایت کوین متصل بشی که اصلا صرف نداره برای یکی دو کارت همش ضرره.

استخراج بایت کوین بصرفه نیست ولی بهرحال فکر میکنم بله بتونی از ccminer برای بایت کوین استفاده کنی. چرا؟ چون کلیمور برای الگوریتم cryptonight فقط مخصوص کارت گرافیک های amd ساخته شده. و برای کارت های nvidia بایستی از نرم افزار ccminer استفاده کنی.

نحوه تنظیماتش :

ccminer -a cryptonight -o stratum+tcp://bcn.pool.minergate.com:45550 -u EMAIL@EMAIL.com -p x

اینهم نرم افزارش :

https://github.com/tsiv/ccminer-cryptonight/releases/download/v0.17/ccminer-cryptonight_20140926.zip

خیلی ممنون نرم افزار ccminer را امتحان کردم ارور میدهد. اسم فایل اجرایی هم با اسم وارد شده یکی هست. با سرور خود مونرو هم ارور می دهد. الان من مشکلم سرعت هش داخل ماینر گیت هست. سرعت هش ایتریوم داخل کلیمور برای من 19.5 هست. ولی سرعت هش ایتریوم داخل ماینر گیت 8.5 هست. دلیل اختلاف سرعت چیست؟

45452121545.thumb.png.d4130342d7478b79ec7cea3c0e621cbf.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

موفق باشین.

با سلام
با توجه به محاسبه خودتون اگر همه چیز رو روال باشه و مشکلی پیش نیاد  بیشتر از 1 سال طول میکشه که فقط خود سرمایه برگرده
ایا این کاره عاقلانه ایی است ؟
بنظر من که اصلاً

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
با توجه به محاسبه خودتون اگر همه چیز رو روال باشه و مشکلی پیش نیاد  بیشتر از 1 سال طول میکشه که فقط خود سرمایه برگرده
بنظر من که اصلاً

سلام

دقیقا من هم حساب کردم 17 ماه زمان میبره تا  اصل پول برگرده بعد از برگشت سرمایه هم مطعنن این سیستم صرفه نداره و نصف قیمت فروخته میشه

سیستم 15 میلیونی میشه 7.5 میلیون ، حالا این 7.5 میلیون میشه سود این یکسال و نیم

اما تفاوت با سود بانکی اونقدرها نیست که ارزش ریسک داشته باشه (سود بانکی 22 درصد اگه حساب از قبل 11 شهریور داشته باشید)

دقیقا همین موارد رو دو ماه قبل به یک صورت دیگه حساب کردم که چند صفحه قبل هست و گفتم فعلا ماینینگ سودده نیست با این قیمت کارتها ، حالا که دیگه با افزایش سختی بدتر هم شده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ehsanps4 گفته است :

خیلی ممنون نرم افزار ccminer را امتحان کردم ارور میدهد. اسم فایل اجرایی هم با اسم وارد شده یکی هست. با سرور خود مونرو هم ارور می دهد. الان من مشکلم سرعت هش داخل ماینر گیت هست. سرعت هش ایتریوم داخل کلیمور برای من 19.5 هست. ولی سرعت هش ایتریوم داخل ماینر گیت 8.5 هست. دلیل اختلاف سرعت چیست؟

45452121545.thumb.png.d4130342d7478b79ec7cea3c0e621cbf.png

نرم افزار سی سی ماینر مخصوص کریپتونایت خیلی وقته آپدیت نشده و مال 2014 هست احتمالا مشکل ناهمخوانی داشته باشه،اینجا تمام نسخه هاش هست:
https://github.com/tsiv/ccminer-cryptonight/releases
من پیشنهاد میکنم اگر قصد تست ماینینگ دارید، با همون 19.5 مگاهش، سکه "اتریوم کلاسیک" رو استخراج کنید. بدین شکل بهترین نتیجه رو میتونید بگیرید.سر یک ماه اگر برخی اوقات ماین کنید، یک اتریوم کلاسیک براحتی بدست میاد که فکر میکنم برای تست مناسب باشه.

در 1 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
بنظر من که اصلاً

سلام،الآن سوال پرسیدین یا جواب دادین؟ من اجازه صحبت دارم یا خیر؟

جناب، ماینینگ همیشه همینطوره، بالا و پایین میشه، ولی آیا ماینینگ "ضرر ده" هست؟ خیر. آیا ماینینگ حذف می شود؟ خیر.

بصورت عادی ماینینگ حدودا بین 8-12% پولی که خرجش کنید، سر ماه بهتون برمیگردونه که حدودا بین 8 تا 10 ماه متغیر هست.

یک ماه قیمت سکه سقوط میکنه و ماینر ها افزایش پیدا کردن و این سختی رو میبره بالا و بدترین حالت ماینینگ همین موقع هست (همین الآن)
ولی قیمت سکه دوباره میره بالا و دوباره ماینینگ گل و بلبل میشه و دوباره سه چهار ماه بعد، همین آش و همین کاسه هست.

مثل موج سینوسی میمونه، بهترین حالت ماینینگ بین فروردین تا خرداد بود، الآن توی دوره ی رکود هست، دوباره بهترین ماه برای ماینینگ کمی جلوتره، بعد دوباره سقوط هست، اگر ماینر حرفه ای باشید و طولانی مدت بهش فکر کنید، براحتی میشه سر 6ماه تمام پول ریگ رو بدست آورد، چطور؟! سکه ای که استخراج میکنید رو نگه دارید در اوج بفروشید، ولی اگر ماینر مبتدی باشید، یه ریگ میخرید به امید برگردوندن پول و کارت های گیمینگ میخرید به امید اینکه بعدا بهتر بفروشید و هدفتون فقط اینه به محض پول درآوردن،خارج بشید.
اگر ماینر مبتدی هستید، بارها و بارها تول تلگرام هم به بچه ها گفتم، بهیچوجه وارد ماینینگ نشید چون با این روحیه بخواید ماین کنید، فقط ضرره، چراکه به سرعت هم سکه هاتون رو میفروشید و بد و بدتر میشه.

ولی اگر قصدتون جدی هست و یه دوره ی 2-3سال آینده مد نظرتون هست، قطعا ماینینگ به نفعتون هست، و دلیلش؟! بازار کریپتو کاررنسی از 60میلیارد دلار سال پیش شده 130 میلیارد دلار، و همینطور رو به رشد هست،و هر کسی در این سیستم وجود داره،خواه ناخواه از این رشد، سود میبره.
بالا و پایین هم داره که بستگی به خود شما داره که حرفه ای بهش نگاه کنید، یا بسرعت ازش خارج بشید.

تصمیم با شماست، پول شماست، اراده ی شماست. من وظیفه ای که داشتم رو انجام دادم، حالا دوس داشتید قطعه از فروشگاه همسایه بخرید،از لیون بخرید، از چین وارد کنید و 20% صرفه جویی کنید، خواستید از اروپا وارد کنید، سودش بلاخره برای خودتونه.
ما گفتیم، خواستید توجه کنید پیگیری کنید اخبارش رو بخونید و سهمتون رو بگیرید،
نخواستید، کسی مجبورتون نکرده. با 10 میلیون، سیستم گیمینگ بخرید و فوتبال و ماشین سواری و تیراندازی بازی کنید.

سلامت باشین.:100_pray:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

نرم افزار سی سی ماینر مخصوص کریپتونایت خیلی وقته آپدیت نشده و مال 2014 هست احتمالا مشکل ناهمخوانی داشته باشه،اینجا تمام نسخه هاش هست:
من پیشنهاد میکنم اگر قصد تست ماینینگ دارید، با همون 19.5 مگاهش، سکه "اتریوم کلاسیک" رو استخراج کنید. بدین شکل بهترین نتیجه رو میتونید بگیرید.سر یک ماه اگر برخی اوقات ماین کنید، یک اتریوم کلاسیک براحتی بدست میاد که فکر میکنم برای تست مناسب باشه.

سلام،الآن سوال پرسیدین یا جواب دادین؟ من اجازه صحبت دارم یا خیر؟

جناب، ماینینگ همیشه همینطوره، بالا و پایین میشه، ولی آیا ماینینگ "ضرر ده" هست؟ خیر. آیا ماینینگ حذف می شود؟ خیر.

بصورت عادی ماینینگ حدودا بین 8-12% پولی که خرجش کنید، سر ماه بهتون برمیگردونه که حدودا بین 8 تا 10 ماه متغیر هست.

یک ماه قیمت سکه سقوط میکنه و ماینر ها افزایش پیدا کردن و این سختی رو میبره بالا و بدترین حالت ماینینگ همین موقع هست (همین الآن)
ولی قیمت سکه دوباره میره بالا و دوباره ماینینگ گل و بلبل میشه و دوباره سه چهار ماه بعد، همین آش و همین کاسه هست.

مثل موج سینوسی میمونه، بهترین حالت ماینینگ بین فروردین تا خرداد بود، الآن توی دوره ی رکود هست، دوباره بهترین ماه برای ماینینگ کمی جلوتره، بعد دوباره سقوط هست، اگر ماینر حرفه ای باشید و طولانی مدت بهش فکر کنید، براحتی میشه سر 6ماه تمام پول ریگ رو بدست آورد، چطور؟! سکه ای که استخراج میکنید رو نگه دارید در اوج بفروشید، ولی اگر ماینر مبتدی باشید، یه ریگ میخرید به امید برگردوندن پول و کارت های گیمینگ میخرید به امید اینکه بعدا بهتر بفروشید و هدفتون فقط اینه به محض پول درآوردن،خارج بشید.
اگر ماینر مبتدی هستید، بارها و بارها تول تلگرام هم به بچه ها گفتم، بهیچوجه وارد ماینینگ نشید چون با این روحیه بخواید ماین کنید، فقط ضرره، چراکه به سرعت هم سکه هاتون رو میفروشید و بد و بدتر میشه.

ولی اگر قصدتون جدی هست و یه دوره ی 2-3سال آینده مد نظرتون هست، قطعا ماینینگ به نفعتون هست، و دلیلش؟! بازار کریپتو کاررنسی از 60میلیارد دلار سال پیش شده 130 میلیارد دلار، و همینطور رو به رشد هست،و هر کسی در این سیستم وجود داره،خواه ناخواه از این رشد، سود میبره.
بالا و پایین هم داره که بستگی به خود شما داره که حرفه ای بهش نگاه کنید، یا بسرعت ازش خارج بشید.

تصمیم با شماست، پول شماست، اراده ی شماست. من وظیفه ای که داشتم رو انجام دادم، حالا دوس داشتید قطعه از فروشگاه همسایه بخرید،از لیون بخرید، از چین وارد کنید و 20% صرفه جویی کنید، خواستید از اروپا وارد کنید، سودش بلاخره برای خودتونه.
ما گفتیم، خواستید توجه کنید پیگیری کنید اخبارش رو بخونید و سهمتون رو بگیرید،
نخواستید، کسی مجبورتون نکرده. با 10 میلیون، سیستم گیمینگ بخرید و فوتبال و ماشین سواری و تیراندازی بازی کنید.

ممنون بابت پاسخ
پس اینجور که فرمودین الان ارزش نداره با این قیمت کارتها و ...

الان یه سوال دیگه دارم
میگم این کارتهای گرافیک که استفاده میکنندرو چجوری ابش میکنن ؟
ایا مثل کامپیوتر های سر هم استوک امکان داره در اینده ببینیم تو بازار ؟

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

قصد من این است ارزهایی که الان ارزش خیلی کمی دارد ولی چند سال آینده امکان رشد دارند را استخراج کنم. اصلا طرف سکه هایی که به سختی استخراج می شوند نمی روم. یک ورژن دیگر سی سی ماینر را امتحان کردم ولی همان ارور را داد.هش کارت 1060 ارز مونرو که شبیه بایت کوین است داخل سایت زیر 1050 است. ولی داخل سیستم من با نرم افزار ماینرگیت هش حدود 500 هست. فکر کنم نرم افزار ماینرگیت با ورژن  ویندوز 10 من سازگار نیست. امکان نصب ویندوز 8.1 و 7 هم چون سی پی یو i5-7500 دارم ندارم.

http://monerobenchmarks.info/list.php

11111.thumb.png.984d5f515f8b938ff5e1d57a3b9c7f4a.png

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

ممنون بابت پاسخ
پس اینجور که فرمودین الان ارزش نداره با این قیمت کارتها و ...

الان یه سوال دیگه دارم
میگم این کارتهای گرافیک که استفاده میکنندرو چجوری ابش میکنن ؟
ایا مثل کامپیوتر های سر هم استوک امکان داره در اینده ببینیم تو بازار ؟

خواهش میکنم.

معمولا ماینر های حرفه ای کارت های گرافیک رو تا زمان زنده بودن کارت نگه میدارن مگر اینکه میزان درآمد کارت،کمتر از میزان مصرف برقش باشه اون موقع میفرستن توی بازار که شاید کسی بخره

چند وقت پیش هم موقع سقوط ریزی که رخ داد خیلی ها ریگ ماینینگ میفروختن، بله بسیاری از مبتدی های ماینینگ ریگ هاشون رو طی چند ماه دیگه ممکنه بفرستن توی بازار،ولی بدی مبتدی ها اینه که ممکنه اصلا خوب از کارتها مراقبت نکنن.یه ماینر حرفه ای کارت رو جوری نگه میداره تا نهایت عمرش ازش استفاده ببره ولی یه ماینر مبتدی هدفش فقط پوله،کارت رو تا نهایت آورکلاک میکنه و با دمای 80درجه زیر ماینینگ نگه میداره فارق از اینکه پاور کم وات ارزون قیمت رو هم انتخاب میکنن. که کلا توصیه نمیکنم از ماینر مبتدی که قصد خروج داره، قطعات ماینینگ بخرید، یجورایی ریسک هست.

ولی از ماینر حرفه ای اگر نصف کارتهاشم بخرید،مشکلی نخواهید داشت.اینطور فکر میکنم.

در 27 دقیقه قبل، ehsanps4 گفته است :

قصد من این است ارزهایی که الان ارزش خیلی کمی دارد ولی چند سال آینده امکان رشد دارند را استخراج کنم. اصلا طرف سکه هایی که به سختی استخراج می شوند نمی روم. یک ورژن دیگر سی سی ماینر را امتحان کردم ولی همان ارور را داد.هش کارت 1060 ارز مونرو که شبیه بایت کوین است داخل سایت زیر 1050 است. ولی داخل سیستم من با نرم افزار ماینرگیت هش حدود 500 هست. فکر کنم نرم افزار ماینرگیت با ورژن  ویندوز 10 من سازگار نیست. امکان نصب ویندوز 8.1 و 7 هم چون سی پی یو i5-7500 دارم ندارم.

http://monerobenchmarks.info/list.php

متوجه کارتون شدم.

شما بجای اینکار،بایستی کاری که ماینر های قدیمی انجام میدن،انجام بدی.

یعنی چی؟

شما سکه ای که با ارزش هست و با بازدهی خوبی (مثلا روزی 2دلار) استخراج میشه مثلا میگم Z Cash رو استخراج میکنی، سپس به هر سکه ای که احتمال میدی آینده داره،تبدیلش میکنی.

دقیقا همون کاره.

بدیش چیه؟ چنج دادن سکه رو باید یاد بگیرید

خوبیش چیه؟ دیگه لازم نیست به فکر نرم افزار و استخراج و هش ریت و غیره در سکه های جدید یا بی نام، باشید.

میتونید از سایت بیترکس چنج کردن رو انجام بدید که آموزشش در دست احداث می باشد.

سلامت باشین!

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

متوجه کارتون شدم.

شما بجای اینکار،بایستی کاری که ماینر های قدیمی انجام میدن،انجام بدی.

یعنی چی؟

شما سکه ای که با ارزش هست و با بازدهی خوبی (مثلا روزی 2دلار) استخراج میشه مثلا میگم Z Cash رو استخراج میکنی، سپس به هر سکه ای که احتمال میدی آینده داره،تبدیلش میکنی.

دقیقا همون کاره.

بدیش چیه؟ چنج دادن سکه رو باید یاد بگیرید

خوبیش چیه؟ دیگه لازم نیست به فکر نرم افزار و استخراج و هش ریت و غیره در سکه های جدید یا بی نام، باشید.

میتونید از سایت بیترکس چنج کردن رو انجام بدید که آموزشش در دست احداث می باشد.

سلامت باشین!

خیلی ممنون از راهنمایی. فکر خیلی خوبی هست. منتظر آموزش های خوب و کاربردی شما هستم.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه

هدف من از نوشتن این مطالب کمک به گرفتن تصمیم درست در حد خودمه

من تجربه درابن کار ندارم ولی از سال 76 کار رو با کامپیوتر شروع کردم و الان فقط پروژه انجام میدم (تو ایران و بیرون از ایران) در حوضه زیر ساخت مراکز داده  ودر پی سوال یکی از دوستانم از من در مورد ماینیگ و جستجو تو اینترنت با این forum  آشنا شدم و از رو کنجکاوی تمام 48 صفحه رو خوندم

آخرین بار پارسال برای انجام یک پروژه 5 ماه آلمان بودم و حتی یک بار هم ازکسی چیزی در مورد این موضوع نشنیدم جالب که بدونید آنجا اکثر کارها از کشاورزی گرفته تا فروش قطعات کامپیوتر به صورت متمرکز ودر مقیاس وسیع انجام میشه  به خاطر همینه که شما تو عکسهای خارجی می بینید که آنها مراکز بزرگی رو برای این کار تاسیس کردن ،چرا ما نمی کنیم چون اگر سرمایه هم باشه تخصص می خواهد

متاسفانه میبینم بعضی از دوستان دارن کار mining  میکنن در حالی که با دستورات ساده کامپیوتری یا با اصول اقتصادی و بازار سرمایه  بی گانه هستن و این خیلی خطرناکه  ومتاسفانه بعد از متضرر شدن کلش رو زیر سوال می برن

فرض که بخت باهاتون یار بود و رشد کردید و مثلا 100 میلیون سرمایه ریختین اگر یه مشکل ساده که می تونه کامپیوتری باشه پیش اومد و نتونستین مدیریت بحران کنید چون تخصصش رو ندارید می دونید می تونه مثل یه کبریت تو انبار کاه عمل کنه ( اهداف بلند مدت داشته باشید نه کوتاه مدت)

من اگه بخواهم وارد هر حوضه ای بشم ( حتی همین کار) با مطالعه اول از کم شروع می کنم و تکنیکها اونکار( فوتهای کوزه گری) رو که به مرور یاد گرفتم سرمایم را افزایش می دهم که  قول پدر مرحومم سود نخورده در جهان بسیار است

خیلی مواظبم از حول حلیم نیوفتم تو دیگ

با تشکر از همه دوستان که تجروبیاتشون رو در اختیار دیگران قرار میدن

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ghhbm گفته است :

با سلام خدمت همه

با تشکر از همه دوستان که تجروبیاتشون رو در اختیار دیگران قرار میدن

سلام دوست محترم.
موافق صحبتتون هستم بنظر منم بایستی اول خوب مطالعه بشه، خوب تخصصش رو داشت بعدش با قدرت شروع کرد.
من اصلا موافق ماینینگ مبتدی نیستم، اینکه کارت بخری یه مدت کار کنی بعد کارت رو بفروشی توی بازار بدی به یه بدبخت از ماینینگ بی خبر ، واقعا جالب نیست.
ولی یه ماینر حرفه ای که با علم و و تخصص شروع میکنه و تعداد بالا کار میکنه، این اشخاص در اصل ماینر هستن، و بهشون بایستی بها داده بشه. کمک بشه.

اکثر دوستان هزینه های بیشتر میکنن کارت گرافیک گیمینگ میخرن که بعدا ببرن بفروشن! خب اگر تصور دوستان اینه که بفروشن، مشخصه فقط میخوان یه پولی در بیارن و کارت ها رو بدن به یه بی گناهی، اگر واقعا تصورشون اینه، این واقعا صحیح نیست.

هر فارمری که بیش از 4ریگ کار میکنه، خیلی خوشحال میشم بهش کمک کنم چون ایشون بدرد اینکار میخوره.

فارمر ها، برای شروع اگر سوالی چیزی داشته باشن من در خدمتشون هستم.:100_pray:

لینک به دیدگاه

سلام یه سوال داشتم. دوستانی که کارت 470 یا 480 یا 580 دارند مقدار هش این کارت ها در zcash و مونرو چقدر هست؟ دوستانی که تست کردن لطفا هش این دو ارز را لطف کنند بگن.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت اساتید

به نظرتون هنوز هم وقت برای شروع ماینینگ هست که سود ده باشه؟

با اوضاع فعلی که به نظر میاد برای اتریوم فقط 14 ، 15 ماه طول می کشه که خرج خود ریگ دربیاد

تازه اگه سختی کار بیش تر نشه.

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، danial22 گفته است :

با سلام خدمت اساتید

به نظرتون هنوز هم وقت برای شروع ماینینگ هست که سود ده باشه؟

با اوضاع فعلی که به نظر میاد برای اتریوم فقط 14 ، 15 ماه طول می کشه که خرج خود ریگ دربیاد

تازه اگه سختی کار بیش تر نشه.

با تشکر

سلام

عزیز شما خودتون جواب خودتون رو دادید :14_relaxed: اگه 14 - 15 ماه حساب کردید اصل سرمایه برگرده پس چه دلیلی داره آدم ماین کنه با توجه به ریسکی که داره ، بعد از اینکه اصل سرمایه برگرده دیگه این کارت ها مطمعنن به صرفه نیستند و هرچقد فروختید همون میشه سودتون

اگر هم میخوایید ماین کنید تا اینکه هر وقت اتر گرون شد بفروشید (اگر فک می کنید قراره بالا بره) پس همون اتر بخرید که بهتره....

چیزی که فعلا مشخصه قیمت کارت ها رو به کاهش هست اگر تماییلی به ماین هم دارید صبر کنید کارت ها قیمتشون افت کنه تا ضرر احتمالی هم کمتر باشه

به هر حال منتظر نظر دیگر دوستان هم باشید شاید راهکار بهتری داشته باشند

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید

1- من برای تست از سایت ماینر گیت XMR دارم ماین میکنم ولی هنوز به کیف پولم منتقل نکرده یا به اصطلاح Unconfirmed هست

Untitledsd.thumb.png.ea892b4e4ad30e816a333de3fba48f52.png

آیا زمان خاصی داره تا منتقل کنه و ......... ؟

2- من میخوام این کارو شروع کنم با 8 تا کارت Rx580 که لیون گذاشته، میخواستم ببینم الان این کارو بکنم و برم توو فاز استخراج اتریوم اوکی هست

چون فعلا میخوام برام درآمد داشته باشه و بعدا که خاطر جمع شدم سرمایه گذاری بلند مدت بکنم.

ممنون میشم پاسخ بدید

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، alimc گفته است :

سلام دوستان یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید

1- من برای تست از سایت ماینر گیت XMR دارم ماین میکنم ولی هنوز به کیف پولم منتقل نکرده یا به اصطلاح Unconfirmed هست

Untitledsd.thumb.png.ea892b4e4ad30e816a333de3fba48f52.png

آیا زمان خاصی داره تا منتقل کنه و ......... ؟

2- من میخوام این کارو شروع کنم با 8 تا کارت Rx580 که لیون گذاشته، میخواستم ببینم الان این کارو بکنم و برم توو فاز استخراج اتریوم اوکی هست

چون فعلا میخوام برام درآمد داشته باشه و بعدا که خاطر جمع شدم سرمایه گذاری بلند مدت بکنم.

ممنون میشم پاسخ بدید

با تشکر

سلام مونرو زمانی که به 0.005 رسید منتقل می شود. برای خرید کارت بهتر است صبر کنید تا کارت rx 56 به بازار ایران بیاد.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، ehsanps4 گفته است :

سلام مونرو زمانی که به 0.005 رسید منتقل می شود. برای خرید کارت بهتر است صبر کنید تا کارت rx 56 به بازار ایران بیاد.

ممنون از پاسختون

منظورتون rx 56 vega هست ؟
کلا وگا توو بازار میاد ؟

و اینکه نفرمودید ارزش داره سرمایه بزارم براش ؟

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، alimc گفته است :

ممنون از پاسختون

منظورتون rx 56 vega هست ؟
کلا وگا توو بازار میاد ؟

و اینکه نفرمودید ارزش داره سرمایه بزارم براش ؟

بله احتمالا زمانی که قیمت جهانی کارت معقول شود به بازار ایران بیاد. قیمت پایه کارت 56 وگا 400 دلاره ولی الان سایت آمازون 520 دلار قیمت گذاری کرده. کارت rx 56 vega ارزش صبر کردن برای به بازار آمدن را دارد. بهترین کارت برای ماینینگ همین کارت rx 56 vega و کارت 1070 ti است. البته خیلی طول میکشه که کارت 1070 ti به بازار ایران بیاد. در مورد سرمایه گذاری هم ماینینگ بازگشت سرمایه خیلی خوبی داره ولی شش ماه و یا یک سال آینده ماینینگ مشخص نیست و ممکن است ارزش ارزهای دیجیتال یک سقوط بزرگ را شاهد باشد. کلا در کنار سود خوب ریسک بالایی هم دارد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...